Tapino noro išsipildymas: Ž. Pavilionio ir T. Raskevičiaus akistata || Laikykitės ten pokalbiai

  Peržiūros 71,770

LaisvėsTV

Prieš mėn

Pokalbis-debatai su į Seimą jau patekusiais, bet vis dar vienmandatėje apygardoje besivaržančiais Žygimantu Pavilioniu ir Tomu Vytautu Raškevičiumi.
➤„Laikykitės ten“ laida: ltpost.info/down/dInYoGjA2IfXqac/vaizdo-ra-as.html
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #LaikykitėsTen #Pokalbiai
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Arcan
Arcan Prieš 20 dienų
sorry neturiu nieko pries normalius lgbt, bet nu sitas "profesionalus gejus" tai realiai kaip vaikas kuris isivaizduoja kad jis cia isrinktas ir panasiai, kai realiai rinktas jis tik del lgbt etiketes. Man jis toks klounas. Atvirai gaila kad dar vis renkam klounus o ne zmones kuries supranta kas yra politika ir kaip ji veikia.
Greta Mataitytė
Greta Mataitytė Prieš 26 dienų
trree
neverstep
neverstep Prieš 27 dienų
JIS I SEIMA EINA SUSITVARKYT SAVO SIKNOS REIKALUS? AR EINA SPRESTI SVEIKU ZMONIU PROBLEMU?!?!?!
Sultinys
Sultinys Prieš 28 dienų
Raskeviciui svarbiausia iteisinti , kad dudele i dudele galima buti pusti legaliai. Super politika issirinkot ziopliai, jam tik rudoji ir terupi
Saulius Saulius
Saulius Saulius Prieš 28 dienų
blt blt minedo klonas
Mindaugas Žilionis
Mindaugas Žilionis Prieš mėn
Gerbiu diplomatų darbą, bet yra atvejų kai reikia mokėti atsakyti tiesiai, be išsisukinėjimų.
Juliu Jon
Juliu Jon Prieš mėn
tik ne uz povilioni...!!!!! paziurekit jis su kokiu zenkliuku... tai cia toks Lietuvos patriotas???vyt nx ta bulbashu patriota..
Arvydas Al
Arvydas Al Prieš mėn
Pavilionis yra vienareikšmiškai geriausias pasirinkimas. Nereikia Laisvės partijai turėti daug mandatų, nes iš diskusijos matosi, kokie jie naivūs ir per savo naivumą gali daug žalos pridaryti. Gerai, kad jie pateko į Seimą, bet taip pat gerai, kad jų nedaug bus, nes jei jie imtų diktuoti sąlygas, pasekmės ateityje būtų liūdnos. Nors abu kandidatai jau pateko į Seimą pagal sąrašą ir tuo džiaugiuosi, nes abu verti ten būti, tačiau vienmandatėje linkiu būti išrinktam Pavilioniui
Aivaras Kazlauskas
Aivaras Kazlauskas Prieš mėn
Raskevicius kaip isizeidias vaikas elgiasi.
Darius Matulionis
Darius Matulionis Prieš mėn
Fuiii
Jojgy Tranio
Jojgy Tranio Prieš mėn
Visą laidą Tapinas katarsyje:)
Tadas Tadux
Tadas Tadux Prieš mėn
Pirma puse buvo idomi, o veliau truputi sugedo ta plokstele.
se lensat
se lensat Prieš mėn
Kaip mokinys su profesoriumi! Patirtis ir įsigilinimas į bet kokią temą to jaunuolio - 00, neatsako nė į vieną klausimą, kaip "užstrigusi plokštelė", negeba išklausyti, įsiklausyti, atsakyti, motyvuoti , pagrįsti . Jaunimui dar mokytis ir mokytis. Prisimena ir kalba tik savo programas vienu klausimu- "įvairovės". Verksniai. Nejaugi į Seimą einame, kai širdelė skauda? Kreipkitės į draugą, psichologą, kunigą, mamą, kardiologą...kt. Seime tik širdaskaudžiu užsiims, markstosi nuo "rožinio dramblio"... Kai senoliai negauna medicininės pagalbos, vaistų negali nusipirkti,dėl apribojimų, nepasiekia parduotuvės...negeba pasiekti internetu įstaigų (banko, VMI, Sodros...gydytojo registracijos). Kai Astravo klausimas , pilietybės,... , švietimo, medicinos paslaugų klausimai ...neišspręsti. Jaunuolis nueina nuo antro klausimo, nieko neatsako. Tapinas miega. Prisimena, kad laikas eina...Viską laidos laiką užpildo Žygimantas Povilionis - atidirba "pamainą", išklauso postringavimų , duoda patarimų, kurių T.R.negirdi. Tapinas nesugrąžina prie klausimo esmės, nes reikia leisti "pasirodyti" ir paplepėti vienu klausimu :"kuo įvairesnė dėlionė". O ko reikia Lietuvos žmonėms? T.R.net nežino.Jis net nėra įsigilinęs , ką ten Seime reikia veikti. Tokį sodinti į suolą paskaityti Seimo funkcijos...
Zylė
Zylė Prieš mėn
koks tarp jų skirtumas? Mano nuomone jie abu - liberastai.
eenteraa
eenteraa Prieš mėn
Pavilionis galva aukščiau, nors ir antras fainas
Tikraineaš
Tikraineaš Prieš mėn
Naujokas yra naujokas.. :)
Ner Ner
Ner Ner Prieš mėn
Kaip su verkiančiu vaiku šneka:D
Lolita Kaunas
Lolita Kaunas Prieš mėn
Pavilionis- verygos/karbauskio/skvernelio/sirinskienes misrunas...jam neegzistuoja tos problemos,kurios jo asmeniskai neliecia. Politines veimainystes pavyzdys.
Vaidas Masys
Vaidas Masys Prieš mėn
Nesitikėjau, kad toks įdomus pokalbis bus. Šaunu, gal pradėsiu politika kiek labiau sekti.
Povilas M
Povilas M Prieš mėn
Raskevičius vieno klausimo politikas... Neturės ką jis veikt Seime..
