„Karbauskis iš tiesų tiki tuo, ką kalba“, - Liutauras Ulevičius || Laikykitės ten pokalbiai | S0503

  Peržiūros 34,049

LaisvėsTV

Prieš 2 mėnesius

Pokalbis viešųjų ryšių specialistu, buvusiu Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos komunikacijos koordinatoriumi Liutauru Ulevičiumi.
➤ „Laikykitės su Andriumi Tapinu” pagrindinė laida: ltpost.info/down/dGvQdWnM25LamXU/vaizdo-ra-as.html
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #LaikykitėsTenPokalbiai
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Kristina Štaupaitė
Kristina Štaupaitė Prieš 2 mėnesius
Įdomus pašnekovas, ačiū už pokalbį.
snixAS
snixAS Prieš 2 mėnesius
Vis galvoju kas geriau: vienkartinis puodelis ar daugkartinis? #laisvesTv?
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš 2 mėnesius
Mūsų seime sėdi rusiško kapitalo oligarchai. Jiems dzin ta Lietuva. Jie pirmenybę skirs savo įmonės pelnui o ne valstybės labui. Slidus tipas tas Karbauskis, žiūrim į jo darbus: 1) R. Karbauskis reikalavo referendumo prieš NATO ir ES; 2) R. Karbauskis siūlė atidėti narystę Europos Sąjungoje 25 metams; 3) R. Karbauskis finansavo ir organizavo, Rusijai naudingą, amerikiečių kampanijos Chevron išvarymą; 4) R. Karbauskis rėmė Rusijai naudingą R. Pakso referendumą, kad rusiško reaktoriaus Ignalinos atominė būtų išsaugota; 5) R. Karbauskis rėmė Rusijai naudingą referendumą prieš japonišką HITASHI reaktorių Visagino atominėje; 6) R. Karbauskis siekė supriešinti Lietuvą su ES, inicijuodamas Rusijai naudingą referendumą prieš žemės pardavimą ES piliečiams; 7) R. Karbauskis inicijuoja ir remia Rusijai naudingą referendumą, kad būtų sumažinta kartelė referendumui surengti; 8 ) po sėkmingo Kremliui referendumo dėl VAE, R. Karbauskis gavo išskirtines "Rostselmaš" teises pardavinėti rusiškus traktorius ir kombainus. Beje, "Rostselmaš" yra Kremliaus kontroliuojama įmonė, finansavusi Krymo aneksiją; 9) R. Karbauskis pasisakė prieš Gynimo tarybos siūlymą 2030 metais pasiekti 2,5 proc. gynybos biudžeto.
Aistis Krivaitis
Aistis Krivaitis Prieš 2 mėnesius
Džiugu, turint tokį blaivu vertintoja.
deivis x
deivis x Prieš 2 mėnesius
Nusišnekat su tais lenkais. Čia paprastų paprasčiausia aritmetika. Tam, kad būtų galima priiminėti sprendimus ir įgyvendinti savo partijos programą reikalinga dauguma. Tai dabar ir paskaičiuokim, ką dar be tų lenkų būtų reikėję imti į koaliciją? NĖRA DAUGIAU KĄ IR NEBŪTŲ BUVĘ, NES TŲ SEIMO NARIŲ, FRAKCIJŲ YRA TIEK KIEK YRA. JEI JAU TOKIE PRINCIPINGI, KODĖL NIEKAM NEKLIŪVA KOALICIJA VILNIAUS MIESTO SAVIVALDYBĖJ????
deivis x
deivis x Prieš 2 mėnesius
@Tadas Blindavicius aga, būtinai 😂😂😂
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš 2 mėnesius
@deivis x Tavo Naisynas dar labiau prisidirbes. Ta Naisyno cherba tai kaip Trampas Amerikoje. Tik destabilizuoja ir kelia chaosa salies viduje. Net su savo salies zvalgyba susipykes. Mesim "Kolchoza" lauk jau greit. Nepamirsk po rinkimu man parasyt ir pasveikint su ismestu !Kolchozu"! )))
deivis x
deivis x Prieš 2 mėnesius
@Tadas Blindavicius nevark, juokdary, tavo ožynas apsišikęs labiau nei tas karbauskis
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš 2 mėnesius
@deivis x Labiau slapto politiko kaip Karbauskis nėra. Karbauskio "Agrokoncernas" yra didžiausias žemvaldys visoje ES. Karbauskis su savo apgavystėmis valdo beveik trečdalį Lietuvos. Karbauskis įstatymų apeidinėtojas, gudrus žemių užgrobimo specialistas ir Kauno marių regioninio parko darkytojas. Karbauskis Lietuvos "gelbėtojas". Milijonierius "idealistas" užsigrobęs tūkstančius hektarų Lietuvos žemių ir įsigijęs du elniukus, įdant galėtų tą žemę "teisėtai" apsitverti, varantis nuodingų trąšų bizniuką su Rusija, "vertybių puosėlėtojas", išgrūdęs savo šeimą į Ispaniją. Karbauskis visas užsislaptinęs: nei jo asmeninis gyvenimas yra žinomas, nei jo verslas aiškus. Meluoja nuolat. Kaip gali toks žmogus