Tiek žinių: Įvykiai JAV | Pasaulio reakcija | Imuniteto pasas | Greitųjų testų pirkimai

  Peržiūros 29,977

LaisvėsTV

Prieš 16 dienų

Šį snieguotą sausio 7 dienos vakarą Dominykas pasakoja apie įvykius JAV, Pasaulio reakciją į padėtį Vašingtone, imuniteto pasus ir greitųjų testų pirkimo peripetijas.
0:00 Tiek žinių
0:22 Kapitolijaus šturmas
3:27 Į įvykius JAV reaguoja pasaulis
5:50 Turėsim imuniteto pasą?
7:42 Greitųjų testų drama vystosi toliau
9:21 BLIC naujienos
#LaisvesTV #TiekŽinių
✅ Palaikote Laisvės TV idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Same Main
Same Main Prieš 11 dienų
Cia tie ragai, tai is Seimo nario Raskeviciaus juokiates? Tai dar kanopas reikėjo pridėti. Būtų išvis panašu. Šiaip silpnaprotiska ir nieksiska tapatinti 100 000 000 milijonų žmonių su vienu psichu.
pazarstukas
pazarstukas Prieš 11 dienų
THIS IS EXTREMELY DANGEROUS TO OUR DEMOCRACY!!!
Symeon
Symeon Prieš 6 dienų
THIS IS EXTREMELY DANGEROUS TO OUR DEMOCRACY!!!
absoliutlyorganic
absoliutlyorganic Prieš 12 dienų
Nepudrinkit zmonems smegenu su savo ekspertais-briuselio kopustais. Nieko blogo Trampas nepasake. Tiesa, nelabai kas ir iseis, nes daug lietuviu stipriai nukenteje nuo komunistu ir sita bruda is tolo atpazista!
Dmitrijus Blagodarenko
Dmitrijus Blagodarenko Prieš 13 dienų
Oi kokių gražių komentarų pas jus čia yra 😂 Per savaitgali spamo netrinate?
Super Mania
Super Mania Prieš 13 dienų
LRT „tyrimais“ tikėti gali tik idijotai
Super Mania
Super Mania Prieš 13 dienų
Kodėl stebiesi kad Donaldas myli tuos „ypatingus“ žmones? Tu gi myli negrų minias daužančias vitrinas ir automobilius, plėšiančias pardutouves!
Cinematico5
Cinematico5 Prieš 13 dienų
Nieko panašaus; visai ne Trampo šalininkai šturmavo Kapitolijų. Trampo šalininkų ten buvo ne mažiau kaip milijonas ir jie taikiai protestavo. O tie kurie brovėsi į Kapitolijų (tokių buvo apie du šimtus) su Trampu neturi nieko bendrą; jų veidai matyti visose antifa ir BLM riaušėse. Matėte kaip jie kabarojosi vertikalia siena? Ne kiekvienas iš gatvės taip galėtų, tai profesionalūs kairiųjų smogikai. O ir policija jiems kažkaip netrukdė (ar atsitiktinai?). Tomis valandomis kongresui turėjo būti pateikti svarūs liudijimai apie rinkimų klastotes, o dabar jau niekas jų neberas.
Darius Kontrimas
Darius Kontrimas Prieš 13 dienų
Klounu žinios.. dezinformacija
Teresė Krutulytė
Teresė Krutulytė Prieš 14 dienų
Persirgau, išgyvenau, bet nelinkėčiau koronos pasigaut. Chebryte, laikykitės nurodymų
Evaldas M.