Rimvydas Butrimas
Rimvydas Butrimas Prieš mėn
Kiauras tas vaivorykštinis. Jis galvoja, kad tik viena bėda yra, kad jie negali zenytis😃😃😃 Čia valstybę reikia valdyt, o ne apie antrą galą galvot...
Robertas Šneideris
Robertas Šneideris Prieš mėn
Nu bl koks pasikeles tas diplomatas, pasauli jis sutaike, Grybauskaitei kelius atvere :))) Slidus, pasikeles, pagyrunas. Oponentui tik isklausyti reikia ismokti ir butu daug geresnis.
Gediminas Inta
Gediminas Inta Prieš mėn
Raskevičius į seimą eina atstovauti tik homoseksualų, heteroseksualų problemos jam neegzistuoja.
Gediminas Inta
Gediminas Inta Prieš mėn
Konservatoriai visus 4 metus bandė skaldyti valdžią, dabar bando įtikinti, kad telks, pats Pavilionis nešė melagingas pažymas į STT, kad Karbauskį apjuodinti. Konservatoriai eis su bet kuo ir pačiu velniu į koaliciją, kad tik į valdžią patektų, neturi jokio idėjinio pamato.
Gediminas Inta
Gediminas Inta Prieš mėn
@Jermina Kisielienė nei tie, nei tie... nėra už ką balsuoti
Jermina Kisielienė
Jermina Kisielienė Prieš mėn
O valstiečiais su lenkais nuėjo....ir
evaldas
evaldas Prieš mėn
Nu reik palaikyti Laisves partija vien tam kad konservams butu bent kokia atsvara, seime, nes jei dauguma politiku butu kaip Zygis, tai bus aisku kad niekas neaisku. Kalba tam kad kalbeti, nesugeba aiskiai pateikti pozicijos... kalba taip kad kuo itikti daugiau rinkeju. Geriausias pavyzdys, kai reikejo kelti lentele ar reikia mazinti mokyklu skaiciu, konservatorius kelia lentele "Ne" o komentuoja kad reikia fokusuotis i svietimo kokybe ir neinvestuoti i betona.
Ed Jan
Ed Jan Prieš mėn
Berniukas pademonstravo vienintelį dalyką - jei neturi jokių logoškų argumentu, galima pabandyti tiesiog perrėkti savo pašniakovą. Manau, ko mažiau tokių reiksnių bus sėkme, to geriau.
Sigita Jukonyte
Sigita Jukonyte Prieš mėn
KlAusimai :D Respect. Bet zodis "nervUOja" irgi neegzistuoja, pone Tapinai :)))
CocoNut
CocoNut Prieš mėn
Mano nuomone sprendimas nėra lengvas. Šiaip sergu už Laisvės partiją, bet Raskevičius nuvylė. Žinoma, tikiu, jog jis nėra ,,vieno klausimo" politikas. Kitavertus Žygis atrodo kažkur padebesiais skrajojantis politikas, visiškai nenuoširdus. Tokiems žmonėms iš vis ne vieta seime (mano manymu). Balsuosiu už laisvės partiją, tai yra už dar vieną vietą pastarosios partijos nariui. Akivaizdu, jog tai pati ryžtingiausia politinė grupė šiandien Lietuvoje, mąstanti apie tai, kas svarbiausia- ateitis.
Vytautas
Vytautas Prieš mėn
tas višgaidis nenormalus. Kodėl psichinius ligonius leidžiam prie valstybės vairo? O gal dar vis užstrigęs vaikystėje, dar blevyzgos galvoj.
Giedrius K.
Giedrius K. Prieš mėn
kai girdi, kad LT prie dabartines valdzios yra lengva Baltarusijos forma, tai kaip galima uz toki balsuot? aisku jis pats supranta, kad nusisneka, ir kad taip sneket liepe vadove blonde, bet nu na... rado palyginima. :) kitas dalykas - kaip grynas konservas gali sutart su situ laisvuoliu idejom iteisint zolyte ir geju santuokas? kokia cia gali but koalicija tarp tokiu? bet turbut bus, nes uz savo idejas daug svarbiau yra perimt valdzia.
Linas Endrio
Linas Endrio Prieš mėn
Iš Raskevičiaus akiu drąskymo peršasi mintis jog jis ne tik profesionalus bet ir aktyvia pozicija užimantis :) bet kaip kažkas pasakė "primena gražuli", tik priešingu požiūriu: - garsiai rėkia bet o naudos?
Sandra Daugirdienė
Sandra Daugirdienė Prieš mėn
KLAUSIMAI!!! Ačiū, Andriau!
Tina Liepa
Tina Liepa Prieš mėn
Asmuo raudonomis kelnėmis eis į Seimą? Ko? Akivaizdu, jog be to, kad kaip pats teigia, daug mokysis (nesuprantama kodėl tai turi mokesčių mokėtojams kainuoti), tai panašu, kad orientuosis tik į tuos klausimus, kurie aktualūs pačiam ir panašiems. O Lietuvai ir jos žmonių gerovei kas iš to...
petrasb1
petrasb1 Prieš mėn
@Tina Liepa Jūs kalbate taip, tarsi būtų "mes" ir "jie". Tarsi "Lietuvos žmonės" ir "Raskevičiui panašūs" tai ne ta pati Lietuvos visuomenė, o atskiros Lietuvos. Todėl ir paklausiau, tai kiek tų Lietuvų Jūsų supratimu yra ?
Giedrius K.
Giedrius K. Prieš mėn
@Tina Liepa na jus savo pirmu komentaru nesublizgejot isvis, nes jo turinys pirmoko lygio. :) o kalbant apie jau esamu Seimo nariu diskusija, nematau jokio esminio skirtumo tarp ju - vienas bus dideles bando avis, kuri balsuos taip, kaip reikia, kitas per zalias sprest dalykus salies mastu. kita vertus Seime realiai valdanciu ir sprendzianciu yra koks trecdalis valdanciuju daugumos, kiti tik balsams surinkti ir parekaut is tribunu (opozicija).
Tina Liepa
Tina Liepa Prieš mėn
@petrasb1 ha? 🤨
petrasb1
petrasb1 Prieš mėn
O Lietuvai ir jos žmonių gerovei kas iš to...kurie aktualūs pačiam ir panašiems. Kiek tų Lietuvų yra ? 10 ? 20 ? Gėjų Lietuva, veganų Lietuva, Feminisčių Lietuva ir t.t. ?
