Vyriausioji Lietuvos komisija | Skeptikai ir Viktoro vanduo | Navalnas | Brexitas | 2021 | Gruodis

  Peržiūros 27,836

LaisvėsTV

Prieš 18 dienų

Paskutinį kartą šiais metais „Vyriausioji Lietuvos komisija” vėl jungiasi į virtualų posėdį.
Rita Miliūtė, Andrius Tapinas, Aidas Puklevičius ir naujasis komisijos narys Dovydas Pancerovas apžvelgia nūdienos aktualijas: medikų ir visuomenės reakciją į 2020-ųjų metų viruso priešnuodį bei Viktoro vandenį, Aleksejaus Navalno tyrimą, Brexito finalą ir 2021-ųjų metų įdomiausias temas.
0:00 Vyriausioji Lietuvos Komisija
2:10 COVID-19 - skiepai, skeptikai ir Viktoras
21:06 Navalnas ir Putinas
36:24 Brexit finalas
40:39 Seni metai, nauji metai
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #VLK
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
rokas787
rokas787 Prieš 7 dienų
Atsakymas p. Ritai. Aš taip pat linkęs palaukti "tradicinės" vakcinos (pvz., AstraZeneca), o ne ant savęs išbandyti naujos kartos vakciną, kurią per metus išbandyti ir išsiaiškinti VISUS šalutinius poveikius - nėra tiesiog galimybių. Koks ilgalaikis poveikis (bent 1-5 metų laikotarpyje)? Ar nėra poveikio žmogaus genomui? Informacijos tiesiog nėra. Net nežinoma, kuriam laikui susiformuoja imunitetas, ar gali būti viruso "nešiotoju" (nors pats ir nesergi). Kol kas - per daug neatsakytų klausimų. Todėl man visai normalu, kad koks trečdalis nenorės skiepytis "čia ir dabar", o palauks detalesnės informacijos (nors patys tikrai nėra prieš skiepus iš principo). www.lrytas.lt/sveikata/medicinos-zinios/2021/01/08/news/kodel-tiek-daug-mediku-nesiryzta-skiepytis-nuo-covid-19-atsake-atvirai-17822634/
Robertas Balciunas
Robertas Balciunas Prieš 12 dienų
Susidare nuomone, kad sis ketvertukas taip isimyleja savo atvaizdus, kad jau ir nelabai nori suprasti, kodel kazkas nenori skiepytis, net is mediku. Jie tiesiog negali suprasti, nepajegus islipti is savo klumpiu. Ta pati liga kaip ir pas antivakserius, kuriuos jie kritikuoja.
Paulius Gricius
Paulius Gricius Prieš 9 dienų
Ketvertas nesupranta, kaip zmogus tapes mediku gali intelektualiai buti lygus buduliui.
Robertas Balciunas
Robertas Balciunas Prieš 12 dienų
Liudesys. Zurnalistas turetu labiau isigilinti i tema, jei ja imasi pristatyti, bo Tapino pristatytas zurnalistas bestselerinis rasytojas matosi painiojasi pavardese. Greiciausiai prastai moka rusu kalba ir i tema gilinosi per angliskus kanalus.
Jonas Ratkevicius
Jonas Ratkevicius Prieš 12 dienų
Klausimas buvo suformuluotas "Ar galvojate skiepytis nuo Covid-19?" Atsakymai Taip ir Ne, pats buciau pasirinkes taip, taciau noreciau palaukti truputi ir pasiziureti bent 6menesius, tokios galimybes nebuvo tad pasirinkau atsakyma Ne.
vOLODKA A
vOLODKA A Prieš 12 dienų
O Astra-Zeneka ne bendra su rusų sputniku???
Ina Sochenko
Ina Sochenko Prieš 13 dienų
Gera kad yra normaliu zmoniu!
