Covid-19 mirtys yra prirašomos | Koronaviruso melagienos | TŽ: kalba ekspertas

  Peržiūros 13,109

LaisvėsTV

Prieš 24 dienas

Koronaviruso dezinformacija plinta lyg kitokia viruso forma.
Šiandien, kartu su Debunk EU vyriausiu analitiku Baliu Liubinavičiumi kalbame apie vieną populiariausių melagienų: Covid mirtys yra „prirašomos“, o už parašą, kad artimasis mirė nuo Covido yra mokami pinigai.
Koks yra tokių teorijų pagrindas? Už ką iš tikro pasirašo artimieji ir už ką yra mokami pinigai?
Populiariausios Covid-19 melagienos ir jų dekonstrukcija kievieną savaitę „Laisvės TV“ kanale.
Laida rengiama kartu su JAV Ambasada Lietuvoje. Daugiau informacijos galite rasti
vilnius.usembassy
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #KalbaEkspertas #Covid_19
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Sonata Teniene-Kalke
Sonata Teniene-Kalke Prieš 17 dienų
Jau gavot nauja finansavima, berniukai?
Marija B
Marija B Prieš 18 dienų
Gaila, kad tie kurie daugiausiai ir skleidžia tas samokslo teorijas nėra Laisvės TV žiūrovai..
Mantas St
Mantas St Prieš 22 dienas
.l.
Rated Messalina
Rated Messalina Prieš 23 dienas
Parėjo iš Trumpo su jo nuolatiniu "it's a hoax" ir FAKE NEWS! O dabar pats tapo FAKE NEWS. Karma is a bitch.
Gintautas Leparskas
Gintautas Leparskas Prieš 23 dienas
VYRIAUSIAS analitikas 🤣🤣🤣 , jo stipriai , ymonej kurios metines pajamos nevirsijo 5000 € pastarus 2 metus, ir kurios darbuotoju skaicius siemet isaugo nuo 2 iki 6 , ymones kurios pagrindinis veiklos pobudis kompiuteriu programavimo veikla 🤬 Tai toks tat analitikas VYRIAUSIAS. P.S. Cia niekas su jumis nesigincija kad covid virusas egzistuoja ir I beprocius lakstancius su folijos salmais ant galvu nuo 5G apsisaugoti irgi demesio niekas nekreipia, Klasimas yra kitame , tai yra priemoniu no sios baisingos pandemijos apsisaugoti adekvatume ir musu mokesciu moketuju pinigu svaistyme kovojant su sia Baisuokliska liga😱
Mindaugas
Mindaugas Prieš 23 dienas
"Gydytojų konsorciumas" - greičiausiai turėta omeny "gydytojų konsiliumas" (t.y. gydytojų pasitarimas), bet šiaip, medicininį mirties liudijimą išduoda pacientą gydęs ar budintis gydytojas, kurio budėjimo metu mirė pacientas. Jei pacientui atliekama pomirtinė ekspertizė, galutinį mirties liudijimą pasirašo patanatomas.
Gintautas Leparskas
Gintautas Leparskas Prieš 23 dienas
Is kur apie visa tai Gali zinoti aitisnikas kuris salia medicinos buvo tik tai kai ejo I poliklinika paskutini karta, VYRIAUSIAS analitikas vienu zodziu 🤣
Angry Pizza
Angry Pizza Prieš 23 dienas
geriausias tu samokslo teorininku kozeris,kad paziurekit i svedija,ten nei karantino nei kaukiu nieko nera ir gyvenau sau ramiausiai,bet kai pasiziuri kiek pas juos mirusiuju ir nei vieno pasveikusio,tai pagalvoji ar verta imti pvz is svedijos kurioj mirusuju daugiau nei kaikuriose 3ojo pasaulio salyse
Ar Mil
Ar Mil Prieš 20 dienų
mirusieji nepasveiksta net ir svedijoj ;)
Angry Pizza
Angry Pizza Prieš 21 dieną
@Ramzisk a na ne visos afrikos salys atsilikusios,yra tokiu kur rimtai ziuri i korona
Ramzisk a
Ramzisk a Prieš 21 dieną
Afrikoj koronos nėra, ten jai susirgai tai nei sužinosi nei ka. Žodžiu tau šakes. Niekas nesupras ir nepadės. Tai gal tave patikslinsiu, Švedija lyginit su antrom pasaulio šalim, pvz ukraina baltarusija, bulgaria, romania ir t.t
Egle Kir
Egle Kir Prieš 23 dienas
Visi, kurie tiki oficialia žiniasklaida bei valdžios veiksmais yra išmintingi, o kurie abejoja, sėdi su folijos kepurėlėmis? Hmmm... O kur informacija apie tai, kad daug gydytojų bei mokslininkų (ne influenseriai ar feikiniai asmenys) pateikia priešingą nuomonę apie situaciją bei priemones jai suvaldyti?