Tina Liepa
Tina Liepa Prieš mėn
@Giedrius K. dėkui, kad "apšvietėt", tiesiog sublizgėjote neeilinėmis žiniomis ☺ LGBT klausimas galėtų būti viena iš sudedamųjų svarstyti programos dalių. Šios rožinės spalvos kelnės, panašu, kad fokusuosis vien į tai, nes diskusijoje su gerb. Pavilioniu, jo nelabai ir domino kiti klausimai... Man kaip pilietei, gan apmaudu
Jonas Tumulis
Jonas Tumulis Prieš mėn
Rasevičius kaip užstrigusi plokštelė vieną sakinį kartoja visa laidą 29:47
Anachoreteee
Anachoreteee Prieš mėn
Mane tai jie abu ėmė nervinti...
Virginija Bruzguliene
Virginija Bruzguliene Prieš mėn
Puiki diskusija, abu kandidatai išsilavinę, tikrai galintys drauge dirbti seime
Taip Vat
Taip Vat Prieš mėn
Čia Lietuvos politinis elitas ? Liūdnas vaizdas. Vienas pilsto iš tuščio į kiaurą, kitas - neaišku ką veiks Seime. Gaila , kad į Seimą neišrenkami žmonės , turintys idėjų, charizmos ir viziją. Ką jie gali pasiūlyti - nebent kokius apribojimus, naujus mokesčius ir žvalgymąsi per tvorą ir rodymą pirštu ką batka daro negerai.... Reikia Lietuvai diktatoriaus, bent jau 10čiai metų, kad pasodintų korupcionierius ir išardyti šeimų klanus valdžios institucijose... Gyventojų skaičius mažėja, o biurokratų - vis pučiasi.
mindaugas zilionis
mindaugas zilionis Prieš mėn
Iki sios diskusijos naturaliai nezinojau uz ka balsuosiu antram rate - Laisves ar Tevynes sajunga. Bet po sios diskusijos, akivaizdziai supratau, kad kolkas Laisves partija yra keliu klausimu partija, kuriai labai truksta politines ir diplomatines patirties. Valstybeje yra tukstanciai problemu ir klausimu, kuriuos reik spresti, ir tam manau reik patirties, kurios konservatoriu sarase yra gerokai daugiau. Tikiuosi laisves partijos tie keli jai svarbus klausimai bus itraukti i koalicijos sutarti ar pan, bet valstybe jiems valdyti jiems butu dar per anksti. Galbut po 4 metu situacija pasikeis
Thesilverwoof
Thesilverwoof Prieš mėn
Aš jau kelintus debatus su laisvės partija klausausi ir panašus jausmas kaip jūsu. Vienmandatėje balsavau pries juos. Ypač nesu tikra ant kiek gerai jie reprezentuos moterų teises (apart LGBTQ elemento)
Gediminas Paulauskas
Gediminas Paulauskas Prieš mėn
Laisvės partija ir jos kandidatai turi patirties Vilniaus m. savivaldybėje, kuri puikiai tvarkosi. Visais klausimais. Laisvės partijos programa yra turbūt ilgiausia iš visų, su ja laimėjo Laisvės TV, Kitokie debatai ir kt. laidose. Vien švietimo dalis yra 35 puslapių, kuriuose iškeliama daugybė klausimų ir siūlomi sprendimai. Sveikata, aplinkosauga, smulkus verslas ir visa kita yra svarbūs klausimai programoje, kurią ir parašė kandidatai.
scepticism
scepticism Prieš mėn
juokingas tas povas. seime linkiu buti isskirtiniu ne del savo isvaizdos, ir balselio manieros, o del sprendimu padedanciu suklesteti lietuvai
scepticism
scepticism Prieš mėn
@Klaidas ne tamstai man pasakoti kaip elgtis tureciau ;) ...ypatingai jautrus matau esate.
Klaidas
Klaidas Prieš mėn
Tai jau iskeik, kad "pydaras" ar koks kitoks. Ka cia ant liezuvio galo laikai :) Visi tikisi vieno zmogaus "suklestinti lietuva visais aspektais". Turbut kartele tokia auksta del to, kad visi buve atliko ta pati.
Gediminas Tarasevičius
Gediminas Tarasevičius Prieš mėn
Povilionis sooo patronizing ir namedropping, kad net nemalonu klausyt
Justinas Kulakauskas
Justinas Kulakauskas Prieš mėn
Keista kas tave prievarta verčia
MrG1zmooo
MrG1zmooo Prieš mėn
"Skirtumas tarp nueiti negauti į snukį ir gaut balsą yra didžiulis" - Tapinas 2020
Aaa
Aaa Prieš mėn
20:20 min Hilary mūsų buvusi prezidentė, Pavilionis štai kas į Lietuvą visa tai tempia ir palaiko, kas galėjo pagalvoti koncervatoriai:) Siūlau pažiūrėti karzygys.lt, kam dar neaišku, kur judam.
Deimantas Ramanauskas
Deimantas Ramanauskas Prieš mėn
Dėl išrinkto homoseksualo Tomas pamiršo, kad jis ne pirmas. Rokas Žilinskas buvo pirmas.
Deimantas Ramanauskas
Deimantas Ramanauskas Prieš mėn
@Elze Atroskeviciute, Žilinskas to neslėpė, jis buvo ir viešai tai išsakęs. Kitas dalykas, turiu draugų iš to tarpo ir suprantu, kad Tomas atstovauja ne visus kitos pakraipos žmones.
Grasilda
Grasilda Prieš mėn
Rokas Žilinskas savo seksualinės orientacijos nekėlė svarbiausiu veiksniu, o šitas yra Profesionalus politinis gėjus. Daugiau jam niekas nerūpi.
Elze Atroskeviciute
Elze Atroskeviciute Prieš mėn
T. Raskevičius jau kažkurioje iš Laisvės TV laidų tai buvo pakomentavęs - jis yra pirmas atvirai homoseksualus ir LGBT klausimus atstovaujantis asmuo, išrinktas į Seimą. Žilinskas buvo tiesiog politikas, išrinktas į Seimą, kuris, šalia to, buvo homoseksualus, tačiau tai niekaip neatsispindėjo jo politinėj veikloje.