Mendelejevo mūza
Mendelejevo mūza Prieš 14 dienų
Ačiū! Buvo labai įdomu paklausyti visų jūsų įžvalgų. Vienintelis pastebėjimas (nelabai gal į temą, bet....) yra tai, kad truputį nesižiūri tos užsklandos. Daug maloniau buvo žiūrėti į Ritą su Dovydu. Aišku, čia tikrai nėra esminis dalykas. Jau laukiu sekančio VRK epizodo!
Vyšnius Lekavi
Vyšnius Lekavi Prieš 14 dienų
Laidos vedėjai tvirtina kad lietuvių tauta yra žiaurus intelektualai ir kita dalis durniai valgantys suda
Arvydas Dapkunas
Arvydas Dapkunas Prieš 15 dienų
Ačiū už puikią apžvalgą ir šmaikščią bei išprususią nuomonę :) įdomu ir smagu žiūrėti
dita ditoss
dita ditoss Prieš 11 dienų
sorošinė kompanija
Kęstutis Vilkas
Kęstutis Vilkas Prieš 15 dienų
Aleksėjus Krymnebuterbrodovičius Navalnas - irgi ne valnas, taikus paukštelis. Protingas, veržlus, bet imperininkas. Užtenka prisiminti, ką jis kalbėjo apie 2008-ųjų Rusijos-Gruzijos karą. Krymo grąžinti jis taip pat neketina. O šita šalis, kol kaip, pvz. Vokietija, neatgailaus, neatlygins savo padarytos žalos, neturi šansų...
Stase Karnauskiene
Stase Karnauskiene Prieš 15 dienų
ponia rita ,tai tu eik i miska gyventi ir neaiskink zmonems ka jie turi daryti,
Gabija Čepaitienė
Gabija Čepaitienė Prieš 16 dienų
Ne dėl chipų, sąmokslų ar pan. žmonės nenori skiepytis, ES ir Jav visuomenės gyvena leberastinėje pasirinkimo superlaisvėje - ėsti cukrų, pieno miltelius, gliutenus ir gliutomatus, papildus ir vaistus suvirškinti ir nusipersti... Ir, čia yra jų - ligotų nutukėlių asmeninis reikalas rinktis. O mes privalom juos priimti tokius, nes tai yra jų laisvė. Bet slaugyti, vartyti nuo pragulų, dirbti už jiems kompensuojamus vaistus , lovas, medikus ir vis brangesnę lervų slaugymo sistemą. Valio natūraliąjai atrankai.
Same Main
Same Main Prieš 16 dienų
Uspaskichą pažaboti gali tik racionalus absoliutus ignoras. Tą sakiau prieš kokius 5 metus, kartojau ir kartosiu. Aš sąmoningai kokius 4 -6 metus ignoravau absoliučiqi viską, kas susiję su šita partija ir juo. Tik pamatęs reklamą ar straipsnį išjungdavau net neperskaitęs pavadininimo, išjungdavau visur, kur tik jis būdavo, kur tik bekalbėdavo. Man jis buvo miręs. Jis yra cinikų cinikas, paskutinis padugnė, kuris kitus laiko absoliučių šūdu, kiti žmonėm jam yra sutverti tik patyčioms. Ir čia jis tiesiog tyčiojasi, jis laiko savo rinkėjus totaliu begalvišku mėšlu, kuriuos sutraiškytų be jokios sąžinės graužaties, jei jie jam būtų nereikalingi. Rinkėjas jam tėra mėšlas, be kurio jis negali būti valdžioje. Negali užauginti braškių gerų be mėšlo patręšimo. Tai ir čia: negali patekti į valdžią bet to mėšlo, nors ir supranti, koks jis mėšlas - toks yraUspaskio požiūris. Ir tiek. dar gali būti,kad gal nori pažiūrėti, kiek Lietuvoje yra beviltiškų durnių. Bet čia mažai tikėtina. Bet...koks jis bebūtų niekšelis, man rodos, tai vis tie daug geriau nei tomasesvskis ir jo klika. Tikrai daug geriau. Navalno jie nedabaigia tyčia, o ne todėl, kad negali. Vakcina daugybe daktarų abjoja ir abejoja itin smarkiai. Tą žinau, nes ir bičilis vienas geriausių dirba klinikose toje srityje, ir šeimoje yra medikų. Visi jie abejoja itin smarkiai. Ypač , jei esi jauno amžiaus.