Ramzisk a
Ramzisk a Prieš 21 dieną
Gal dėl to kad tie mokslininkai ir gyditojai yra tiepatys su folijos kepurėm? Nevisi dirbantys gydytojai sakis kad yra korona. VISADA atsiras kažkokiu pasakų sekėju vadinančiais save mokslininkais.
D. NOX
D. NOX Prieš 23 dienas
Na bet jeigu realūs žmonės, šiuo metu gyvi ir sveiki, pasakoja su kuo jie susidūrė po giminaitės mirties, kaip tada? Tai paprasti kaimo žmonės, be jokių gudrybių, be siekio išplatinti kažkokį feiką. Jiems to nereikia. O va čia aiškins jog taip nebuvo, tai melas, niekas nieko neklastoja ryšium su covid-19. Tiesiog jums reikia palaikyti oficialiąją nuomonę, dar labiau įbauginti bailius piliečius, sukelti dar didesnę isteriją. Išeina jeigu oficialiai bus paskelbta jog šiemet sniegas juodas - turėsim matyti juodą. Baltu matys tik psichikos negalią turintys ir šiaip, visokie feikų kūrėjai.
StuffFromThisPlace
StuffFromThisPlace Prieš 21 dieną
@D. NOX ryskiai nedirbes klientu aptarnavime :D
D. NOX
D. NOX Prieš 22 dienas
@StuffFromThisPlace Savaime suprantama, jeigu gyveni kaime esi runkelis. Šitas štampas uždėtas jau kadai, ypač "protingų, išprususių ir viską žinančių." Tik va arklas iš ponų protingųjų kišenių styro - nepaslėpasi. Svarbiausia ne kur esi, o kas esi, kada pagaliau nors vienas iš jūsų "genijų" supras. O klientų aptarnavimuose kaip tik dažniausiai dirba nekompitetingi bei labai nemandagūs tarnautojai. Arba panelės iš serijos "tavo blakstienų šešėlyje". Akytėm klapt klapt, papais krest krest ir istorijos pabaiga.
StuffFromThisPlace
StuffFromThisPlace Prieš 23 dienas
Kai tie paprasti kaimo zmones mato viska per savo prizme, t.y. zymiai paprasciau nei realybej yra, tai ir pasakoja viska taip, kaip jir mato. Padirbkite siek tiek klientu aptarnavime, ypatingai, su pinigais - pamatysit, kaip zmones isivaizduoja, kad supranta visas sistemas ir proceduras, nors net nesivargina paskaityti FAQ. Tada suprasit, kad zmoniu istorijos beveik visada pralridziai didziaja dali itin svarbaus konteksto.
zinkfredas
zinkfredas Prieš 23 dienas
ltpost.info/down/aYDXo4qcqouyrqs/vaizdo-ra-as.html
Lina Gulbinė
Lina Gulbinė Prieš 23 dienas
Sprendžia "gydytojų konsorciumas"?
Angele Dovidaitiene
Angele Dovidaitiene Prieš 23 dienas
Aisku kad nera covid-19, o kur dingo gripas...
StepScoot Europe
StepScoot Europe Prieš 23 dienas
Štai tas pats Fauči kuris uždėjo kaukes Pasauliui ir ką rašė 2008m. (Anglų k. trumpai) dėl Ispaniško gripo 50mln. mirčių priežasties, o dabar jis pats liepia tas kaukes nešioti, tam kad įbaugintų dėl viruso plitimo ir kad būtų pretekstas skiepams www.reuters.com/article/uk-factcheck-fauci-mask-pneumonia-1918-idUSKBN277200 Spręskite patys ✌️❤️🌍
Vytautas Milk
Vytautas Milk Prieš 23 dienas
Nu melagis. Analitikas tu netikras!
minj4ever
minj4ever Prieš 23 dienas
Reiktų pasitikrinti žodyne, ką reiškia žodis „teorija“
123 456
123 456 Prieš 23 dienas
Taip supratau kad tema apie tai kad užsikrėtęs covid nebutinai miręs nuo covid taip ir nebuvo paliesta ?