Almantas Sėliukas
Almantas Sėliukas Prieš mėn
Už Laisvės partiją!
Mantas Sakalas
Mantas Sakalas Prieš mėn
Šiaip yra dar toks dalykas kaip vertybės, jei Žygiui normalu eit į koalicijas su teisiamom, neaiškaus backgroundo (o gal net labai aiškaus, tik ne lietuviško) jėgom, tai sorry, už tokį veikėją aš nebalsuočiau. Retorinis klausimas - o kuo skiriasi darbo partija nuo LLRA, arba Uspaskichas nuo Tamoševskio??
Stasė Galvosaitė
Stasė Galvosaitė Prieš mėn
Šis ponas rožinėmis kelnėmis antras Gražulis- visai nesiklauso oponento!
Stasė Galvosaitė
Stasė Galvosaitė Prieš mėn
Kažkas čia rasineja ,kad Z.Pavilionis diplomatiškai kalba. Taip ir turi būti. Armonaitė, Laisvės partijos pirmininke jau pareiškė, kad į koaliciją neis su Tėvynės Sąjunga. O žmogus su idėja visai nežino apie ką kalba. Nei jokios programos neturi , vien tik šneka apie lausves. Man laisvė be jokių filosofijų : mano žemėje nevaikšto okupantas, nerieda okupantų tankai,nekrenta okupantų bombos .
Gediminas Paulauskas
Gediminas Paulauskas Prieš mėn
Laisvės partijos programa yra 163 puslapių, ji laimėjo Laisvės TV debatų seriją. Armonaitė nesako, kad neis. Kol kas anksti derėtis su kitomis partijomis. Visi oponentai antram ture yra iš Tėvynės Sąjungos. Pirma juos reikia nugalėti, įgyti didesnį svorį galimose derybose dėl koalicijos.
Stasė Galvosaitė
Stasė Galvosaitė Prieš mėn
Sėkmės Z.Pavilioniui antrame ture.🍀🇱🇹
realramas
realramas Prieš mėn
Kolhozniku reklama non stop meta per youtube, gerai kremlius prafinansavo, kol sita laida pazejau 4 kartus tapati reklama apie vaLstiecius issoko
Tomas Lapinskas
Tomas Lapinskas Prieš mėn
Ponulis Raskevičiaus, panašu, kad tikrai ne lankininkas:) Įdomu iš kur pasisėmė tokios išminties. Strėlė vizualiai kyla, ne leidžiasi.
Lina Marcinonė
Lina Marcinonė Prieš mėn
Diplomatiškai atsako, tačiau vistiek sako tą patį lgbt žmonėms turbūt iki kaulų smegenų įgrisusį dalyką - "aš tolerantiškas, aš gerbiu, aš nieko prieš, BET..." ir tas BET jaučiu žiauriai skaudina, ypač kai girdima iš tokių mandagių išsilavinusių žmonių, nes kokia gi tai tolerancija? Atseit toleruoju, kad esi kitoks, bet tik jei tu manęs negluminsi būdamas kitokiu. Vadinasi čia tipo tavo paties kaltė, kad esi negerbiamas vien dėl pasinaudojimo savo laisve atvirai būti tokiu, kokiu norisi, niekam tuo savo buvimu nekenkiant...
Tomastomas tomas
Tomastomas tomas Prieš 28 dienų
Regis sunkiai susivokiate savokose toleruoti ir megti. Megti geju jis neprivalo ir niekas neturi teises jo versti tai daryti
LeReQUeZ
LeReQUeZ Prieš mėn
tapinas euforijoj sedi :D
Zivile Gud
Zivile Gud Prieš mėn
Galima turėti visokias nuomones, bet akivaizdu, kad įmanoma diskusijos klausytis ir beveik pamiršti lazdas, tetas, barzdas ir bebrus!
Nerijus Mockus
Nerijus Mockus Prieš mėn
Reikėjo Grazuli pakviest!
Vida B
Vida B Prieš mėn
Na taip diplomatas, moka stabdyti save, Tomas pilnas entuziazmo. Viskas gerai...
Svajūnas B
Svajūnas B Prieš mėn
Man Pavilionio klausant nervai nelaiko: nieko neatsako tiesiai šviesiai - muilas be vertybių
pengolt
pengolt Prieš mėn
Diplomatas
Kar Kan
Kar Kan Prieš mėn
Lyčių lygybės klausimas = bananų tiesumo ar kreivumo klausimas. t.y. išvis neklausimas.
Dainius Š
Dainius Š Prieš mėn
Čia toks - patranką lyginam su “pištalietu”...
Relaxation Ambience
Relaxation Ambience Prieš mėn
i Berghaina Pavilioni reikia nuvest, bet gali facecontrolo nepraeit :)
Kar Kan
Kar Kan Prieš mėn
"Mes galim eit su visais" = politinė kekšė.
Kar Kan
Kar Kan Prieš mėn
Kaip suprasti saugo laisve? Gal nori pasakyt monopolizuoja laisves sąvoka? O tai visai kas kita.
Deimantė Repšaitė
Deimantė Repšaitė Prieš mėn
Tomas atrodo kaip populistas, kuris moka tai užmaskuoti. Žygimantas jo klausia ar eitų į kompromisą su kitomis politinėmis jėgomis, o jis atsako, kad svarbiausia- žmogaus orumas. Na, manau nei vienas politikas gyvenime nenorėtų pasakyti, kad jis būtų už sprendimus, kurie eitų prieš žmogaus orumą. Tomas vis kartoja populistinius žmodžius, jie tai už "demokratiją", "vertybes", "laisvę", o partnerystės įstatymą pastato pirmoje vietoje. Klausimas: jis liečia mažą grupę Lietuvos žmonių, sutvarkysite tą klausimą Seime ir kas tuomet? Manau, kad Laivės partijos idėjinė terpė neteks didelės dalies turinio. Ir pritarsiu poniai Širinskienei, kuri per vienus debatus teigė, kad tokių partijų dominavimas Seime yra grėsmė demokratijai. Žygimantas kad ir šioje diskusijoje parodė išprusimą Liteuvai svarbiais politiniais klausimais, o ponas Raškevičius vėl kartojo savo principus. Nuėjęs į seimą vienas, ar aštoniese, be daugumos balso nedaug ką gali padaryti, tą jam Žygimantas ir bandė pasakyti, bet tas jaunas nesubrendęs politinis entuziazmas ....