Evaldas M. Prieš 14 dienų
Dominykai nekraipyk čia feiso tipo nesupranti kad Trampas myli tuos žmones. Jeigu pažiūrėjus iš šalies ir nesigilinant tai Baltarusijoje irgi gatvėse vaikšto ir protestuoja kažkokie "bandiūganai ir ekstremistai", netiki rinkimų rezultatais ir išsigalvoja, kad juos neva apgavo. Tik kažkodėl tai Tapkinas neturėdamas jokių įrodymų, kad rinkimai Baltarusijoje sufalsifikuoti, organizavo palaikymą, sukvietė daug lietuvių į pasienį palaikyti "ekstremistus". Sugadino abiejų šalių santykius ir tipo viskas čia tvarkoje buvo. Tiksiau Tapkinas ir be įrodymų žino, kad Baltarusijos protestuotjojai teisūs ir juos reikia palaikyti. O jau Trampo rėmėjams iškart ant kaktos parašyta, kad jie sukčiai ir melagiai ir viską jie ten išsigalvojo, kad rinkimai sufalsifikuoti. Tai vadinasi dvigubi Tapkino standartai. Kai ištikro yra paprastra, žmonių dalis tiek Baltarusijoje tiek JAV netiki rinkimais. Abi valdžios tuos žmones ignoruoja ir negirdi ką jie sako. Spjauna žmonėms į veidus ir sako, kad jų balsai nieko nereiškia, nesvarbu kaip balsuosi o svarbu kaip suskaičiuosi. Taigi jokio skirtumo tarp JAV ir Baltarusijos nėra, ir ten ir ten spjauna ant žmonių kurie nesutinka su esama situacija. Kai reiktų labai ne daug tik padaryti tyrimus ir įrodyti protestuojantiems, kad jūs ne teisūs ir įsikalėt sau į galvas išgalvotas falsifikacijas. Bet ne Batka ir JAV demokratai sako neišsigalvokit kaip aš pasakiau taip ir bus. Tai kodėl Tapkinas palaiko Baltarusius ir niekina JAV piliečius? Atsakyk Dominykai?
Marko
Marko Prieš 14 dienų
o kodėl niekas tiesiai šviesiai nepasmerkė Antifos riaušininkų? 🧐 nes jei jie pralaimėtų, tai būtų “demokratijos žlugimas”, o joe bidenui laimėjus kažkodėl tai “demokratijos pergalė”, ypač kai patiems žmonėms nebuvo leidžiama susidaryti sąmoningai savo nuomonę.
Sigismundus
Sigismundus Prieš 13 dienų
Čia vakcinuoti zombiai padarė viską. Smegenys ištirpo nuo jų jiems vps
Cinematico5
Cinematico5 Prieš 13 dienų
Va tie patys antifa BLM riaušininkai ir pasidarbavo tame Kapitolijaus „šturme“, o kaltė verčiama ant Trampo.
Wolfiukaz
Wolfiukaz Prieš 14 dienų
Geros žinios :D
Vi Ja
Vi Ja Prieš 14 dienų
Noriu paso! Kad jau teko iskentet ta bjaurybe...
Mr. G Miles
Mr. G Miles Prieš 14 dienų
Ačiū už nuostabias žinias. Jūs visi vedėjai nuostabūs! Esu persirgęs. PGR testas rodė NEIGIAMĄ. Sirgau lengva forma nors maniau, jog tai peršalymas. Negalėjau užuosti kvapų. Po visų simptomų labai išsikraipė uoslė, kaip dar niekada gyvenime po kokios ligos nėra taip buvę. Pasidaręs antikūnų testą gavau atsakymą, jog esu persirgęs.
Tadis !!!
Tadis !!! Prieš 14 dienų
👎👎👎👎👎
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš 14 dienų
Trampas tik norejo truputi autokratijos inesti i JAV valstybes valdyma. Aiskiai ji Kremlius stipriai laiko uz kiausiu. Nes kaip protingas zmogus gali eiti pries savo salies vertybes....? Jis nors ir klaunas bet ne durnas klaunas.
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš 11 dienų
@Same Main Tai kad jis tik kalba kad uz demokratija, bet daro viska kas naudinga Rusijai. O butent. Sako kad putinas yra "saunus bahuras". Tirazuoja autoritarizma ir priespauda. Skaldo Amerikos visuomene, nekalba grieztai apie Rusijos rezima, bet nutyli geriau. Kremliui jis labai naudingas nes pacios galingiausios salies vadovas neuzsimena apie Rusijos rezima. Rusija labai susinteresuota kad nebutu apie kalbama blogai JT tribunose ir kitur. Borisas Jonsonas irgi labai naudingas Rusijai. JAV ir UK tyli. Dvi itakingiausios salys tyli. Putinui labai pasiseke su jais. Bet nieko. Baidenas ines biski tvarkos. Tada ir Borisui tyleti bus nepatogu. Viskas dar pries akis.
Same Main
Same Main Prieš 12 dienų
Tai kad Trumpas kaip tik nuo nagų iki galvos už Amerikos vertybes ir prieš bolsevizma, kuri neša demokratai. Nuo kada bolsevizmas yra JAV vertybes?
xporteris
xporteris Prieš 15 dienų
Koks pasaulis toks ir jo požiūris į tai kas vyksta! Viso pasaulio “prostitutes” nepasikeitė nuo pasaulio gimimo! Bučiavo užpakaliu s Stalinui , Hitleriui, komunistų partijai, ir didžiausiems vagims ir apsisaukeliams - nes didžioji žmonijos dalis tai besmegeniai ir tokia jų išrinkta valdžia !