123 456
123 456 Prieš 23 dienas
@Daquus O gal tai herpeso virusai padeda nužudyti ? Teigiama kad 90 procentų žmonių turi herpeso virusų Gal skelbkim karą herpesui ir šokam ieškoti ir izoliuoti tų 90 procentų ? Aišku šiek tiek juokauju bet kažkas bendro su covid isterika tame būtų
123 456
123 456 Prieš 23 dienas
@musMiro Ne na yra atipinis plaučių uždegimas kurį sukelia šitas virusas Bet tai vienintelė liga mirusius nuo kurios galima laikyti tiesioginėmis covid aukomis Pvz oficialiai pirmas Lietuvoje nuo covid miręs asmuo iš tikrųjų praktiškai įrodyta kad mirė ne nuo covid o tik buvo juo užsikrėtęs Bet aišku taip sakant procovidinė melagiena panašių expertų matyt nedomina
Egle
Egle Prieš 23 dienas
Daug temų, kurios pažiūrėjus kitu kampu, neturi logikos, nebuvo paliestos... Ir visos šitos mikčiojančio "eksperto" sapalionės tai į šiukšlių dėžę, o ne į eterį
Daquus
Daquus Prieš 23 dienas
Tu nieko neuspranti. Kitos ligos silpnina imuniteta, ir lengviau covid gali nuzudyt
musMiro
musMiro Prieš 23 dienas
Jeigu aš gerai suprantu, nuo COVID nemirštama, mirštama nuo sukeltų komplikacijų. Tai realiai visais atvejais mirštama ne nuo COVID, bet COVIDas padidina šansus mirti. Galbūt būtų ir taip mirę... arba ne. O mirties priežastį nustato gydytojai 6:33 Bet manau mes matom statsistiką COVID užsikrėtusių žmonių mirčių skaičių. Bet gal ir būtų gerai, kad patikslintų kaip yra vedama statistika.
Mantas Pumputis
Mantas Pumputis Prieš 23 dienas
Koronos pasekmės visi jaučiam, kam tiesiog nepatogu, kam atsiliepė darbe, o kam finansiškai problemas sukėlė. Man socialiai aktyviam nebūnant Korona kėlė įtarimų, tačiau ne kaip kuriems, aš turiu giminių ir pažįstamų ar jų pažįstamų, kurie turėjo teigiamą atsakymą. Man tiek reikėjo, jog neabejočiau. Klausimas, kiek Tau riekes.
Ar Mil
Ar Mil Prieš 23 dienas
KOKS CIA ekspertas ;~ kokios cia pagristos tiesos .pats sau priestarauja.as pats persirgau ,mano zmona taip pat.seimoje trecias asmuo iki siol be problemu.pso ar WHO keicia parodymus ,keicia skaicius,gazdina zmonija ir pagaliau ateis vakcina,kuri isgelbes ...tada ko varo ant realiu faktu ,kad ligonines filmuoja.ko jus bijot ,jeigu esat teisus?kodel gydytojai tyli ?jie bijo Jusu samokslo teorijos! P.S. Aciu karonai,mes nebeturime kitu ligu!
Ar Mil
Ar Mil Prieš 20 dienų
diskusija nelauzo etikos.as nepuolu asmeniskai.
lattenoisette
lattenoisette Prieš 21 dieną
@Ar Mil jums etika nieko nereiškia?