Ignotas Adomavicius
Ignotas Adomavicius Prieš mėn
Vartymasis yra blogai
Indrė Kviklienė
Indrė Kviklienė Prieš mėn
Galvojau, kad kuris laimės, tas bus gerai. Na bet peržiūrėjus įrašą apėmė svetima gėda, dėl Tomo negebėjimo išklausyti, nuolatinio pertraukinėjimo, iš esmės pasidarė kiek neramu, kad jis yra labai daug pykčio savyje sukaupęs žmogus. Pyktis konstruktyvumo ir lankstumo neprideda ieškant bendrų sprendimų.
IABI TV
IABI TV Prieš mėn
Gražus pavadinimas. Šventę prašventė jau kokias kelias valandas po filmavimo
Elžbieta Banytė
Elžbieta Banytė Prieš mėn
Pavilionis kultūringesnis, ramesnis, aiškiai labiau patyręs, bet to mokytojo tono galėtų atsisakyti.
Vilma Atkočiūnaitė
Vilma Atkočiūnaitė Prieš mėn
@Jurate juokingiausia, kad Tapinas dukart taisė jį dėl "klausiMAI" kirčiavimo, bet kokius penkiskart "rinkimų kOmpanijos" nepastebėjo :D
Jurate
Jurate Prieš mėn
Pavilionis neskiria rinkimų kampanijos nuo kompanijos...
Viki
Viki Prieš mėn
Raskevičiui pirma reikia išmokti parodyti pagarbą kitiems - juos išklausant iki galo. O Pavilioniui reikia stuburo: savo pozicijos jokios neturi, nesugebėjo atstovėt nė už vieną savo nuomonę (nieko tiesiai šviesiai neatsakė) - kam žmogus seime kuris neturi aiškios pozicijos ir tik kažkam Simp'ina. Iš po šios diskusijos galima rinktis tik lesser evil.
Vilius Ščerbickas
Vilius Ščerbickas Prieš mėn
Vokietijoje kažkada Naciai turėjo daugumą, Vokietija pakilo ir nusileido... Vadinasi tokiu atveju būtų tik vienos grupės žmonių interesai ir požiūriai būtų "legalūs".
Edvardas
Edvardas Prieš mėn
Na pries metus tikrai balsuociau uz konservatorius arba laisves partija, bet 2020m. visas pasaulis pagal maslavo poreikiu piramide nusirito i antra punkta: "saugumo poreikiai", zmonem svarbu kad rytoj zinotume kad atsitikus nelaimei valstybe sugebes suteikti medicine pagalba, ir kad ja suteiks ne odontologas kai atvaziuosi su plauciu uzdegimu o normalus specialistas. Bet siuloma "laisve" kuomet niekas nieko neribos, visi darys ka nori, kad verslas jaustusi geriau, cia yra idiotizmas nes idiotus privalai riboti ir gazdinti baudom ar arestu nes kitaip bus p***a.
babauziux
babauziux Prieš mėn
Labai tikiuosi jog Konservams nereiks parsidavineti savo istoriniu vertybiu ir deti laizeko su Armonaites nukrypusiais radikalais, TAda panelei ir jos gaidukams beliktu parsidavineti Karbausio gandriukams ;)
Vidas Kaktavicius
Vidas Kaktavicius Prieš mėn
Panašu į tėvo ir sūnaus pokalbį 😁
Petras Skirmantas
Petras Skirmantas Prieš mėn
Akivaizdžiai Tapinas mėgaujasi šiuo pokalbiu. Ne vienoj vietoj jo šypsenėlė veide matėsi :D
Tabula Rasa
Tabula Rasa Prieš mėn
Ir pailsėti galėjo Tapinas, nes už liežuvio tempt nieko nereikėjo
Mantas
Mantas Prieš mėn
Turiu du naujus mėgstamus žmones politikoje. Ačiū Andriau už laidą. P.s. Raskevičius panašus į jauną kategorišką žmogų. Gali prireikti "lipti per save", kad ieškoti kompromiso. Nors, galbūt tokia pozicija bus sėkminga, pamatysime :)
Kotryna Pe
Kotryna Pe Prieš mėn
Ok, jei iki šiol nelabai mačiau tos koncervų arogancijos, tai dabar Pavilionis ją man atvėrė visu gražumu. Vien ramus tonas ir aiškus minčių dėstymas nėra diplomatija. Toks passive aggressive kalbėjimas šaltu veideliu tėra gražiai pridengtas mužikiškumas, fe.
petrasb1
petrasb1 Prieš mėn
@ricka15 Tai jeigu tave neteisingai interpretuoja, iškraipo situaciją, tai tu turi galvą linkčioti nuolankiai ir sakyti "yes, master". Vietomis labai priminė tą situaciją, kai išprievartautą merginą policija gėdino, kad maždaug pati kalta. Stigmatizuojama grupė kaltinama tuo, kad neva pati save tokia daro :D Kažin ką pasakytų Pavilionio mama, pasiklausiusi tokios sūnaus retorikos.
ricka15
ricka15 Prieš mėn
O jau laisves partijos agresija ir nuolatos gynba paruosta tai jau priimtina ? Per visa h jautesi kad jis jauciasi puolas visada ir butina turi kazka kontra atakuoti
lattenoisette
lattenoisette Prieš mėn
"aš kaip vyersnis patarsiu", "jums politikos pirmokui", "aš iš savo patirties galėčiau pasakyti", "aš jums noriu priminti, kad politika nėra klounada" : tikrai ne Paternalizmas ! white heterosexual male :D ir iš karto paaiškėja, už ką balsuoti :D
lattenoisette
lattenoisette Prieš mėn
@Mythemind taip, bet visuomet įmanoma pagarbi diskusija, jei tikslas yra patarti ar rasti geriausią sprendimą. Bet pašnekovo “statymas į vietą” ir nuolatinis jo delegitimavimas parodo, kad tikslas nėra patarti ar rasti geriausią sprendimą, o pasinaudoti netolygia pozicija ir sutrypti pašnekovą.