Jurgis Bielinis Jr
Jurgis Bielinis Jr Prieš 15 dienų
O čia tiems kurie mokosi anglų su Laisvės TV: 0:54 by veer, uyll by uaild - būkite ten, bus smagu 0:59 uaild - smagu/pašėlę 3:13 jūr sou spešal - tu toks įpatingas 3:41 uy lav jū - mes jus mylim:) Nėr už ką! Laisves TV - jeigu galit plyz uždėkite subtitrus kai angliškai kalbat, kaip ir trumpui uždėjot (ačiū už tai). Nepamirškit mūsų, kuriems su anglų ne taip uau. Ps. 5:18 - Priti PatÈl - o ne: Pryti PÈtl. (Nuskambėjo vos ne kaip - gražus lapas/graži lapė? - dėja ne jai toks epitetas ) Jū uelkam Frydom Tyvy!
Jurgis Bielinis Jr
Jurgis Bielinis Jr Prieš 14 dienų
@Aurimas Sabeckis čia mums kai kur Barbarytė Anglickaitė padeda, nes mes dar ne visi anglų išmokom. Aišku dar 20 metų ir problemos neliks su anglų, tik kažin kaip ten bus su lietuvių jeigu tokiu tempu anglėsim...
Aurimas Sabeckis
Aurimas Sabeckis Prieš 14 dienų
toks kalbos ekspertas ir sudetinga suprasti ką angliškai šneka? 🙂 Viskas su ta kalba normaliai, bet suprantu, kad kartais tieisog reikia rast prie ko prisikabinti 🙂
realramas
realramas Prieš 15 dienų
Bet taigi netaip ir retai po antra karta suserga ir klausimas ar tie persirge nenesioja savyje kokiu bacilu, gal kitus apkresti gali nors patys ale nebeserga
Loreta Anderson
Loreta Anderson Prieš 15 dienų
Kokias nesamones cia tauski? Ar is viso kurse kas vyksta Amerikoj? Marau ,kad ne!
Tomas
Tomas Prieš 15 dienų
Tau lietuviu kalbos vadovelio ryskiai reikia.
Marijus Vasiliauskas
Marijus Vasiliauskas Prieš 15 dienų
Gerb. vedėjo Dominyko asmeninės nuomonės yra per daug, ypač kalbant apie D. Trump. Žinios skirtos nešališkai pateikti sausus faktus be nuomonių (laidos personalo) pateisinami tik visokie efektai kurie pagyvina žinias.
Robertas Kulikauskas
Robertas Kulikauskas Prieš 15 dienų
nuo kada musu politikai lenda i kitos salie reikalus ?? Simonyte ziurekit kas po jusu sijonu ...
Mindaugas Bingelis
Mindaugas Bingelis Prieš 15 dienų
Po jos sijonu tai, ko tu norėjai visą gyvenimą, bet genų mutacija....
Robertas Kulikauskas
Robertas Kulikauskas Prieš 15 dienų
niekas nezuvo .. laisnes tv , netikejau , kad taip iskraipysit realybe , geda ..
LuX D
LuX D Prieš 13 dienų
tos zinios papirktos yra :D
Fikcija
Fikcija Prieš 14 dienų
@Robertas Kulikauskas na per TV nežiūrėjau, negaliu komentuoti, bet yra oficialūs duomenys iš Vašingtono policijos, kad žuvo 4 žmonės. Tai tiek.
Robertas Kulikauskas
Robertas Kulikauskas Prieš 14 dienų
@Fikcija atleiskit as rasau ta ka maciau tiesioginei traslecijoj , ir ka rode lt. televizija yra nesutapimu , tai yra kaikurie kadrai neatitinka , filmavimo , pasitaike tu vadinamu kino liapsu ......netikros rezisuros , tai tik mano pastebejimai .