Ona Navickiene
Ona Navickiene Prieš 16 dienų
Ar sie zurnalistai medikai?
Ona Navickiene
Ona Navickiene Prieš 16 dienų
Ar sie zurnalistai medikai?
Ona Navickiene
Ona Navickiene Prieš 9 dienų
Visa Lietuva-kvantine fizika...
Povilas M
Povilas M Prieš 11 dienų
Čia jau labiau kvantinė fizika.. kas būtų jeigu būtų
Ona Navickiene
Ona Navickiene Prieš 11 dienų
Jei taksistai baige teise-taip
Povilas M
Povilas M Prieš 13 dienų
Ar taksistai yra teisėjai?
Ona Navickiene
Ona Navickiene Prieš 13 dienų
I klausima-atsakymo. Gal kas zino?
Sigun Negun
Sigun Negun Prieš 16 dienų
Skaičiuojant norinčių skiepytis medikų procentą nereiktų pamiršt, kad kur kas didesnė jų dalis nei bendroje visuomenėje jau persirgę, tad jiems kaip ir nebeliko prasmės dabar skiepytis.
Julius D
Julius D Prieš 16 dienų
Visomis temomis tik paviršiu pakrapštėte. Norėjosi gilesnės diskusijos. • Navalna bandė nunuodyti, nieko naujo, niekas nesikeis. Andrius atrodo net neklauses viso pokalbio su Kudriavcevu (gal tikrai jei būtų norėję būtų nuėmę). • Nenorinčių skiepytis skaičiai nesusiveda. • Gera naujiena pavyko pasiekti Brexit susitarima.
shakas2012
shakas2012 Prieš 16 dienų
Liudas iškitintas buvo. Liūdna...
Aa Bb
Aa Bb Prieš 16 dienų
kai visi kas prieš liberalus traiškomi liberastinės žiniasklaidos, dalis tautos turėdami kitas pažiūras renkasi tokius projektus kaip V.Uspaskichas. Elementaru. Veryga blogas? Turėkit vandenį nuo covid ir aibę antiskiepininkų. 25% Lietuvos rinkėjų ir matyt dar mažesnis procentas gyventojų apskritai yra už šią valdžią. Kaip ir su šunų veislynais elitiniai žurnalistai :) nelabai suvokia realią situaciją Lietuvoje. Nenori suvokt
Aa Bb
Aa Bb Prieš 16 dienų
Pagiežita Pagiežiūtė garsiai pasvajojo apie gyvenimą be žurnalisto etikos kodekso. Ech.. Paskambini bet kam, bet kokiu numeriu, modifikuoji balsą, sąmoningai apgaudinėji, provokuoji, ir garsiai susidoroji su sistemos priešu. "Teisingos Lietuvos" priešu. Jo.. Vakarietiškos žurnalisto vertybės tiesiog ant veido, kaip matome. Beveik įsitikinęs, kad kontroliuodami žiniasklaidą su retomis nišinėmis išimtimis nelabai ir į tą kodeksą kreipsit dėmesį. Atgyvena. Kaip ir demokratija apskritai.
