Nematomas prezidento rėmėjas || Davidonytės ir Pancerovo tyrimas || Laisvės TV

  Peržiūros 42,061

LaisvėsTV

Prieš mėn

Birutė Davidonytė ir Dovydas Pancerovas pristato pirmąjį savo tyrimą „Laisvės TV“.
Per prezidento rinkimus Gitanas Nausėda turėjo nematomą, bet svarbų rėmėją. „Laisvės TV“ tyrimas rodo, kad rinkiminės kampanijos metu G. Nausėdai nemokamai dirbo verslininkas Paulius Tamulionis, vadovaujantis komunikacijos agentūrai „Idea prima“.
P. Tamulionio suteiktos paslaugos rinkoje galėtų kainuoti net 100 tūkst. eurų, tačiau oficialiose sąskaitose įrašyti skaičiai - dešimtkart mažesni. G. Nausėda už P. Tamulionio paslaugas nesumokėjo ir kaip paramos nedeklaravo. Tai primena apie klausimus dėl G. Nausėdos ryšių su lobizmu užsiimančia Lietuvos verslo konfederacija.
💸 Prisidėk prie tiriamosios „Laisvės TV“ žurnalistikos nuo 6 $: patreon.com/laisvestv
Tik Patreonų antradienį, 20 val. laukia Q&A tiesioginė sesija su Birute ir Dovydu apie tyrimo užkulisius.
❗️ Turite temą ar svarbios informacijos? Tapkite svarbiu šaltiniu ir siųskite ją B. Davidonytei ir D. Pancerovui. Kaip tą saugiai padaryti, sužinosite čia: www.laisves.tv/svarbios-informacijos-perdavimas
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #Tyrimas
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Jonas Grigas
Jonas Grigas Prieš mėn
Ar tai ne korupcija aukščiausiuose valdžios sluoksniuose?
Mindaugas Kazlauskas
Mindaugas Kazlauskas Prieš mėn
Keista, kad viešojoj erdvėj tai nesulaukė didesnio dėmesio. Tokie dalykai turėtų neraminti. Taip išeina, kuomet prezidentas visos kampanijos metu trynė apie efektyvumą, jis tiesiog visus sąmoningai klaidino. Manau daug didesnio dėmesio šitai turėtų sulaukti.
Ineta Bukinovaite
Ineta Bukinovaite Prieš mėn
m.facebook.com/groups/1249071822098795/permalink/1323642257975084/
Tomas Zubrickas
Tomas Zubrickas Prieš mėn
Juokiasi puodas kad katilas juodas. Kuo skiriasi Tapino ir Laisves TV parama Konservatoriams rinkimuose? Na kaip iš akies lupta situacija😀
Dovydas Zurevičius
Dovydas Zurevičius Prieš mėn
Kažkaip labai silpnai stiprių žurnalistų tyrimas parengtas. Pirmiausia, nurodėt, kad „kiti komunikacijos specialistai paskaičiavo, kad tokios paslaugos galėtų kainuoti apie 100 000 Eur“. Kokios paslaugos? Konsultacijų? Be to, jūsų „komunikacijos specialistų“ nuomone privataus asmens suteiktos paslaugos galėtų kainuoti 100 000 Eur? Ar tikrai gali vieno privataus asmens paslaugos kainuoti beveik 1/4 viso kampanijos biudžeto? Matosi, kad visiškai iš piršto laužtą sumą paėmete arba tikrai turėtumėt savo „komunikacijos specialistams“ pasiūlyti pakeisti profesiją. Antra, vienintelis viso tyrimo įrodymas ir pagrindas yra IdeaPrima vadovo telefoninis pasakymas, kad jis asmeniškai daug praleido prie politinės kampanijos. Viskas? Ar tikrai solidžiai gali atrodyti žurnalistinis tyrimas, paremtas telefoninio pokalbio dviem sakniais? Trečia, o kiek I. Šimonytės ir S. Skvernelis sumokėjo už reklaminę kampaniją? Tai būtų leidę suprasti platesnį paveikslą, o dabar iš tiek kandidatų pateikėte tik vieną pliką skaičių, net neturint su kuo palyginti. Viską sudėjus, atrodo buvo bandyta sukišti viską į 10 min., bet niekaip netilpo. Gal reikėjo 15 min.? Jei taip ir toliau, tai teks patiems grįžti į 15 min :)
Nerijus Dirmeikis
Nerijus Dirmeikis Prieš mėn
Islindo Kate is maiso
fatyma fatyma
fatyma fatyma Prieš mėn
Ne jau pas mus jau Lietuva neturim sąžiningu geru politiku,ar tik visi dėl pinigu ir sosto.Aš nieko nesuprantu čia mano nuomonė,ar už tokia laisvę mes kovojom.....