Mythemind
Mythemind Prieš mėn
@lattenoisette O taip kaip tada turėjo jis elgtis/šnekėti, kad nesukurtu tokio santykio? Nes tai yra faktas, kad Pavilionis yra daug labiau patyręs ir žino apie ką šneka. Jei jis nori kažką patarti mažiau patirties turinčiam, tai, manyčiau, yra pagirtina, o ne smerktina.
lattenoisette
lattenoisette Prieš mėn
@Mythemind čia ne apie patarimus kalba eina, o apie laikyseną. Tokiu principu yra kuriamas galios santykis, pasyvi agresija kitaip sakant. Principu “tu žalias juokingas agurkėli be legitimios nuomonės, klausyk rimtų norminių dėdžių”.
Mythemind
Mythemind Prieš mėn
O ne, neduok diev paklausysi kitų patarimo.
Konrad Mikalauskas
Konrad Mikalauskas Prieš mėn
Rašiau reply vienam komentatoriui, bet gavosi per ilgas atsakymas, tai geriau visiems parašysiu. 1. Taip, Tomo pagrindinė rinkiminė platforma yra LGBT+ žmonių problemos LT visuomenėje, bet iš laidos aišku, jog jis turi aiškią nuomonę ir dėl švietimo reformos, ir dėl prokremliškos informacijos prieinamumo. Nuėjus į manobalsas.lt galima susipažinti su jo pozicijomis ir kitais politiniais kláusimais, tačiau ne tame esmė. Esmė tame, kad bet koks pro-LGBT+ požiūris Lietuvoje bus laikomas radikaliu, nes tiesiog tokioje šalyje dabar gyvename, dėl to tiek Tomas, tiek žiniasklaida apie jo pozicijas LGBT+ problemomis daug kalbės, ir dėl to lengva yra susidaryt įspūdį, kad Tomas yra “vieno klausimo politikas”. 2. Net jei Tomas būtų “vieno klausimo politikas”, tas klausimas yra daug didesnės reikšmės nei dauguma žmonių mano. Žiūrint iš vidaus, ~5% žmonių yra LGBT+ ir nėra pagrindo manyt kad Lietuvoje tie procentai yra ženkliai skirtingi (nebent tiki įvairiais “being gay is a choice” and “pray the gay away”; jei tiki, tai šitas komentaras tada nėra tau ir gali atgal grįžt į savo urvą). Remiantis tyrimais darytais kitose šalyse (su panašia LGBT+ situacija kaip LT), it’s safe to say, kad didelė dalis LGBT+ žmonių Lietuvą palieka, arba negali pilnu pajėgumu dalyvauti valstybės ekonomikoj (pvz., dėl diskriminacijos/patyčių darbovietėje, finansinio nestabilumo dėl šeimyninės padėties, psichologinių problemų). Žiūrint iš išorės, netenkame investicijų iš užsienio, nes LGBT+ studentai iš kitų šalių nesirenka LT universitetų, nors jie čia galėtų kurti/jungti verslus, šeimas bei idėjas. Tad jei Tomo “vienas klausimas” būtų realizuotas, nėra abejonių, jog Lietuvos socioekonominė situacija pagerėtų. 3. Žmonėms, kurie pykdosi Tomo spalvingumu: ne jūs sprendžiat, kaip turi atrodyti “LGBT+ bendruomenės atstovas”. Daug kas nori, kad Tomas priešintųsi stigmatizuojančiai “profesionalaus gėjaus” etiketei, bet drąsiai ir atvirai “nešiodamas” ją, Tomas parodo daug stiprybės - priimdamas etiketę, kurią kiti naudoja menkinti jį, Tomas atima galią iš jos. Kaip Tyrion iš Game of Thrones sakė: “Never forget what you are. The rest of the world will not. Wear it like armor, and it can never be used to hurt you”. Comment over, like share and subscribe
Z. A.
Z. A. Prieš mėn
Povilionis turetu savo arogancija i kampa padeti siektiek: 'Balsuokit uz mus nes mes norim daugiau jegos". Calm down mate. O del Pasaulio Lietuviu apygardos jis meluoja. TS-LKD atstove cia nei zinoma, nei nieks apie ja nera girdeja.
Peter Reimander
Peter Reimander Prieš mėn
Nusibodo žiūrėti, kaip Laisvės partija bando pastatyti konservatorius ant keturių, ir dar užeit iš užpakalio. Konservatorių oponentas susikoncentravęs tik į vieną vietą, sunku bus jiems susitarti, bet tikiuosi.
Tomas K
Tomas K Prieš mėn
Slydi ir neaiški laisvės partija su kraštutinumais. Tikiuosi pavyks konservatoriams po antro turo suformuoti daugumą be Armonaitės, manau ji nepasikuklintų tartis ir su Karbauskiu.
Vytautas Ziedelis
Vytautas Ziedelis Prieš mėn
Sitas geras tikrai
Irmantas Irmis
Irmantas Irmis Prieš mėn
issilvainimo,proto,lygio skirtumas kaip nuo zemes iki menulio,Zygis labai protingas.O tas kazkas...liudeselis.Visiskas.
Artūras J
Artūras J Prieš mėn
Žygimantas "vaikai gyvenkime draugiškai" Pavilionis... Politika nėra apie "susitelkimą", politika nėra apie "nudirbtus darbus". Politika yra apie vertybių atstovavimą, o aiškiai atstovaujant deklaruojamas vertybes natūralu, kad kažkas liks nelaimingas, taip ir turi būti.
Artūras J
Artūras J Prieš mėn
@Justinas Kulakauskas tamsta skaityt negebi, tai nežinau, kuris iš mūsų yra vaikiško proto. Aš kalbu apie tai, kaip politikas turi atstovauti savo pažiūras (kurias jis pradžiai turi turėt!) ir idėjas. Politikas, kuris ateina be idėjų, be atstovaujamų vertybių... nieko vertas. Nesuvokiu, kaip žmonės gali balsuoti už tokius. Bet, galbūt ir nieko keisto, pas mus ir yra populiarūs politikai tie, kurie yra apie nieką - aukšti ir gražūs, solidžiai atrodantys ir nieko nepasakantys, neatstovaujantys (aišku, apie ką aš?..)