Aa Bb
Aa Bb Prieš 16 dienų
Tapino vaizdas geriausiai iliustracija šitai komisijos sudėčiai 😃. Blėniai ir tiek. Senai įsitikinu, kad užsienio politikos geriau jus net nelieskit. Netikit? Atsisukit savo išmąstymus metų, dviejų senumo. Kai jau žinoma kaip situacijos vystėsi toliau. Tada bus aišku kokios kokybės/vertės tokia analitika. ...Tinkamai ir reikalingai nedanuodytas Navalnas yra ilgos ir sėkmingos operacijos rezultatas, kada reikalingu momentu jo pusiau gyvas kūnas, su verkenčia žmona šalia, ir visa įmanoma Rusijos opozicija šaukiančia pagalbos, yra labai aukšto lygio koziris. Derybose. Andrius tą nujaučia :) Kur? O kad ir nord stream likime, o gal ir dar keliuose klausimuose. Rusai senai parodė kaip moka imt kozirius iš niekur, iš oro. Iš esmės terorizuodami. Ir sustodami tada kada gauna pakankamai. Gruzija/Ukraina pvz.. ..Laidos idėja įdomi. Tik Andriau, keisk sudėtį. Šitie grybai krepšinio terminais nelabai pažaidžia.
Darius S
Darius S Prieš 16 dienų
Pakankamai didelė dalis medikų turi abejonių nauja vakcina. Beje, neźaiskime vien "sausais" skaičiais, kaip patys minėjote, net ir tarp tų, kurie pasiskiepijo (!). O susireikšminę filadelfijai moko net ir juos visus, kad nevalia tiesiog mąstyti ir reikia aklai tikėti purvasklaidos linija. Nors jūsų kompetencija, šioje srityje, teverta analizuoti Viktoro vandenį. Nors net ir čia, po to kai pasikeitė valdžia ir jūsų lygis krito nuo tikrai kokybiško iki 0 nebūčiau tikras, kad jei tokį vandenį siūlytų ne Viktoras, o pvz. Ingrida tai irgi su antivakseriais nelygintumėte tų, kurie juoktųsi :)
Alter Player
Alter Player Prieš 16 dienų
PSYYCHONOUTAI TV
Paulius Grigaliūnas
Paulius Grigaliūnas Prieš 16 dienų
tas diedas virsuj - desinej, labai erzina.
Ernestas Kybartas
Ernestas Kybartas Prieš 17 dienų
A dėl brexit kas anglus paskatino greiciau prijimti sprendimą . Jog uzdare sienas su Prancūzija . Parodė britam jog be sutarties panasi situacija bus .Prancūzai pateisino ale mutaves covid. Čia buvo politinis žaidimas . Aš gyvenu Škotijoje tikios next referendum.
Marooshaz
Marooshaz Prieš 17 dienų
Nekazka kai Dovydas sedi studijoje ir kalba i gera mikrofona, bet garsas vis tiek kaip is 10 metu senumo laptopo integruoto mikrofono. Neprofesionalu.
Pandatrix
Pandatrix Prieš 17 dienų
Ko tuos litus kaip pavyzdį pateikinėjate, aš pvz turiu porą šimtų pasilikus atminimui :)
WOODEN PWNAGE
WOODEN PWNAGE Prieš 17 dienų
O jei aš sirgdamas simptomų nejaučiu, man bėgti skiepytis ? Gal dėl to ir statistika tokia, kad yra žmonių, tuo labiau medikų, kurie žino kaip natūraliai imunitetą sustiprint, kitaip nei jūs "profesoriai" be adatų nieko nematantys :D Visažiniais bandot pasirodyt, o net savo darbo nesugebat dirbt profesionaliai - profesionali žurnalistika nesistengia formuoti nuomonių, o objektyviai ir nešališkai pateikia faktus.
zujka88
zujka88 Prieš 17 dienų
Mane trikdo tas Uspaskicho veidas už nugaros :)
Kostas 90
Kostas 90 Prieš 17 dienų
* Patys kurete samokslo teorijas apie Covido vakcinas o dabar stebisi kodel zmones bijo...🤦‍♂️ * "Surezisuota" Putino konferencija, bet opozicijos ziniasklaida vistiek klausinejo apie Navalna? 🤷‍♂️ * Diskusijoj apie Novicioka - nulis logikos, rimtai. Gal tik Andrius kazka ten pabande pasakyt. * Diskusija apie Brexit - Like! Kaip sviezio oro dvelksmas po pries tai ejusio BS. * Nieko apie 2020-uju JAV politika?