Mantas M
Mantas M Prieš mėn
Tema įdomi, bet mano nuomone, pats tyrimas per daug paviršutiniškas, per siauras. Lyginant su elementariai pvz. Skirmantu Malinausku, kuris apie ne tiek svarbų žmogų pateikia kur kas daugiau detalių. Nebent Jus riboja tai, kad tyrimo pagrindinis herojus šiuo metu prezidentas. Mano asmenine nuomone - labai prisvilęs blynas, nebent bus antra dalis su daugiau detalių.
Laurynas bepavardis
Laurynas bepavardis Prieš mėn
Padarykit tyrimą kaip landzbergienė per metus uždirbo 10 mln iš darželių tiknklo.
Laima Baranauskaitė
Laima Baranauskaitė Prieš mėn
Puiki laida!
Pastišas
Pastišas Prieš mėn
Pancerovas atrodo per daug prisižiūrėjęs "all the president men", "zodiac", "spotlight" ir dabar bandantis vietininėse mūsų intrigėlese visur ižvelgt konspiracijos teorijas. O kai po ilgo tyrimo nieko nerandi tai tenka tirštinti spalvas, nes kažką viešinti juk reikia. O jei dar žmomėms šito užtenka ir net knygas perka, tai išvis zjbs!
Genovaite Urbietiene
Genovaite Urbietiene Prieš mėn
Kieno žodžiai pasakyti per mitingą prie prezidenturos jei jus ne mumis, mes jus neremsim!!!!!!!
Stanislovas Murauskas
Stanislovas Murauskas Prieš mėn
nors du saziningi zurnalistai garbe jums , daugiau tokiu zurnalistu , as taip ir galvojau paziurejes i to Nuosedos slykstu snuki iskarto matosi nesaziningas aferiuga , todel as uz ji ir nebalsavau nuojauta kaip visada neapgavo , o jums gerbiami Birute ir Dovydai linkiu stiprybes jusu sunkiame darbe,
stereozo
stereozo Prieš mėn
Va čia tai bent
Centriukas
Centriukas Prieš mėn
Fainas tyrimukas, labai laukiau :) tačiau. Vis tik mus Skirmantas matyt bus išlepinęs su savo ilgais, išsamiais tyrimo aptarimais, todėl šis video nepasirodė nei stiprus turinio atžvilgiu ar nei išsamus. Įsimintinesė rimta muzika, reikšmingi veidai, vizualizacijos.. Tikiuosi bus tęsinys, nes kol kas džiaugiuosi vis tik sulaukusi pirmojo tyrimo ir nepaskyrusi tų 6€ patreone..
Ežiukas Rūke
Ežiukas Rūke Prieš mėn
Na pirmas blynas truputi prisvilo... rastas apėjimas, kuris nėra nelegalus ir viskas. Galbūt neetiškas, bet ar politikoje tai kam nors rūpi. Laukiame kažko rimčiau.
Arunas V.
Arunas V. Prieš mėn
Kazkaip neisbaigta. Laukiu tesinio
A7KeLT
A7KeLT Prieš mėn
Like
Ovidijus Levinskas
Ovidijus Levinskas Prieš mėn
Aš gal ne į temą, bet kodėl autorių pavardės iš mažosios raidės?
Edzka Kanda
Edzka Kanda Prieš mėn
:-D ... ir užkrito maišas ant ylos..! :-)))
Marijus Pileckas
Marijus Pileckas Prieš mėn
9 tūkst. yra išvis juokinga suma, kai reikalas eina apie tokią kampaniją. Labai panašu į schemą "ranka ranką plauna".
Lena Trofimova
Lena Trofimova Prieš mėn
Lp
Mantas Pakenas
Mantas Pakenas Prieš mėn
Įdomiai, dėkui už jūsų darbą. Labai norisi follow up tyrimo po mėnesio - kas ir kaip sureagavo į šią istoriją (kalbu apie institucijas), kokie veiksmai buvo priimti.