sėdėti seime? Kai neaišku, nei kas jis, nei su kuo gyvena, nei kaip verslą išvystė. Žmona Ispanijoje, brolis Rusijoje, tėvas Vokietijoje, vaikai, velniai žino kur ir visi "ūkininkauja" Naisiuose. Vien ES paramos pasiima milijonais. Bendra R.Karbauskio ir jo įmonių gauta ES išmokų suma 2018 m. siekė apie 3,2 mln. eurų. 2017 m. parama siekė 3,1 mln. eurų, 2016 m. - 3,2 mln. eurų. Per trejus metus gauta šeimos (jo paties, tėvo, sūnų, marčios, brolio, sesers) išmokų iš ES ir biudžeto suma siekė 19,4 mln. Tik po „Lietuvos ryto“ tyrimų, Karbauskis deklaravo Ispanijos banke paimtą paskolą, nekilnojamąjį turtą ir prabangų žmonos automobilį. Visa tai tyrė VTEK, nustatė įstatymo pažeidimų, bet teisinių pasekmių - jokių. Kodėl? Ne veltui "Kolchoznikai" prokūrorams skubos tvarka pakėlė algas iškart po jų patekimo į seimą, poto prokūrorų skandalai kurie manau yra susiję su Kolchoznikų aferomis. Bet kaip tu ištirsi jei ten visi prokūrorai patepti. Nuoroda apie Karbauskio aferas>>>> ltpost.info/down/nbKTlZPQuoaTlXU/vaizdo-ra-as.html
deivis x
deivis x Prieš 2 mėnesius
@Tadas Blindavicius bla bla bla, narstė tą karbauskį jau po kaulelį kas tik norėjo ir nieko prisegti nesugebėjo. O broileriuko veiklas tirti atsisako. Vien ko verti pasimatymai su mockum ir kurlianskiu stikliuose. Realia tai jis su masiuliu ten po teismus turėtų tampytis, bet nieko tulpiniai prokurorai stoguoja. Jo boba norėjo iš mokesčių mokėtojų lėšų sau mokyklą pasistatyti tai čia irgi jau turėjo būti sankcijos, bet nieko, sklypo už 1 eur istorija irgi niekis kaip ir nesąžiningai sudarytos sutartys su tėvais. Viskas ore, darom ką norim. Ir va tokie abūgėliai kaip Tadas apmyżtom akutėm katučių ploja . Tai čia tik ožiuko problemos, o kur kapliadantės pasiskolinti milijardai su beveik 10% siekiančiom palūkanom, kur SGD geldos afera, kur veikiančio SNORO sudaužymas už kurio sužlugdymą prieš Lietuvą iškeltas 1.1 milijardo eurų ieškinys, kur tas glušius kubilius kur su dviratuku varinėjo po astravo AE statybvietę ir ten būsimos elektrinės nematė. Daug dar čia galima parašyti, bet ar asilui tai rūpi?
TestTest12332
TestTest12332 Prieš 2 mėnesius
Siaip labai rimtas argumentas. Valstieciai 2016 metais ir Valstieciai 2020 metais yra lyg kiti zmones. Diena ir naktis skirtumas. Kad ir ka Tapinas bandytu prastumti, Konservatoriai irgi ne variantas. Taip kad uz ka balsuoti?
Indrė Balandaitė
Indrė Balandaitė Prieš 2 mėnesius
Ačiū. Buvo labai įdomu.
Benas Mak
Benas Mak Prieš 2 mėnesius
Puikus pokalbis!
Ed Jan
Ed Jan Prieš 2 mėnesius
Tai źmogus, kuris ginė Karbauskio šutvę. Tuo galima būtų baigti inervių. Ir kuo geriau jis tą darė, tuo daugiau jis nusipelnė niekšo vardą,
TestTest12332
TestTest12332 Prieš 2 mėnesius
Gerai, o Tapinas kisa konservatorius. Visi saliski. Del Liutauro tai bent gana aisku kad jis tuos kurie uz tai pinigus moka- jis samdomas profesionalas, ir +- kiekvienu metu zinai kas ji yra pasamdes. Nebus taip kad jis kazkokia savo "slapta" minti rezga ir kisa. Is dalies gerai, zinai bent kur kas stovi.
Bumble Bity
Bumble Bity Prieš 2 mėnesius
Dabar dirbo ir pas širdžių prezidento Rolkos.
Laima Staniene
Laima Staniene Prieš 2 mėnesius
Mano kaimynai kurie praeitą kartą balsavo už valstiečius, pamatę šį leidinį, skatinantį neapykantą oponentams, spjaudėsi ir koneveikė save kad buvo tokie akli.
Mindaugas Strole
Mindaugas Strole Prieš 2 mėnesius
Na, čia akis už akį ir konservatorių dergimą visą kadenciją.
Renata
Renata Prieš 2 mėnesius
Tuomet šis leidinys yra naudingas!
Dude Perfect Corn Maze | Nerf Battle
6:54
Dude Perfect
Peržiūros 9mln
Dude Perfect Corn Maze | Nerf Battle
6:54
Dude Perfect
Peržiūros 9mln
What If Earth got Kicked Out of the Solar System? Rogue Earth
9:46
Kurzgesagt – In a Nutshell
Peržiūros 3,2mln
SCP-387 Living Lego (SCP Animation)
11:38
TheRubber
Peržiūros 794tūkst.
МЫ ВЕРНУЛИСЬ В ШКОЛУ МАЙНКРАФТА !
23:20
Вильям Бруно
Peržiūros 693tūkst.