Fikcija
Fikcija Prieš 14 dienų
@Robertas Kulikauskas ltpost.info/down/c4-vo4iur4O6xKs/vaizdo-ra-as.html
Robertas Kulikauskas
Robertas Kulikauskas Prieš 14 dienų
@Fikcija gal ,nesigincisiu , per duris visi buvo iliaisti , be jokio musio , labai gerai matesi , kad policijos ten net nebuvo tik tie vadinami spec. klaunai gerai vaidino ..t.t.t
Darius Daugvila
Darius Daugvila Prieš 15 dienų
BLITZ rubrika šian kaip per sviestą, jokių pastabų neturiu! Super, editoriau - nusipelnei vieno giros!
Kar Kan
Kar Kan Prieš 15 dienų
Tas zmogus bisonas senate yra žydų kilmes aktorius Jake Angeli, nusamdytas Antifos diskredituoti trumpo šalininkus, joks jis ne ritvingeris jo tatuiruotės netikros.
Sigismundus
Sigismundus Prieš 13 dienų
Aš manau čia vakcinos padarinys šitas bicas.
Kar Kan
Kar Kan Prieš 14 dienų
@Chrissie K ir aišku kad jis nusiminęs, nes prastai atlieka savo aktoriaus darba, jeigu žmonės perprato.:D
Kar Kan
Kar Kan Prieš 14 dienų
@Chrissie K Tegul gaudo. Kas, kad zmogus nešasi trumpo veliava tai dar nieko nereiškia, bet kas gali but su vėliavą. O kad gaudo ir renka info tai tik primena rusia baltarusia ir pan šalis. O tas Q samokslo terija yra apie laišką kuri kažkas kažkur nutekino, zodis "anon" reiškia bica ar ciuva, o ne patcia samokslo teorija žodžių derinys Q anon reiskia bicus kurie ten tiki ta teorija, bet ne pačia teorija. Bet tie kurie nieko nežino sako kad Qanon sanokslo teorija, ir tuo būdu issiduoda kad yra apsimetrliai larperiai ir nieko daugiau, kaip ir bisonas.
Chrissie K
Chrissie K Prieš 15 dienų
Q Anon šamanas jisai, įsižeistų jei pamatytų kad prie antifa priskiriat 😂 Edit: 🤣😭🤣🤣 va, prašom www.sfgate.com/nation/article/q-shaman-us-capitol-antifa-matt-gaetz-15852663.php. Ir užsičiaupkit su savo antifos sąmokslo teorijom, bl tiesioginius video galėjot žiūrėti, kas ten Capitol hill šturmavo (tiksliau, buvo įleisti policininkų į vidų). Nieko, FBI jau renka duomenis, už bandymą nuversti vyriausybę bausmės atitinkamos, pažiūrėsim kiek jau "antifu" pagaus... Jūs gi nieko prieš, kad juos visus sugaudys ir atitinkamai turės atsakyti prieš įstatymą, ar ne?
Ernestas Kybartas
Ernestas Kybartas Prieš 15 dienų
persirges , bet skotijoje nemotais vistiek reikia sedeti namie :(
Vaiva Nat
Vaiva Nat Prieš 15 dienų
persirgom :)
Silvestras Kučinskas
Silvestras Kučinskas Prieš 15 dienų
atsiprasau del gramatikos. bet TAIP ziuriu laidas :D I Irma irgi ziuriu taip pat kaip ir i tave Dominykai ir i tave Timurai ( kaip i vedeja ) o taip tai gaila, kad negaliu pasiskiepiti kaip turtingi lenkai..... tikrai ta padaryciau ir ta visiem rekomenduoju.
Vilma Bumbulienė
Vilma Bumbulienė Prieš 15 dienų
Per TV žinias dabar visai nebeturi ką rodyti, tai dabar tik čia žinias žiūriu - ir informuoja, ir nuotaiką pakelia :D Ačiū Laisvęs TV.
archischnect
archischnect Prieš 15 dienų
Pritariu, šitos žinios išties puikios :)
Joyce Joy
Joyce Joy Prieš 15 dienų
I senelis jo. Kas sake kad senukai su dimencija negali buti jav prezidenu. Jo viskas gerai kamila tavimi pasirupins 🐀🐀🐀🐀
Danas Momgaudas
Danas Momgaudas Prieš 15 dienų
Ką tu kauše čia apšviesti nori pats ten nebuvęs 🤣 Nušvitęs vaivorykštini, nušviesk mus 🤣
Andrius M.
Andrius M. Prieš 15 dienų
Nesąmonė su tais pasais, daug kas piktinsis dėl to, kad negaus skiepo pirmas gal netgi kas nors pabandys užsikrėsti, kad po 2 sav. galetu gyventi be apribojimu.