Justinas Kulakauskas
Justinas Kulakauskas Prieš mėn
Mes negyvename tokioje politinėje sistemoje Britanijos ar JAV. Ten viena partija surenka daugumą ir gali netrukdoma įgyvendinti programą. Lietuvoje partijos eina į koaliciją. Neišvengiamai bus interesai derinami. Tamsta esi vaikiško proto, jei to nesupranti ir kaip vaikas nori saldainio bet kokia kaina.
Artūras J
Artūras J Prieš mėn
@Marooshaz OK, turbūt abu sutinkame, kad darbas Seime yra įstatymų leidyba. Bet koks įstatymo pakeitimas ar naujo išleidimas kažkuriai grupei atneš naudos, kažkuriai - žalos ar bent jau nepasitenkinimą. Nebūna taip, kad visiems iki vieno būtų geriau (todėl įvairūs kliedesiai apie "gerovės valstybę" ir yra tik kliedesiai). Todėl man įdomu, kokioms vertybėms ir grupėms konkretus politikas atstovauja, kokia jo pozicija vienu ar kitu klausimu. Ir jei politikas atstovauja mano vertybėms, mano požiūriui, aš visiškai nenoriu, kad dar neprasidėjus diskusijoms būtų keliama balta vėliava ir kalbama apie kompromisus. Aš noriu, kad politikas eitų ir kovotų už tai, kas jo nuomone turi būt pakeista, kad tam tikrai grupei būtų geriau. Kai kliedima apie "susivienijimą", "derybas", "susitarimą" bei "kompromisus" dar net neprasidėjus diskusijoms... Čia katinas Leopoldas, o ne politikas.
Marooshaz
Marooshaz Prieš mėn
Politika yra tiek vertybes, tiek darbai. Geros idejos nieko nereiskia jeigu nera igudziu per derybas, kompromisus ir elementaru gudruma, ju paversti istatymo pataisomis.
Kestutis
Kestutis Prieš mėn
Net nesinori žiūrėti ir gadintis savaitgalį. Abu jie jau Seimo nariai, kaip ir gana ženkli dalis kitų pirmo turo vienmandačių favoritų. Jeigu kažkas įsivaizduoja, kad tokioje vienmandatėje antrame ture balsuos už asmenybę, tai toks žmogus tiesiog nesiorientuoja aplinkoje. O kai kalbame apie partijas, apie kurias ir reikėtų kalbėti normalioje valstybėje, tai ar šie du žmonės reprezentuoja savo partijas, jų žemesniąsias sąrašų pozicijas? Pavilionis yra karjeristas ir toks nelabai įtikinantis konservatyvių, tradicinių vertybių saugotojas, kuris užsienio politikos kryptį chroniškai painioja su politine ideologija ir bando monopolizuoti antirusiškas pažiūras (kaip tada paaiškinti Linkevičių?). Tėvas su Paksu steigė Tvarką ir teisingumą (libdemų partiją), motina - užkietėjusi kairioji socdemė ir Raškevičiaus bendramintė. Visko po truputį. Tuo tarpu Raškevičius, panašu, yra išsilavinęs (tarp Seimo narių tai anaiptol ne duotybė pagal nutylėjimą), tačiau nesubrendęs ir vieno klausimo politikas. Na, nežinau, gal vis tiek ir reprezentuoja jie tas savo partijas. Bet tuomet jie nieko naujo pagal apibrėžtį negali pasakyti. Žodžiu, neįdomu. Vienmandatės apskritai yra atgyvena.
Nerijus A
Nerijus A Prieš mėn
Tikiuosi, į Seimą pateks Žygis...
babauziux
babauziux Prieš mėn
Jie jau abu seime, ESME kokiu vertybiu ir patyrimo zmones atsitems su savimi po savo veliava.
likeris subruknem
likeris subruknem Prieš mėn
eik tu nx :DDDDDDDDDD
Denisas Drobininas
Denisas Drobininas Prieš mėn
Nežinau, pasiklausiu Pavilionio susidaro įspudis, kad diplomatiškai išaiškino, kad lgbt seime ne vieta maždaug, eikit jus kur nors kitur reiškitės, bet tik ne seime, jus čia niekam neįdomus. Aš pasakyčiau, diplomatams gal seime ne vieta, jiems ambasadose dirbti, o ne išsisukinėt nuo atsakymų. Seime klausimus reikia spręsti, o ne nuo jų bėgti ir išsisukinėti.
Deividas Badauga
Deividas Badauga Prieš mėn
Liūdna kai žmonės balsuoja už tokius, kurie ateina valdyt šalį tik vienu klausimu ir mato tik vieną spalvotą problemą.🙄
Tina Liepa
Tina Liepa Prieš mėn
Visiškai teisingai pastebėjote. Ir spalvotų problemų su tokiais Seimo nariais tik daugės... pvz., sparčiai plisianti živ
petrasb1
petrasb1 Prieš mėn
@Deividas Badauga Tai jie ir kelia savo programoje. Aš manau, kad švietimo problema tikrai aktuali ir ten delsti jau tikrai negalime. Jau dabar šokiruoja daugumos išsilavinimo stoka. Dar keli metai ir mes būsime su akmens amžiaus intelektu.
Deividas Badauga
Deividas Badauga Prieš mėn
Ok yra, bet šalies valdymas nėra viena problema, reik kelti ir daugiau klausimų kandidatuojant į tokią vietą
petrasb1
petrasb1 Prieš mėn
Mato, nes ji yra :D nebūtų, tai nematytų. Simple as that.