Ar Mil
Ar Mil Prieš 23 dienas
frankly,jeigu kalba eina ne apie dusa,o apie slepiama info.yra du skirtingi dalykai.tada patys pafilmuokit ir parodykit liaudziai realybe.nejaugi yra sunku sukurti siaubaka ligoninese siais laikais :).pasimokykit is BBC." isejo mano draugas ...ir negrizo..."
lattenoisette
lattenoisette Prieš 23 dienas
ir iš viso, sakyčiau - kad nepažeidinėtumėt kitų žmonių teisių, taip norėdami pamatyti, kas ir kaip, gal pasisiūlykit geriau pasavanoriauti institucijose, kurioms taip reikia pagalbos: ligoninėse (nežinau, gal galima? visokių valytojų, turbūt, visuomet trūksta), skambučių centruose ir t.t. Tai ir naudos iš jūsų bus, ir pamatysit iš arti, kas tiesa, o kas ne. Galėsit ir draugams papaskoti.
lattenoisette
lattenoisette Prieš 23 dienas
honestly, jeigu mane kas nors filmuotų pro langą ligoninėj per gydytojo patikrą, tai aš tikrai nenorėčiau. Čia elementarus privatumo pažeidimas. Gal įsistatykit kamerą savo duše ir paleiskit live, turėsim autentiškos medžiagos apie jūsų ir jūsų šeimos gyvenimą. Ir jums nebereiks klausyti apie koroną, kad jau taip atsibodo. Be to, gal mes irgi porą, trejetą konspiracinių melų dekonstuorism remiantis jūsų intymiu gyvenimu º?
Evaldas
Evaldas Prieš 23 dienas
Galėtumėte ir geriau pasiruošti. Dabar laida apie nieka.
Justinas Pivoras
Justinas Pivoras Prieš 23 dienas
Čia visi kanalai, žmonės, paskyros, įžymybės, turinčios surinkę didžiausias auditorijas yra paperkamos, kad paneigti tiesą, kurią įvardija tokie žmonės kaip aš. Bent kiek pavyksta žmonėms, kurie turi nors kiek košės ir yra pastebėti dėl savo nuomonės ir valdžia ir aukščiausios pasaulio galvos mano, kad jiems gręsia bent menkiausias pavojus jų sąmokslui sužlugti, iškarto tęsia savo nesamones ir paperka tą ką reikia, kuom žmonės tiki labiausiai, sukurti kažkokį tai panašų video paneigiantį, kad neva viskas apie šitą cirką yra tiesa ir toliau tuom tikėti 😌
Džeris Monmorensis
Džeris Monmorensis Prieš 23 dienas
Kai tik pamatau prie bet kokio pašnekovo titulą "ekspertas", iš karto skamba galvoje Laurie Anderson "Only an expert can deal with a problem...". Jei dar nežinote, rekomenduoju.
nanasas
nanasas Prieš 23 dienas
Aš manau kad tai ne tik soc . tinklų problema. Realiai aš neturiu nei vieno pažįstamo kuriam būtų teigiamas testas buvęs ar kas butu sirgęs per šį laiką. Dėl to visi šie pavojaus varpai kažkokie įtartini pasirodo . Nemanau kad virusas neegzistuoja, bet ne toks baisus jis yra kiek pasakojama didžiųjų media šaltiniu. Gal ta idėja kad tai dar vienas turtuoliu pasipelnimo ar elito strategija skamba baisiau ir vos ne tiek pat patikima kiek virusu. Visa informacija galima klastoti ir dauguma šaltinių papirkt ar panaudoti psichologinį koki triuką nukreipt žmonių dėmesiui(social engeniering) , tad sunku vertinti per ekraną. Manau kiekvieno žmogaus faktu tikrinimas yra skirtingas vienam išgirst pakaks iš jo giminaičių, kitam reiks pačiam susirgt kad patikėtu ir imtųsi atitinkamų veiksmų. Butu idomiau realiai pamatyt jus Fact checking užsiiminejančiais ir taip pristatyti informacija, o ne kažkokį čiuvą kuris lieptu mums patiems eit googlint . Nes kita televizija gali paimt prišinga konspiracijos teoriju asmenybe kuri gali pasakyt kad viruso nėra. Tiesiog kitokiame formate gal butu idomų gal net naujausiu tyrimu ar reportažu iš sergančių ju patirčių , gal net speialiai pasikviest žmoniu ir kurie va sako kad taip nera kad juos debunkint tiesiogiai .