Eimantas Lamsodis
Eimantas Lamsodis Prieš 17 dienų
Dovydas žavisi žurn. tyrimais, Rita nuoširdžiai tiki tuo kuo tiki, Aidas taip puikiai viduriuoja žodžiais, kad beveik apleidžia mintis apie galimą nesąmoningą nekompetenciją, o va Andrius jau lyg įžiūri kitus atspalvius iš tų piam...🤔😉
Buttersdynamite1
Buttersdynamite1 Prieš 17 dienų
Viktaras už Andriaus nugaros taip nepatikimai su savo pantalonais :D
Cyrex
Cyrex Prieš 17 dienų
Atsidarai video, pamatai Miliute, uzdarai.
Tomás de Torquemada
Tomás de Torquemada Prieš 17 dienų
Kvailumo negalima išgydyti, o sąžinė nekankina sukčių
dita ditoss
dita ditoss Prieš 11 dienų
čia apie turintį dėmę ( apsivogusį ir teistą ) Aidą?
Modest G
Modest G Prieš 17 dienų
Protinguoliai daktarai susirinke 😂
WOODEN PWNAGE
WOODEN PWNAGE Prieš 17 dienų
ir iš kur tiek pasitikėjimo savo išmone pas juos :D
Herba Лайф
Herba Лайф Prieš 17 dienų
Muilute mano meile.Baisiai nuodinga ir todėl įdomi
Donatas Zukauskas
Donatas Zukauskas Prieš 17 dienų
Didžiausias mitas sukurtas dabartinės Rusijos propagandos yra tai, kad Putinas kelia Rusija į buvusios TSRS lygį pasaulyje. Realiai Putinas yra ne vaistas, o labiau pleistras, kuris tiesiog neleidžia toliau silpnėti. O šiaip kaip ir kiekvienoje diktatūroj, postai ten dalinami ne pagal sugebėjimus, bet pagal lojalumą, todėl Rusijoj tokia betvarkė ir yra valdžios aparate.
O Kedai
O Kedai Prieš 17 dienų
Aidas neblogas anglistas:) Bet čia mūsų draugams kurie netokie anglų ekspertai: GRU nesidalina savo “nauhau” - iš anglų: “žynojimu kaip daryti”, paprastai tariant ekspertize Krešinimo aut... - “iškritimo iš” (Europos sąjungos) Jūro pesporting - “europinis pasas” ES susitarimas kuris leidžia finansinėm organizacijom įteisintom bet kurioje vienoje ES šalyje - teikti paslaugas visuose kituose (naudojant šį leidimą) Derėtis ant “keis bai keis” bazės - lietuviskai: derėtis pagal kiekvieną atvejį atskirai. Nelabai žodis (on case by case) BASIS reiškia bazę - daugiau šitame vertime tiktu: atvejis. Biznis ez jūžual - biznis kaip visada, paprastai tariant: viskas vyks kaip ir vyko. Vaikų gimstamumo bubas - gal bumas? (Boom?)? Hiūston ūy hev a problem hie - Hiustone mes čia turime problemą. Subskraibinkite mūsų kanalą - užsiprenumeruokite; arba paspauskite ant “Subscribe” mygtuko. Nėr už ką!;) P.s. įdomi laida:)
Donatas Zukauskas
Donatas Zukauskas Prieš 17 dienų
Lietuva Šiaurės Europos šalis... Čia liūdniausias pasakymas. Galim vadinti save kad ir Pietų Europa, bet dėto palmės pas mus neaugs. Matosi lietuvių fobija būti Rytų Europa, kuria mus vis tiek visi ja laiko.
