5G sukelia Covid-19 | Koronaviruso melagienos || TŽ: kalba ekspertas

  Peržiūros 4,153

LaisvėsTV

Prieš mėn

Dar viena, labai populiari koronaviruso konspiracijų teorijų tema, jog susirgimų protrūkiai yra tiesiogiai susiję su 5G ryšiu: jis kenkia sveikatai arba žmonės „įkalinami” namuose tam, kad būtų galima statyti naujuosius ryšio bokštus.
„Tiek žinių: kalba ekspertas” laidoje kalbame su Debunk EU vyriausiu analitiku Algirdu Kazlausku apie technologijos ir ligos sąsają: kaip atsirado ši konspiracijos teorija? Kur buvo toliausiai nueita kalbant šia tema? Kodėl ši teorija yra patraukli ir žmonės ima ja tikėti?
Populiariausios Covid-19 melagienos ir jų dekonstrukcija kievieną savaitę „Laisvės TV“ kanale. Laida rengiama kartu su JAV Ambasada Lietuvoje. Daugiau informacijos galite rasti vilnius.usembassy
✅ Palaikote Laisvės TV idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #KalbaEkspertas #Covid_19
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Klaudijaus malūnas
Klaudijaus malūnas Prieš mėn
Įsidėmėkite: 5G nesukelia kavydo, o elektrinis piemuo nesikapoja kirviu :) O štai Lietuva prisijungusi prie ES projekto iki 2022 m. surinkti 1 mln. genomo pavyzdžių genetiškai personalizuotai ir skaitmenizuotai medicininei priežiūrai: www.euapm.eu/pdf/EAPM_Declaration_Genome.pdf
Tina Liepa
Tina Liepa Prieš mėn
Sėdi mikis kazlauskas ir peza nesąmones, nesuvokdamas didžiosios farma mafijos su akiniuotojo geitso kėslų... Gaila sugaišto laiko
Tina Liepa
Tina Liepa Prieš mėn
😁😁😁 gerai, kad ne gamintoja 🤭
Vytautas Arminas
Vytautas Arminas Prieš mėn
Prakalbo karstų pramonės rėmėja
Laima Šernienė
Laima Šernienė Prieš mėn
:D Linkėjimai Kaz;lausko katinui, kuris viduriuoja...:D taip turėjo būti ane? :)
Ramūnas Sungaila
Ramūnas Sungaila Prieš mėn
Kad besmegeniai atsiknistų nuo tu antenų stulpų, reikia užrašyti ne 5G, o ECO-G. 😜
Ramūnas Sungaila
Ramūnas Sungaila Prieš mėn
Kodėl negalima įteisinti baudimą už melagienų skleidimą?
Mailas Belekoks
Mailas Belekoks Prieš mėn
Nesuprantu tik vieno, kodėl nebuvo pasitelkta specialisto pagalbos, kad paaiškinti kas yra 5G ryšys ir kokia ten spinduliuotė. Tarp radijo bangų spinduliuotės ir jonizuotos spinduliuotės yra labai didelis skirtumas. Taip pat reikėjo pasakyti kokį galingumą skleidžia 5G antena.
Tomas Padegimas
Tomas Padegimas Prieš mėn
O apie jonizuojančiojus dalykus ir elektromagnetinę radiaciją, begalybę dalykų kelia vadinama elektromagnetinę radiacija, elektra judėdama kuria elektrinį ir magnetinį laukus, kuris ir vadinasi elektromagnetinė radiacija ir žalinga yra tik super trumpų bangų radiacija kaip : UV spinduliuotė, Xray ir Gamma spinduoliuotė, kuri yra jonizuojanti, tai reiškia, kad gali išmušti elektronus iš atomų, tokios formos radiacija yra tikrai labai žalinga, bet mes kalbame apie antenų ir telefonų skleidžiamus elektrinius ir magnetinius laukus, kurie taip, jie skleidžia radiacija, tai jau buvo aišku ganėtinai senokai, bet ji nereikšminga
Tomas Padegimas
Tomas Padegimas Prieš mėn