59SoneAKTF6002
59SoneAKTF6002 Prieš 20 dienų
Manau, kad tiesiog pažįstat per mažai žmonių... gal gyvenat mažesnėje bendruomenėje. Aš asmeniškai pažįstu jau 13 žmonių, o ir mano ratas gana siauras, esu pakankamai intravertiškas žmogus.
neprivalges
neprivalges Prieš 23 dienas
saunu, tik kazin ar tai veiksminga, nes tie visi braindeadai, kurie tiki samokslo teorijom y laisvesTV retai beuzklysta
lattenoisette
lattenoisette Prieš 23 dienas
@neprivalges gal čia nebūtinai laisvės TV auditorija. Kadangi konspiratoriai seka visas naujienas, susijusias su covidu, tai netruko ir šitą užmatyti.
neprivalges
neprivalges Prieš 23 dienas
@lattenoisette ye, my bad, kazkaip apie LaisvesTV auditorija geresnes nuomones buvau.
lattenoisette
lattenoisette Prieš 23 dienas
komentarai rodo, kad užklysta ;) !
Justinas Pivoras
Justinas Pivoras Prieš 23 dienas
Tai faktas, covid-19 korona virusas yra fake, faktas kad mirtys yra prirašomos, faktas, kad tai paprasčiausias gripas, nes nu blet, miršta žmonės 80-90 metų amžiaus nuo savo garbaus amžiaus, nuo lėtinių lygų, o prirašomos mirtys siekiant sukelti ir padaryti didesnį įspūdį, labiau įbauginti ir taip naivią visuomenę 💯🙂 Juokingiausia kai mirė šeimos gydytoja su 50 metų darbo patirtimi, o visi galvojo, kad mirė 50 metų amžiaus gydytoja 😀😀😀
AndriuS R
AndriuS R Prieš 23 dienas
Kur čia faktas? 😀
Dziugas
Dziugas Prieš 23 dienas
Šis ekspertas visą laiką strikinėjo lyg touj paperstų
Heavy LT
Heavy LT Prieš 23 dienas
YES, daugiau tokio turinio,reik malsint ta konspiracijos ugni!!! Nes darosi graudu ant kiek naiviai zmones ziuri i esama situacija ,ypac Lietuvoje.
Ramzisk a
Ramzisk a Prieš 21 dieną
Netik Lietuvoje, dydžiuosiuose europos miestuose riaušes.
remigijuslt
remigijuslt Prieš 23 dienas
Niekas neabejoja, kad virusas yra... Abejojama yra valstybiu reakcija i viruso plitimo valdymą ir Lietuvos vyriausybes skolinimasi ir tu pinigų švaistyma...
Agnese Supernova
Agnese Supernova Prieš 23 dienas
Nuostabi iniciatyva! Ačiū!
Pajūrio Karpis
Pajūrio Karpis Prieš 23 dienas
Labai geras žingsnis apšviest žmones, ,deja ne visi su folijos kepurėlėm žiūri laisvės TV, jie dažniau žiūri Kazimiera Juraiti :D
NUPIRKOM DAR VIENĄ E46 ŽIEMAI UŽ 700EUR?
18:03
Krebždesys
Peržiūros 35tūkst.
Atsisveikinimas
2:48
Aurimas Valujavičius
Peržiūros 40tūkst.
DAR - Kitokios Kalėdos (Premjera)
3:21
Vu Records
Peržiūros 58tūkst.
Imunologas Darinskas: karantinas nepadės.
48:25
NUPIRKOM DAR VIENĄ E46 ŽIEMAI UŽ 700EUR?
18:03
Krebždesys
Peržiūros 35tūkst.
Atsisveikinimas
2:48
Aurimas Valujavičius
Peržiūros 40tūkst.
DAR - Kitokios Kalėdos (Premjera)
3:21
Vu Records
Peržiūros 58tūkst.
COPYING MY PREGNANT FRIEND ALL DAY!!
8:21
Alexa Rivera
Peržiūros 2,1mln
Making 500,000 VOLT ARC with Marx Generator
12:41
ElectroBOOM
Peržiūros 851tūkst.
Roommate Prank Wars!  Best Pranks Wins! Rebecca Maddie Challenges
10:09
Rebecca Maddie Challenges
Peržiūros 1,2mln
ПОБЕГ ИЗ КАРТОННОЙ ТЮРЬМЫ!
14:14
Amelka Karamelka
Peržiūros 3,9mln