Vyriausioji Lietuvos Komisija | JAV rinkimai | Protestai Lenkijoje | Būsimi ministrai | Lapkritis

  Peržiūros 18,371

LaisvėsTV

Prieš mėn

Dar vienas niūrus rudens mėnuo keliauja į pabaigą ir ta proga renkasi atsinaujinusi Vyriausioji Lietuvos komisija - Andrius Tapinas, Rita Miliūtė, Aidas Puklevičius ir...
🔥 Birutė Davidonytė, kuri kas mėnesį savo kėde dalinsis su tyrimų kolega Dovydu Pancerovu!
Šį kartą dėmesio centre - vis dar žarijas kurstantys JAV Prezidento rinkimai, Lietuvos politikų požiūris į protestus Lenkijoje bei būsimieji ministrai, šiuo metu laikantys Prezidento ir jo patarėjų abitūros egzaminų sesiją.
0:00 Vyriausioji Lietuvos Komisija
1:51 JAV Prezidento rinkimai
16:27 Protestai Lenkijoje
30:41 Kandidatai į ministrus
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #VLK
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Strazdas
Strazdas Prieš 6 dienų
Tie twitterio žymėjimai taip kaip tik netgi turi priešingą efektą - Twiteris bando kaip įmanoma įrodyti kad iš tikro yra vogiami rinkimai ir visus kitus reikia, cituojant Skvernelį, užčiaupti. Panašu kad tech lordai ir žurnalistai (areštuoti pasirodo buvo CNN žunalistai) sėkmingai išprovokavo kapitolijaus šturmą.
Phancao Minhkhang
Phancao Minhkhang Prieš 18 dienų
Wwooooohhhhh
Renatas Jonava
Renatas Jonava Prieš mėn
Kažką praleidau, kur dingo Dapkus? Anyone?
Tomás de Torquemada
Tomás de Torquemada Prieš mėn
Ruta Muilute mano geriausia vedėja. Net jei ji perskaitytų daugybos lentelę, tai būtų intriguojanti !
P Gibas
P Gibas Prieš mėn
Bet rimtai, apie abortus nieko gero nepasakete. Susidare vaizdas, kad atmestinai per tema persokote.Manau, kad Birute dar turejo ka pasakyti. Gal gali laisves TV padaryti atskira laida abortu draudimams? Su daugiau info ir statistikos?
Aa Bb
Aa Bb Prieš mėn
snukių enciklopedijos karžygiai.. O Pagiežita Pagiežiūtė, ponių Š. ir ponų G. specialistė, visa ciela generolė. Ar bandėt pasiknaisioti po savo išnašas prieš pusmetį? Metus? Gal laikas susiprast ko vertos tos analizės..
Martynas Plukys
Martynas Plukys Prieš mėn
FBI jau pradėjo tyrima dėl JAV rinkimų klostojimų. Objektyvesnė diskusija apie tai ir kaip Trumpas bando tuo pasinaudoti ltpost.info/down/ZrKjg3maqq6qvI0/vaizdo-ra-as.html
Arūnas Matulevičius
Arūnas Matulevičius Prieš mėn
Stebėjau galimų ministrų aptarimą. Pasigedau objektyvumo. Keturi skirtingi žmones, o kalba tuo pačiu naratyvu.
Laima Šernienė
Laima Šernienė Prieš mėn
Laisvės TV elgiasi ne ką geriau, nei kritikuojamas mūsų bestuburis A&G. Aborto draudimas - žiauri smurto forma prieš moteris. Ir nėra ko lyginti Lenkijos su Malta. Visų pirma Malta maža šalis, visų antra Maltoje masiškai žmonės į gatves neina. O Lenkijos valdžia riboja kontracepcijos prieinamumą, lytinį švietimą ir nėštumo nutraukimus. Laisvės TV tokie pat pragmatiški kaip ir Skvernelis. Kai žmogaus teisės pažeidžiamos Baltarusijoje, darome pilietines akcijas, kai Lenkijoje, nu kaip čia pasakius....Gal čia nieko tokio, juk ir Maltoje tas pats, gal padiskutuokime ir pan. Kaip gerai vyrukams, kai tokie sprendimai, kaip aborto draudimas jų nepaverčia donorais prieš jų valią, ai o ten moterys Lenkijoje gal susitvarkys....