Andrin A.
Andrin A. Prieš 15 dienų
Durnumo nepataisysi.
Rima Petrauskaite
Rima Petrauskaite Prieš 15 dienų
*PateL 😊
Martynas Petkevicius
Martynas Petkevicius Prieš 15 dienų
Laikas nuo laiko įsijungiu Laisvės media, tačiau vėl ir vėl tenka nusivilti. Kur ta laisvė Jūsų galva, kai tampate leftistais fanatikais?
Algir2liz Nwm
Algir2liz Nwm Prieš 15 dienų
nu wa pasas=prievarta. tuoj busim kaip kinai ;D persekiojami :D tai kaip ir lygu cipavimui kam to paso :D cipas ir keliauk :D kur nori :D ps puse pazystamu klausineja kas korona serga :D kad tik skiepytis nereiketu :D
Sigismundus
Sigismundus Prieš 13 dienų
Bet geriau 5G ryšį gaudys su vakcina. Zjbs gi, jo bijoti
Joris Pavardė
Joris Pavardė Prieš 14 dienų
@Algir2liz Nwm Tu dabar realiai neigi Covid-19 grėsmę, su „įrodymais“ kurie nieko neįrodo, nes jų galima tikėtis - Korona (ypač jaunesniems) gali nepadaryti daug žalos, bet tai nereiškia, kad virusas nepavojingas. Jis daug užkrečiamesnis, pradeda kenkti vis jaunesniems žmonėms ir mutuoja. Tai prašom vienu atveju neigti visos epidemijos.
Algir2liz Nwm
Algir2liz Nwm Prieš 14 dienų
@Joris Pavardė as suprantu situacija, neesu pries vakcinas esu butent pries sita o esu del to kad nera tyrimu ar ji saugi kas man nutiks ir panasiai. Tas kovidas atrodo tikrai kartais perdetas, ypac kai gali palyginti su gripo epidemijom. Eidavo bobules, kosedavo pardose - nusikoseja i delna apciupineja puse prekiu ir neperka ir jokiu priemoniu nereikedavo imtis pwz per gripo epidemija is seimos ar pazystamu didele dalis prasirgdavo, o va covidu sirgo tik wienas pusbrolis. sirgo 4 dienas ir tik gripo sintomai po 4 dienu wsio sweikas 1 saw pagere arbateliu ir toliau i darba. tai tikrai atrodo kartais jog covidas-(nesvarus) verslo modelis. imones pwz is 200 zmoniu 6 net nesirgo o itariami del covido ir izoliavosi tai manau gripu lengviau uzsikresti.
Joris Pavardė
Joris Pavardė Prieš 14 dienų
@Algir2liz Nwm Ok man kartais rimtai norisi, kad nuimtų karantiną. Grįžtų natūrali atranka - antivaxxer'iai, covid-19 neigėjai, Užspaskicho vandenėlio pirkėjai ir kiti dundukai išmirtų, bet gaila tame tarpe ir sveiko proto žmonių mirtų : (
Algir2liz Nwm
Algir2liz Nwm Prieš 14 dienų
@Joris Pavardė o tai kaip del skraidymu ar kokiu kitu paslaugu neturi paso neskraidai? neturi paso neileidzia i shopa? :D jei taip padarys tai bus laiswes ribojimas...
ZitaRa
ZitaRa Prieš 15 dienų
Aš persirgau covidu, gausiu pasą.
as
as Prieš 15 dienų
Taip galesit priimt covido pilietybe
dovis Giru
dovis Giru Prieš 15 dienų
03:00 Jėė bus gimtadienio dovana:D
Icarus 9000
Icarus 9000 Prieš 15 dienų
tuo metu kol normius coronos jizu ir politiniais spektakliais maitinat, BTC perlipo 30k eur.