Tadas C
Tadas C Prieš mėn
Z. P "leisk man vaikeli tave pamokyti" ir taip kas antras sakinys... Na sorry bet tai parodo su visa pagarba nepagarba oponentui!! TOMAS LAIMEJO, RENKAM TOMA 🙂
Danielius
Danielius Prieš mėn
Davė Pavilioniui taip/ne lenteles ir klausimą, aš vistiek galvojau kad jam pavyks nepasirinkti nei vienos, obettačiau papasakoti apie Vašingtoną, savo didžiulę patirtį, partijos vienybę ir vienijimą tautos, oponento nebrandumą, Paksą ir gravitaciją, kad tik nereiktų atsakyti konkrečiai į jokį klausimą. Koktu vietomis klausyti buvo.
Justin Macijauskas
Justin Macijauskas Prieš mėn
Pavilionis yra superinis diplomatas, mokantis kalbet :) taip, bet nesakom ne, eisim bet nereiskia kad neisim, :))) ko paklausi to negausi.
Rapolas Valašinas
Rapolas Valašinas Prieš 25 dienų
@Lolita Kaunas Diplomatas atstovauja valstybei, tuo tarpu ir savo partijai. Valstybėje yra visokių - skirtingų nuomonių. Nenorėčiau, kad diplomatas būtų kaip vaikas įsikibęs vienintelės savo tiesos. Aklas įsikibimas ar radikalizmas užprogramuoja problemas nerasti susitarimo. Tik tampymąsis vietoje.
Lolita Kaunas
Lolita Kaunas Prieš mėn
Diplomatas,be aiskios nuomones labai konkreciais klausimais, yra pavojus valstybei.
Deimantas Ramanauskas
Deimantas Ramanauskas Prieš mėn
Nes jis diplomatas. Jeigu iš jo labai lengvai išluptum viską jo nori, jis nebūtų diplomatas.
Vytautas Interlimitas
Vytautas Interlimitas Prieš mėn
Sutinku su Žygiu. Visuomenei visiškai nesvarbu, ar žmogus homo, bi, kvadro, ar hetero seksualus. Patys save statote į "kitokių" poziciją, klausausi ir suprantu, kad ne girdimi jūs norit būti, o aukštesni, dėmesio centre. Nereikia brukti savo vertybių per prievartą. Žmogus pats pasirinkis savo orentacijas. Tarp mūsų nėra kitokių. Tiesiog patys lgbt save kažkodėl laiko kitokiais, išskirtiniais. Jūs nei kitokie, nei išskirtiniai. Tiesiog būkit žmonėmis, o ne "reklamos agentais".
petrasb1
petrasb1 Prieš mėn
"Tiesiog būkit žmonėmis" Tai elkitės su mumis, kaip su žmonėmis. Pripažinkit mūsų santykius kaip lygiaverčius žmonių santuokai. Tada suprasim, kad mus laiko žmonėmis, o ne kažkokiais antrarūšiais "lowliferiais", kurie geri tik mokesčiams susirinkt.
Dovias
Dovias Prieš mėn
Na, jeigu jie įteisintų partnerystės įstatymą, tai esu užtikrintas, kad daugelis šitų išsireiškimų dingtų, nes dabar kiek girdėjau žmonės elementariausios paskolos dviese negali pasiimti, kai santuokinė pora gali.
Vytis Nakutis
Vytis Nakutis Prieš mėn
Visi trys vienas ant kito kalba. Nefaina.
Arunas V.
Arunas V. Prieš mėn
Nepatinka man ko tai Pavilionio isvedziojimai.
Deividas Jurevičius
Deividas Jurevičius Prieš mėn
@Arunas V. taip, tave viena.
Arunas V.
Arunas V. Prieš mėn
Ar mane viena nuo Pavilionio pykina?
Marius Milkintas
Marius Milkintas Prieš mėn
20 metu zmones laukia, kol kas nors prisimins juos ir dabar ponas Pavilionis siulo kantriai laukti....atsibodo zmonems jau tie pazadai blyn.
Simona Simulyte
Simona Simulyte Prieš mėn
Tomui būtų verta išmokti paklausyti...
Arijanda Šerepkaitė
Arijanda Šerepkaitė Prieš mėn
O tą padaryti sunku, kai turi už ką kovot ir visą gyvenimą esi tildomas. Tikiuosi, kad galųųų gale jis bus išgirstas ir va tada išmoks klausytis :)
Vitas Tamulaitis
Vitas Tamulaitis Prieš mėn
Ryškiai geltonas vaidina auka
rasa lukoseviciene
rasa lukoseviciene Prieš mėn
Nedrįsčiau sau leisti norėti pavilionio pagarbos. Rimtais veidais ir tulike sėdim, jeigu ką.
Raminta
Raminta Prieš mėn
Laisvė informacinė yra gerai, bet Tomui reikėtų paskaityti kas yra motivated reasoning, rumours efektas ir kaip buvo išnaudojamos mažumų grupės JAV 2016 rinkimuose. Laisvė nebūtinai gėris, kontrolė nebūtinai blogis, mokymai nevisada spendimas.
Andrius Bakas
Andrius Bakas Prieš mėn
Ka jus zmones, per papugas renkat y ta seima... baisu...
Dovias
Dovias Prieš mėn
Duodu 60% kad skundiesi seimu išrinktu, bet pats už jį balso neatidavei.
Dovile Dobravolskaite
Dovile Dobravolskaite Prieš mėn
1. Išsisukinėjimas nuo tiesioginių atsakymų 2. Roko Žilinsko paminėjimas. Puikūs pavyzdžiai, kad Pavilionis akivaizdžiai vis gi nesupranta LGBT+ problemų ir jų mąsto. Pamirškit jūs vieną dieną tą Žilinską... jetus kaip mes sugebam gerbti gėjus, kurie sėdi kamputyje ir pritaria kiekvienam "diplomatui", kad visuomenė nepasiruošus. Pagarbiai pagarbiausi pagarbūs žmonės.
Sweden. How to love life in a poor climate. Big Episode
56:00
Антон Птушкин
Peržiūros 7mln
Šviniaus imperija
1:03:41
Skirmantas Malinauskas
Peržiūros 422tūkst.
Pagonių kiemas su Edmundu Jakilaičiu
1:55:25
LaisvėsTV
Peržiūros 32tūkst.
GERIAUSIŲ INSTAGRAM SKETCHŲ RINKINYS 2
10:17
BRAND NEW QUIPLASH! (Sidemen Gaming)
13:24
MoreSidemen
Peržiūros 1,6mln