Aaa
Aaa Prieš mėn
21:50 o kodėl Trump’o atveju yra priešingas vertinimas? Kas būtų, jeigu Lenkijos opozicijos tweet’ai būtų pažymėti, kaip dabar Trump’o? Kodėl yra dvi Lenkijos, bet tik viena ‘demokratiškoji’ Amerika?
Gediminas Rudokas
Gediminas Rudokas Prieš mėn
musu prezidentas nieko nepadaro , o mes stebim ka daro kiti. kam?
Kristijonas Raudys
Kristijonas Raudys Prieš mėn
Nori nenori reikia pripažinti kad twitteris yra tas pats media outlet, taip kad žymėjimas "fake news/misleading info" yra tas pats kas karbauskis sakantis kad konservatoriai del visko kalti
Strazdas
Strazdas Prieš 6 dienų
Trumpas rėkia kad jį opresina. Niekas netiki nes niekas jo neopresina. Tada ateina Twitteris su Facebooku ir įrodo Trumpą teisiu pradėdami jį opresinti. GG.
Aurimas Ka
Aurimas Ka Prieš mėn
Šaunuolė Birutė Davidonytė, normalaus kritinio mąstymo įnešė į diskusiją. Ačiū už tai. Vien klausyt Puklevičiaus pezėjimų (iš bačkos tarp kitko, kadangi visų galų žinovas būdamas.. nemoka ausinių normaliai užsidėt), truputį darėsi nuobodu, neįdomu ir prėska.
aldona k
aldona k Prieš mėn
Siūlyčiau tai Davidonytei nesipiktint, kad Lenkijoj uzurpuotas visuomeninis transiliuotojas, o pasižiūrėt, kaip tas visuomeninis transiliuotojas yra uzurpuotas Lietuvoj.Labai jūs greiti kritikuoti kitus, nematydami , kas dedasi pas mus ir mokyt kitus.
jolopukkii
jolopukkii Prieš mėn
Perklausiau pusę, tas garso efektas tarp temų du kartus išgąsdino :D Gal čia tik mano nervų sistema pakrikus...
Žygimantas Jurkus
Žygimantas Jurkus Prieš mėn
Žiauriai šūdinai atrodo kai dairosi , varto galva, į dandu žiuri , kameros kampas apskritai tyliu, estetikos nulis
Tomas Tomas
Tomas Tomas Prieš mėn
Varot savo propoganda toliau. Aisku reikia atidirbineti Sorosui uz tuos 124 000, kuriuos gavot
Vyta Baikovskiene
Vyta Baikovskiene Prieš mėn
facebook.com/groups/1249071822098795/permalink/1323642257975084/?sfnsn=mo
Tomas Tomas
Tomas Tomas Prieš mėn
Ooo, tapkino gynejai susirinko. Malonu. Kaip gi be jusu
Kostas 90
Kostas 90 Prieš mėn
Is kur source kad LaisvesTV gavo pinigus is Soroso?
aretasm
aretasm Prieš mėn
@Džeris Monmorensis Nera jokiu faktu, yra ta pati malda is 50 zodziu: demokratai, pydarai, basementas geitas, sorosas.... Nei i viena klausima nieks negali atsakyti. Jei sorosas eina pries valstybe, ar gali FBI, CZV, Department of Justice pasiziureti kam jis skambina, kur pinigai yra, su kuo jis bendrauja? Trumpo statyti vadovai. Ar negali? Ar nieko nera, tik tuscia puodyne ir didele gerkle?!
Džeris Monmorensis
Džeris Monmorensis Prieš mėn
Ar galėtumėte paaiškinti šį savo pirstelėjimą? Kuo konkrečiai šioje laidoje diskutuojamos temos Sorošui galėtų būti naudingos? O gal siekis atvirai kalbėti apie valdininkų sukčiavimus, visuomenės negerumus ir kitus aktualius klausimus jus labai erzina? Gal esate vienas iš kritikuojamųjų? O jeigu Jūs kartais iš tų, kurie pametę galvas dėl įvairių sąmokslo teorijų apie pasaulio elito kraugerius, žalčiažmogius ir iliuminačius, tada nesivarginkite dėl atsakymų. Aš apie tai jau esu puikiai informuotas.