Marius Milkintas
Marius Milkintas Prieš 15 dienų
Jokiu trinimusi, laikomes distancijos.
malakalabelakalalausbokala
malakalabelakalalausbokala Prieš 15 dienų
isganytojas trumpas ir jo aviu banda :)
ItsEmilia
ItsEmilia Prieš 15 dienų
tikrai rimtus dalykus pavertei patyciu sou
Mar Calle
Mar Calle Prieš 15 dienų
Tas Merkel tvytas iš netikro akaunto.... nagi, mielieji
Mantas Sakalauskas
Mantas Sakalauskas Prieš 15 dienų
Tamsuoliai nesupranta, kad čia pokštas :D
Lard is Lard
Lard is Lard Prieš 15 dienų
Viskas gerai , jokiomis žiniomis ar informacija niekada negali šimtu procentų pasitikėti ir turi užduoti klausimus bei pats ieškoti prieštaraujančios informacijos jeigu klausimas tikrai tave domina , o tokių klaidų klaidelių pasitaiko ir TV eteryje ar radijuje , nieko čia tokio tikrinkit faktus blogiau nebus.
LaisvėsTV
LaisvėsTV Prieš 15 dienų
Ačiū už pastabą ir žinoma suprantame, kad ten netikra paskyra, nes ir įdėjome ją pačioje pabaigoje kaip pokštą, bet sutinkame, kad galėjome geriau pabrėžti, kad tai nėra tikra Merkel paskyra. Žinome, kad mūsų žiūrovai yra apsiskaitę ir žino, kad Merkel pati socialiniai tiklais nesinaudoja (su nedidelėmis išimtimis).
Benediktas G.
Benediktas G. Prieš 15 dienų
Dar ir dvi Šimonytės prakalbo 06:01 :D :D :D
jolopukkii
jolopukkii Prieš 15 dienų
Waaau rimtai, Laisvės TV. Man pirmą sekundę kilo įtarimas kai pamačiau kad Twitter accounto pavadinimas Queen Europe. Kaip pasitikėti šiomis žiniomis, jei žinios netikrina šaltinių, net jeigu juodu ant balto parašyta.
Norim Oxxy
Norim Oxxy Prieš 15 dienų
Šiaip Trump'as prasidėjus "šturmui" Twitteryje paprašė protestuojančių rimties. "I am asking for everyone at the U.S. Capitol to remain peaceful. No violence! Remember, WE are the Party of Law & Order - respect the Law and our great men and women in Blue. Thank you!"
Tadas Blindavicius
Tadas Blindavicius Prieš 14 dienų
Trampas tik norejo truputi autokratijos inesti i JAV valstybes valdyma. Aiskiai ji Kremlius stipriai laiko uz kiausiu. Nes kaip protingas zmogus gali eiti pries savo salies vertybes....? Jis nors ir klaunas bet ne durnas klaunas.
ramas b.
ramas b. Prieš 15 dienų
@Norim Oxxy cia specialiai buvo duota zalia spalva jiems, kad parodyt tikrus ju snukius😉 ir tai kad pats trumpas, jo sunelis, julianis ir kiti provokuoja smurta, kurio rezultate aviu.banda tiesiog pasiduoda instinktui;) siaip juos galejo istaskyt su svinu, bet tai butu pilietinio karo pradzia
Andrin A.
Andrin A. Prieš 15 dienų
@Norim Oxxy argumentų pritrūko?
Norim Oxxy
Norim Oxxy Prieš 15 dienų
@ramas b. Gerai baigiam diskusiją, jei ant tiek naivūs, jog patikėtumėt, kad JAV neturėjo pakankamai pajėgų neįleisti protestuotojų į demokratijos šventovę.
Andrin A.
Andrin A. Prieš 15 dienų
@Norim Oxxy aha, ne organizacija, tai organizuotai neveikia, bet riaušes pasak tavęs tai sukurstė jie :)))) Ir ta citata realiai apibūdina ideologiją. Ai, o kodėl Trumpas tada jų nepasmerkė, jei ten buvo antifa? Aš maniau jam nepatinka jie. Per blm tai tiesiai šviesiai ir sakė, kad ten jų darbas, o dabar kas? Jis veikia su antifa kartu? Tiesiog logiškai paaiškink kokia čia buvo strategija visų. Mielai paklausyčiau :)
Купили 2 бизнес такси. Зачем?
30:35
Мастерская Синдиката
Peržiūros 2,1mln
Putin's palace. History of world's largest bribe
1:52:51
Алексей Навальный
Peržiūros 65mln
„Mūsų laisvės metai. 1991“: kas iš tiesų vyko lemtingomis sausio dienomis?
52:08
Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija
Peržiūros 25tūkst.
Купили 2 бизнес такси. Зачем?
30:35
Мастерская Синдиката
Peržiūros 2,1mln
Инаугурация Джо Байдена | 20.01.21
3:0:00
Настоящее Время
Peržiūros 209tūkst.