Arvydas R.Z.
Arvydas R.Z. Prieš 17 dienų
Geriausia kamera - Ritos. Andriau - laikas keisti kamerą !
Arvydas R.Z.
Arvydas R.Z. Prieš 17 dienų
@Giedrė Marčiulaitė Paprasa rašybos klaida. Ačiu.
Giedrė Marčiulaitė
Giedrė Marčiulaitė Prieš 17 dienų
Kas ta Rūta?
Kazimieras Senvaitis
Kazimieras Senvaitis Prieš 17 dienų
Navalnas Putino proektas. Jei būtų kitaip, jį bųtų senai ūžlenkę. Visi šneka apie žioplius iš FSB ir galvoja kokie jie idiotai. Nėra nieko blogiau, nei priešo neiverrinimas.Andriaus pastaba, kai norėjo, tai padarė, labai vietoj. Navalnas mūsų priešas, gerai užsimaskavęs, ir nereikia, iš jo avinėlio daryt.
Dainius Š
Dainius Š Prieš 16 dienų
O geresnių alternatyvų turim?
James Morgan
James Morgan Prieš 17 dienų
Dauguma šiuos metus prisimins dėl Covid, JAV prezidento rinkimų, to žmogaus, kuris neskiria popiežiaus Twitter paskyros nuo savo. Tuo metu aš juos prisiminsiu tik dėl to, kad kažkoks beprotis padarė Rick roll'ą pačiam Rick'ui Astley.
Ed Jan
Ed Jan Prieš 17 dienų
Andriau, kaip tu nesupranti, jei tu bandai vaizduoti, kad tu esi ne kriminalinis autoritetas, o legali šalies valdžia, (ir dar - tautos vadas, tam tikrai daliai žmonių), tai negali tiesiog imti ir nušauti žmogų. Nes tai bus "bespredelas" (ribų peržengimas) visų žmonių akivaizdoje, tame tarpe - tavo gerbėjų akise. Iš tautos didvyrio tapsi besredelsčiku. O su nuodais - gali sukurti begalę istorijų. Kad pilstuku apsinuodijo... ar, kad tai neva vakarų agentai suveikė, kad kaltę Putinui suversti... ir bent tarp Putino gerbėjų, bus daug tokių, kurie patikęs. Ir kitas aspektas - jei tau, galima šaudyti, tai kaip tu uždrausti tą daryti kitiems? Galu gale, tada gan greitai atsiras tas, kuris užsinorės ir patį Putiną nušauti bei užimti jo vietą... Niekas nenori, kad grįžtų 90-ji.
Aa Bb
Aa Bb Prieš 16 dienų
kaip visada pievagrybybė... Navalnas senai patapo užsienio politikos klausimu, o ten jau ne iki savų žmonių nuomonės. Ne pasakysi? Gruzija, Ukraina, iš dalies ta pati Moldova, ten tamstos mąstymu viskas "predeluose"? Taigi kvailys tamsta ir tiek. Eilinį kart įsitikinu. Viskas suvelta, sumaišyta ir pan. Putinas ir co jau senai ir intensyviai daro iš Navalno vakarų žvalgybos žmogų. Čia saviems žmonėms. Ir su tokiais elgiamasi belekaip. Reikia ir šaudomi. Ir ne prie ko čia 90-ieji. Atvirkščiai, priešų žudimas apskritai, ir šaudymas konkrečiai, yra labai teisinga priemonė - made Russia great again pagal amerikiečius ir великая русская цивилизация saviems. Viskas. Visa istorija. Nuodai buvo reikalingi, kaip ir fsb, terorizuoti vakarus ir juos melžt nuolaidoms, pačiom įvairiausioms. N kartų matytas vaizdas kremliaus užsienio politikoje. Atsitraukimas kada jau gauni pakankamai. Navalno atveju manau asmeninis Merkel pažadas negriaut dujų vamzdžio projekto. Nedanuodytas Navalnas kaip kozerinis bartukas rankose. Keiti į tai kas pasirodo reikalinga tuo momentu.