Marius G
Marius G Prieš mėn
Birute, jei tave pagrobė, duok ženklą
Augustas Dragūnas
Augustas Dragūnas Prieš mėn
O Aidą jaučiu WC uždarė. :D
Ramūnas Sungaila
Ramūnas Sungaila Prieš mėn
Nuo kada, į vadovo postus skiriamas žmogus, kuris niekados nevadovavo? Juk ne pokaris, kad paimti iš gatvės bet kokį darbininką ir statyti prie valdžios? Jos didžiausia nekompetencija yra nulinio vadovaujamo darbo patirtis.
aldona k
aldona k Prieš mėn
Gal ponai komentuokit patys kaip vertinat tuos kandidatus vietoj kritikavę patarėjus ar Prezidentą. Šlykštu vėl girdėt jūsų šališkumą ir turint eterį varyt kiek tik norit.
Lit Nation
Lit Nation Prieš mėn
Tai, kad Laisvės TV, tokias pat sąmokslo teorijas apie kišimąsi į rinkimus, paskutinius 4-erius metus skleidė. Tiesiog stebina, kad patys šios situacijos ironijos nepastebi...
Lit Nation
Lit Nation Prieš mėn
@Povilas Kairiūkštis Supratau. Esmė tame, kad rinkimai gali būti kompromituojami (vienaip ar kitaip) ir nuo Lapkričio 3d. niekas nepasikeitė. Sutinkate su manim?
Povilas Kairiūkštis
Povilas Kairiūkštis Prieš mėn
@Lit Nation na aš sakydamas trolinimą turiu omenyje kiek aukštesnį lygį: kaip po pvz mūs Maksimalietis ar netgi tas pats Juraitis ...
Lit Nation
Lit Nation Prieš mėn
@Povilas Kairiūkštis kaip ir sakiau - mem'us kūrė...
Povilas Kairiūkštis
Povilas Kairiūkštis Prieš mėn
@Lit Nation realiai pagrinde taip pat kaip ir Lietuvoje ar kitose šalyse kur rusija nori savo įtaką išlaikyti viskas ėjo per dezimformaciją socialiniuose tinkluose kitaip sakant per trolinimą ...
Lit Nation
Lit Nation Prieš mėn
@Povilas Kairiūkštis o kaip kišimąsi buvo?
Ed Jan
Ed Jan Prieš mėn
50:40 Moterims, gal but yra jokinga, bet kas bent truputi domėjosi mokslu žino - skaičiuojant per parą, mūsų miškai deguonies sunaudoja daugiau nei pagamina. O puvantis lapai bei rastai, dar ir pagamina nemenka kiekį CO2, su kurio taip nori kovoti Gretos sėkėjų sekta. Vienintelė nauda iš miškų - jos gerai sulaiko vėją bei absorbuoja dulkės.
laivinis
laivinis Prieš mėn
@Ed Jan keista, kad stebiesi savimi :D
Ramūnas Sungaila
Ramūnas Sungaila Prieš mėn
@Ed Jan Per parą, per metus, per visą gyvenimą, kaip nori taip skaičiuok, bet viskas yra augalų dėka, kad ir vandenynuose, fitoplanktonas ima CO2 iš jo pasisavina anglį, o deguonį išmeta į aplinką .. į google: "anglies apykaitos ciklas".
Ed Jan
Ed Jan Prieš mėn
@laivinis Tikrai nežinai kam skaičiuoti per parą?! O gi tam, kad suprasti koks bendras rezultatas, nes augalai ir naudoja deguonį (kvėpuojant), o dieną, kai gauna šviesos, dar ir "gamina" deguonį vykdant fotosintezę. Stebiosiu tokia publika, kuria nežino kaip sutvertas pasaulis aplink jos.