Tomas Mosteikis
Tomas Mosteikis Prieš mėn
Peržiūrėjau iki galo ir nesupratau, kas čia blogo įvyko. Neteisingai deklaravo fizinio asmens paramą? Su V. Sutkum išvis kažkokie nelabai rišlūs pritempinėjimai. Atrodo bandoma sumesti kuo daugiau random faktų: V. Sutkus kažkuo įtariamas, Nausėda su juo bendravo, Idea prima konfederacijos narė, bet realiai kuom visa tai susiję taip ir nepasakoma, pasislepiama už montažo ir dramatiškos muzikos. Šiaip viskas gana aišku kodėl „tyrimas“ truko tris mėnesius - kai nelabai yra už ko užsikabinti reikia ilgai ir nuobodžiai kažką kurti.
Marikas Jaunius
Marikas Jaunius Prieš mėn
Turbūt gavo komandą iš naujo viršininko padaryti kokį nors "tyrimą" apie "aukštą ir gražų", tai tiek ir tesigavo.
Aurimas Petreikis
Aurimas Petreikis Prieš mėn
Visiškai silpnas tyrimas ir realiai knaisiojamasi po nieka. Pigi tyriamoji zurnalistika. Pasiknaisiokite aplinkosaugos tema neartos dirvos..
Ieva Petronaityte
Ieva Petronaityte Prieš mėn
Nusivyliau Laisvės TV dėl laidos su tokiu propagandiniu montažu. Patiktų Krivicko gerbėjams. Pritempti įrodymai, dar tas sountrack.. Gaila.. O šiaip būtų įdomu jei tirtumėt tai toliau, o pateiktumėt kitaip
Greta Cha
Greta Cha Prieš mėn
retai kada palieku komentarus, bet šis tyrimas labai jau kelia daug klausimų. Trūksta svarių faktų pagrindimų... Iš vizualinės pusės - balsas neįtaigus, montažas ok, bet kol kas 5 iš 10... Linkiu tobulėti
Audriukas001
Audriukas001 Prieš mėn
Koks soundtrackas gale groja?
Ignė B
Ignė B Prieš mėn
Apkaltą apkaltą!!!
Mindaugas Jakutis
Mindaugas Jakutis Prieš mėn
Smagu matyti pirmąjį tyrimą. Tačiau... Kyla pojūtis pažiūrėjus, kad viskas buvo šiek tiek pritempta. Trūksta daugiau faktų, viskas sukasi apie du asmenis kurie nieko nepasako, dėstomi faktai "plaukioja paviršiumi". Lauksime daugiau tyrimų!
Gabrielius Stulga
Gabrielius Stulga Prieš mėn
Stebuklų nebūna.
Zigmantas R
Zigmantas R Prieš mėn
Šaunuoliai, čia aš suprantu tikra ir neaplaižyta žurnalistika, su tikrais faktais. Dovydo ir Birutės duetas nerealus
Aaa
Aaa Prieš mėn
Patraukė Valstiečius iš kelio(turiu omenyje visą LT žiniasklaidą), dabar bandys imti prezidentą, Laisvės TV, bent pavadinimą pasikeistumėte.
Mantas Petrauskas
Mantas Petrauskas Prieš mėn
Nesuprantu, kažkokia keista ekstrasensų mūšio laida. Ne tik kad skystai, bet panašu, kad iš esmės nepagrįstai čia visas šitas video sukurtas. Atrodo patys naudoja Indrės Ramanavičienės citatą "Fizinių asmenų politinės kampanijos dalyviui ar partijai suteiktos neatlygintinos paslaugos nebūtų laikomos savanorišku darbu, jei šių paslaugų teikimas yra fizinio asmens veikla, iš kurios jis gauna pajamas.", su prieš tai Pauliaus Tamulionio pasisakymu apie neatlygintą darbą, kaip privataus asmens (ar privačių asmenų, veikiančiu savo iniciatyva), o ne agentūros įneštu papildomu darbu. Kas lyg ir gan aiškiai nusako, kad neatlygintina paslauga, jei fizinis asmuo negauna iš jos pajamų, yra traktuojama kaip savanoriškas darbas. Kadangi už agentūros darbą buvo sumokėta, o kaip privatus asmuo kažkas padėjo neatlygintinai - viskas lyg ir sutelpa į teisinius rėmus (na, čia "teisiniai rėmai" būtų traktuojant Indrės Ramanavičienės citatą, konkrečius teisės aktus reiktų susirasti patiems). P.S. Blemba chebra, nenusivažiuojam, taip norisi tikėti gerėjančios nešališkos žurnalistikos perspektyvomis Lietuvoje...