Remigijus. A.
Remigijus. A. Prieš 17 dienų
Rita - DĖKUI!!!!! (už tą "kiekvieno durniaus reikalas .....)
Justas Klimas
Justas Klimas Prieš 17 dienų
Tiek laiko kalbėjo apie tai, kad tik 70 procentų Kauno klinikų personalo nori skiepytis. Bet ar nėra paprastesnio paaiškinimo - kad didelė dalis jų jau yra persirgę?
Same Main
Same Main Prieš 17 dienų
Jeigu persirgęs, tai tris minimum berods mėnesius negali skiepyti. Mano mama gydytoja ir persirgus prieš menesi, tai jos neskiepija ir dar ilgai neskiepis. O atsisako, nes gydytojai tiesiog nepasitiki. Ypač jauni, kurie vaikų dar neturi ir pan.
JackTheRocky
JackTheRocky Prieš 17 dienų
Nėra kartais priešingybė? "Nedarbo lygis augs", bet "pinigų bus kaip šieno"? Nes man rodos kad vienintelis dalykas kas augs tokiu būdu tai socialinė atskirtis.
robertas petrauskas
robertas petrauskas Prieš 17 dienų
Tiems kurie nesiskiepija medalį duotį,. yra daug tokių kurie nori skiepitis - tegul jiem užleidžia eile.
Gintare Lin
Gintare Lin Prieš 17 dienų
Andriau, puikus fonas😁😂
Raimundas Jankauskas
Raimundas Jankauskas Prieš 15 dienų
Aido puikiau. Bačkutė už kiek?
Dalia Mercaityte
Dalia Mercaityte Prieš 17 dienų
"į triusikus barstyti miltelių " 😀😀😀😀😀😀😀
Ed Jan
Ed Jan Prieš 17 dienų
13:29 Nereikia aiškinti, kad tos 30% medicinos darbuotojų, kurie nenori skepitis, yra tik žmones, neturintis medicininio išsilavinimo. Ką tik patys nagrinėjote pavyzdį, kad daktarė nenori skiepytis. O jei pasirausti atmintyje, galima rasti tūkstantis atveju, kai daktarai demonstruoja savo bukumą. Prisiminkime kovo mėnesio karantiną - viena daktarė, kalbant iš televizoriaus ekrano visai šaliai siūlo su muilu plauti uogas, pirktas parduotuvėje, kita žada gydyti korona virusą imbumicinu... Neverta galvoti, kad visi daktarai yra tikri protoliai. Prisiminkite mokyklą - paprastai klasėje yra tik vienas, kuris iš tikrųjų viską supranta, dar kelios (dažniausia - mergaitės), kurios gal ne viską supranta, bet labai stengesi, kad gauti gerus pažymius, o likusieji 85% iš tų, kuriems ne kaip sekasi su mokslais. Manote, kad medicinos institute proporcijos yra kitokios?! Juolab, kad medicina skaitosi humanitarinis mokslas (skaityk - kuriame loginis mąstymas, neva, nėra būtinas, neva viską galima išmokti mintinai ir dirbti savo darbą nenaudojant smegenų). Jei būtų kitaip, ligoninės rodytų pavyzdį, kaip reikia taikyti apsaugos priemonės, o jos atvirkščiai - yra patis populiariausi infekcijos židiniai ir čia kalbu ne apie kovidinius skyrius.
birdcherrytree
birdcherrytree Prieš 14 dienų
Pritariu, turėjom atvejį, kai neleidom klientų į parduotuvę karantino metu atitvėrę tiesiog juosta. Tai buvo gydytoja, kuri perlipo juostą ir įsiveržė į parduotuvę, nes jai reikia...