Ed Jan
Ed Jan Prieš mėn
@Mindaugas Žilionis Iš vandenynų. Ta net trečiokai žino.
aretasm
aretasm Prieš mėn
Nueik i miska pakvepuot mokslininke, ir gali Vilniaus ar Pekino centre palygint. Arbatu prisirink, kopustu pasiaugink Mokykloj mokintis reikejo, ne suola trinti
Ed Jan
Ed Jan Prieš mėn
Apie Dobrovolskos kompetenciją gerai pasako tai, kad per 32 metus, ji taip ir nesugebėjo įgyti aukštojo išsilavinimo pasirinktoje srityje. Baigę technikumą, padirbėjo advokato sekretorė, o paskui išvis nuėjo į laisvas saviraiškos pajėškas kaip visuomeninė veikėja. O visuomeninis veikėjas, mano akimis - tai neturintis profesijos asmuo, pasinešęs kovoti už kokias nors gyvūnėlių teises ar kitokių panašaus masto problemų. Aiškų, originalios asmenvardžių rašybos ir lyties keitimo klausimai - yra kiek svarbiau, nei kokių šuniukų savijautą. Čia tik hyperbole, norint pasakyti, kad kalbant apie pareiguną, kuriam tektų gakvoti apie tokius dalikus kaip: iš esmės neveikianti šalies teisingumo sistemą, arba apie tai į ką virto Lietuvos kalėjimai... tikrai ne pati svarbiausia kompetencija - mokėjimas paaukoti save tokiam gyvenimo tikslui, kad rašytų vardus su "w", o ne jos lietuvišką transkripcija.
Strazdas
Strazdas Prieš 6 dienų
@Ramūnas Sungaila Moko profesorius, o kad vadovauti reikia bent šiek tiek smegenų, o ne technikumo.
Ramūnas Sungaila
Ramūnas Sungaila Prieš mėn
​@Vida B Palikit tuos mokslo laipsnius. Ministras vadovauja ministerijai, o ne moko ministeriją. O kaip gali vadovauti tokios apimties įstaigom, jei jinai jokios vadovavimo patirties neturi? Ir dar neaišku ar jinai iš vis turi vadybininko, vadovo gabumų, nes nebe 18-kinė, nemažai metų kavutę nešiojo ir niekas vadovo pareigų nepasiūlė .. o čia iškart ministerijai vadovauti ..
Vida B
Vida B Prieš mėn
3.1. mokslo laipsnis bakalauras
Gediminas Kasiliauskas
Gediminas Kasiliauskas Prieš mėn
Labas, Rita, o ką prezidentas daro gerai?
Egidijus Jokubka
Egidijus Jokubka Prieš mėn
Gal dalyvių vaizdus reiktų padaryt didesnius ? Ir tas žalias fonas man vienam žiauriai negražus ?
Auridas Franckevičius
Auridas Franckevičius Prieš mėn
Geriau tiesiog spotlight layout būtų, kur matomas tik kalbantysis, Nėra tikslo mums visiems matyti ir žiūrinčius
Adv Draugams
Adv Draugams Prieš mėn
Tą patį norėjau parašyti :)
Adv Draugams
Adv Draugams Prieš mėn
@Yura-Sensei Kai Tapinas dirbo LRT :) Nostalgija... :)
Tete Zauras
Tete Zauras Prieš mėn
Viskas čia gerai, atsipalaiduok 😉
Yura-Sensei
Yura-Sensei Prieš mėn
Man deja visa laisves tv grafine prezentacija atsiduoda kazkokiais 1999ais (lietuvoj) metais
AKCENTAS: KODĖL HOROSKOPAI ŠŪDAS?
12:03
1k
Peržiūros 179tūkst.
I Bought Everything In 5 Stores
14:14
MrBeast
Peržiūros 32mln
PVS #106 SKIRMANTAS MALINAUSKAS (Pareik ant švenčių)
1:55:37
Pralaužk Vieną Šaltą
Peržiūros 99tūkst.
Putin's palace. History of world's largest bribe
1:52:51
Алексей Навальный
Peržiūros 65mln
Eligijus Masiulis: Sapnavau Šimašių ir Seimą
1:27:32
Skirmantas Malinauskas
Peržiūros 90tūkst.
AKCENTAS: KODĖL HOROSKOPAI ŠŪDAS?
12:03
1k
Peržiūros 179tūkst.
I Bought Everything In 5 Stores
14:14
MrBeast
Peržiūros 32mln
I Found Something Scary
6:07
penguinz0
Peržiūros 1,4mln
Food Theory: Cheetos Are Cow Food!
13:00
The Food Theorists
Peržiūros 3,1mln
РОССИЯ vs. АНГЛИЯ
5:55
OneTwo
Peržiūros 445tūkst.