Visų pirmą, kalbant apie 5G, tai nėra nauja technologija, mes ją naudojame jau ganėtinai senokai, geriausiais pavyzdys tikriausiai būtų branduoliniai povandeniniai laivai ir komunikacija po vandeniu, kadangi aukšto dažnio bangos sunkiai sklinda vandenyje (grubiai šnekant), žemo dažnio bangos jas pakeičia daug lengviau prasiskverbdamos pro vandenį. Antras faktas, kad kelią vėžį, elektromagnetinės bangos vis dar yra mistika žmonijai, jos dešimtmečius tiriamos ir nieko žalingo jose nėra atrandama, jokio vėžio jos nesukelia, niekaip nekeičia mūsų smegenų veiklos, daugybę mokslinių bandymų tai pagrindžia, šios bangos nedaro jokio neigiamo poveikio organizmui, ypač silpnesnes, kaip ryšio. Vienintelė žala, kuri akivaizdi, tai būtų kraštovaizdžio tarša, nes reikėtų tiesiog daugiau antenų miestuose pristatyti, kad ryšys galėtų normaliai sklisti.
sakuroszydi
sakuroszydi Prieš mėn
O koks tikslas tas teorijas galvoti ir skleisti ?
Ramūnas Sungaila
Ramūnas Sungaila Prieš mėn
Yra paklausa, bus ir pasiūla .... Besmegenių buvo visais laikais nuo amžius amžinųjų. O dabar dar yra galimybė per internetą išeiti į viešumą ir yra tokių mulkintojų, kurie mulkių publiką stengiasi mobilizuoti ir iš jų susirinkti pinigus, pvz per patreon, kuriant mulkiams filmukus . Pvz yra toks celofanas, kuris vaikščiojo po Kulautuvos reabilitacinės mokyklos tuščias klases ir kliedėjo, kad ligoninė tuščia, ligonių nėra ir niekas korona neserga ... komentaruose mulkių publika tiesiog alpo nuo tokios "tiesos" sklaidos ... youtubas vėliau užblokavo.
edikudo7
edikudo7 Prieš mėn
Dalis dėl elementaraus išsilavinimo ir žinių trūkumo, kai pvz. supranti kažką ne taip ar blogai interpretuoji, kai žmogus nesuvokia kas yra jonizuojanti radiacija ir kokiame diapazone veikia 5G. Kiti dėl pinigų/klikų/pigaus populiarumo, pvz. Kiguolis, Lobovas, dalis tarp jų yra tiesiog taip vadinami "naudingi durniai", dalis yra suinteresuoti ir atstovauja interesų ar ištisų valstybių grupes. Dar vieni, būtent tos valstybės ar interesų grupės. Jos kuria ir skleidžia arba palaiko sąmokslo teorijas. Tikslas? Stabdyt technologijas (5G atveju, vakcinų kūrimo, apskritai mokslo kvestionavimas), skaldyt visuomenę (tie patys skiepai, 5G, rasizmas JAV, riaušių kurstymas JAV ir Prancūzijoje). Dažniausiai naudojamas miksas viso šito ir bandoma užteršt eterį kuo plačiau.
Aufanazijus
Aufanazijus Prieš mėn
Jei tokiu, kaip Juraitis, tai del pinigu. Visi tiketojai, jam skiria pinigus uz "tiesos" skleidima. O skleisti yra tikslas toks, kad tie maziau mastantys zmones, pasijaucia, kad zino daugiau nei ju galva protingesni zmones ir, kad jie va perprato tokias klastas, kurios kitiem buvo neperprantamos. Tokiu budu tiketojas jauciasi nugaletoju, nes perprato ! :)
Jimmy Kimmel on Angry Trump Mob Storming the Capitol
9:30
Xiaomi Mi 11 Unboxing & Review.
13:52
Mrwhosetheboss
Peržiūros 3,3mln
WHYDOTAS - DISSTRACK (2021)
1:41
WhyDotas
Peržiūros 101tūkst.
PVS #108 GIEDRIUS SASNAUSKAS (Uspaskicho Scamas)
2:12:15
Pralaužk Vieną Šaltą
Peržiūros 33tūkst.
Rinkimų naktis su Laisvės TV  || Laisvės TV
6:19:16
LaisvėsTV
Peržiūros 196tūkst.
Jimmy Kimmel on Angry Trump Mob Storming the Capitol
9:30
Xiaomi Mi 11 Unboxing & Review.
13:52
Mrwhosetheboss
Peržiūros 3,3mln
WHYDOTAS - DISSTRACK (2021)
1:41
WhyDotas
Peržiūros 101tūkst.
Tik Tok Pranks That Went Too Far
11:30
SSSniperWolf
Peržiūros 7mln
The Finger Trap - Cyanide & Happiness Shorts
2:15
ExplosmEntertainment
Peržiūros 536tūkst.
24H VALGOME TIK VIENOS SPALVOS MAISTĄ
10:34
AntanasJ
Peržiūros 94tūkst.
SML Movie: Jeffy The Sheep!
12:01
superbowserlogan
Peržiūros 3,2mln