Ed Jan
Ed Jan Prieš 15 dienų
@Kęstutis Vilkas ačiū, spellingas kažkaip praleido.
Kęstutis Vilkas
Kęstutis Vilkas Prieš 15 dienų
Skiepytis
Aa Bb
Aa Bb Prieš 16 dienų
tamstelė neturi anei žalio supratimo kaip įgaunamas medicininis išsilavinimas. Turėtum bent žalią suprastum, kad bet kuris kuris turi tą išsilavinimą neabejotinai turi tam tikrą intelekto lygį. Čia labai supaprastintai pasakius. Aš jau neliečiu darbo patirties. Kitas klausimas, kad aibėje informacijos net ir protingiausi žmonės pasimeta, arba nueina klystkeliais. Patys protingiausi. Vakcinos nepopuliarumas šiuo metu turi labai paprastas, elementarias priežastis - dalis žmonių nori palaukt. Medikai taip pat. Kaip ir visa istorija.
kisutis
kisutis Prieš 17 dienų
Gal reikėtų mūsų prezidentui pasekti JAV prezidento pavyzdžiu ir pasiskiepyti viešai transliuojant per TV ir taip padrąsinti visus ? Visose šalyse yra skeptikų ir bijančių nežinomų skiepų, tai prezidento pavyzdys, o taip pat ir ministrų kabineto, gal suteiktų Lietuvos žmonėms daugiau pasitikėjimo... nes kol kas net ir kai kurie gydytojai teigia, jog anglai protingi, skiepyti pradėjo nuo senukų, o lietuviai - nuo gydytojų.. juodas jumoras, bet tokiose situacijose mūsų valdžia galėtų pabūti tais lyderiais ir įgyti didesnį tautos pasitikėjimą..
Chrissie K
Chrissie K Prieš 16 dienų
@Same Main nu, ta prasme, kažkas tai už jį balsavo, tai toms norėjusioms Aukšto ir Gražaus tai gal patiktų...
kisutis
kisutis Prieš 16 dienų
@Same Main na taip turėtų būti, nors kažkokios pastangos iš jo pusės, bet net jų nėra deja...
Same Main
Same Main Prieš 17 dienų
Nauseda suteiktų pasitikėjimo? Jūs rimtai? 😂
KONTENTAS #3 - Kuriam dainas
30:12
WhyDotas
Peržiūros 80tūkst.
LaMelo Ball Posts First Triple-Double At Age 19
4:45
Bleacher Report
Peržiūros 1,2mln
DeMarcus Cousins and Markieff Morris Got Into A Scuffle
1:07
Olivia Rodrigo - drivers license (Official Video)
4:07
OliviaRodrigoVEVO
Peržiūros 30mln
PVS #108 GIEDRIUS SASNAUSKAS (Uspaskicho Scamas)
2:12:15
Pralaužk Vieną Šaltą
Peržiūros 33tūkst.
PVS #106 SKIRMANTAS MALINAUSKAS (Pareik ant švenčių)
1:55:37
Pralaužk Vieną Šaltą
Peržiūros 95tūkst.
Bali and why everyone is crazy about it. Big Episode.
1:02:15
Антон Птушкин
Peržiūros 16mln
KONTENTAS #3 - Kuriam dainas
30:12
WhyDotas
Peržiūros 80tūkst.
LaMelo Ball Posts First Triple-Double At Age 19
4:45
Bleacher Report
Peržiūros 1,2mln
DeMarcus Cousins and Markieff Morris Got Into A Scuffle
1:07
Olivia Rodrigo - drivers license (Official Video)
4:07
OliviaRodrigoVEVO
Peržiūros 30mln
Jimmy Kimmel on Angry Trump Mob Storming the Capitol
9:30
Cristal & МОЁТ
2:18
MORGENSHTERN - Topic
Peržiūros 4mln
Lamar roasts franklin but it's a fever dream
0:46
FlyingKitty
Peržiūros 657tūkst.