EclipseTurboGST
EclipseTurboGST Prieš mėn
Nebus cia tu seansaciju, nebera temu paprasciausiai. Jau 2020 metai, visi viska daro daugiau maziau svariai, na tik mokescius daug kas nusukineja. O tyreju pilna - Pancerovas, Davidonyte, Cerniauskas, Malinauskas etc. Visiems neuzteks cia tu seansaciju tai manau artimiausiu metu tiketini tyrimai geriausiu atveju kad kazkieno krumai per metra uzeina ant valstybines zemes :) Manau reiketu varyt i Rusija ir Ukraina ir tirt oligarchus, va ten tai darbo visiems butu iki gilios senatves :)
Julija T.
Julija T. Prieš mėn
Padarykit geriau apie ivairias pinigus siurbiancias "labdaras" ale Raudonos Nosys
Gediminas Kasiliauskas
Gediminas Kasiliauskas Prieš mėn
Po "kabinetas 339" užsikėlėte kartelę. Panašu, kad žiūrovai norės panašaus lygio, o tam reikės laiko. Tai gal geriau rečiau, bet giliau. Ar būtina kurti tą propogandinę nuotaiką su grėsmingu garso takeliu, garso efektais ir montažu? Nerimtai atrodo 🙂 Gal vertėtų pabandyti paprasčiau pateikti informaciją? Nes jūs patys iš savęs esate paprasti ir faini. Susidaro įspūdis, kad daugiau darbo buvo įdėta į pateikimo formą, o ne į patį turinį. Pati tema atrodo pritempta. Tiems, kurie ieškos negatyvo apie prezidentą ši tema patiks, o kitiems didelio įspūdžio nepadarys, nes nėra svorio. Ačiū B&D! Esu jūsų fanas! Nekantriai lauksiu kitų tyrimų.
mechadrake
mechadrake Prieš mėn
tai gal jau galima aig mest velniop? pls? Bet noo, su bestubure vrk to nebuvo ir nebus
Simona Angelytė
Simona Angelytė Prieš mėn
gal kazkur kazkas kazkam atsilygibo, gal neatsilygino.. neigia, nesako.. jeigu jau tokius itarimus viesinat, bent pateikit faktus, kad tikrai atsilygino, nes dabar parodot kaip kalta, nors faktu nera. kazkaip daugiau tikejaus is jusu 😊
Kęstas Treigys
Kęstas Treigys Prieš mėn
Nu va galai lyst pradėjo 😂😂😂
Albertas Puckorius
Albertas Puckorius Prieš mėn
Fake news, o ne žurnalistai, kaip ir visi tie koronos "tyrimai".
JackTheRocky
JackTheRocky Prieš mėn
Puikiai, ačiū.
Heavy LT
Heavy LT Prieš mėn
Montuotojui didziausi balai!
KaziusG
KaziusG Prieš mėn
Gresmingam montazui turbut daugiau ideta pastangu nei turiniui, kurio nelabai cia yra.
Sigita Ganžienė
Sigita Ganžienė Prieš mėn
Teisingai 5vardinta. Čia negali būti neatlygintinos paramos šiuo atveju.
Kristina kareckienė
Kristina kareckienė Prieš mėn
kiek Laisvės TV sumoka DVIEMS žurnalistams už tokį tyrimą? Brangiausiai ko gero kainuoja pažeminto tembro balso konfigūracija. O tai, kad turto užgrobimo įstatymą (kas yra giminaitis vaikgrobystės įstatymui, už ką Norvegija tarptautiniuose teismuose jau moka labai brangiai), labai primenantį bolševikišką dvasią, stūmė Rusijos Putinui laiškus rašęs V. Bakas, tai čia viskas gerai, nereikia jokio tyrimo
Dubstep Meditations
Dubstep Meditations Prieš mėn
Pratęsiant tema, įdomu būtų pamatyti tyrimą iš kur Skvernas gavo pusė milijono eur politinei kampanijai
Videos from LT
Videos from LT Prieš mėn
Elementaru, Vatsonai. Iš Karbo.
Šarūnas Vėbra
Šarūnas Vėbra Prieš mėn
kapi tai is kur :D Karbauskis :D
aivakontautiene
aivakontautiene Prieš mėn
T
Aivaras Gerulskis
Aivaras Gerulskis Prieš mėn
Nu blyn, montažas lygiai toks kaip mėgsta sąmokslų teoretikai. O iš viso to tyrimo padariau išvadą, kad Nausėda neuždeklaravo suteiktos labdaros. Ir tai viskas. Žioplas Nausėda. Su Sutkum tai pritempta. Kiek įsivaizduoju, tai Nausėda turi panašią nuomonę apie ekonomiką kaip ir pramonės konfederacija. Ir tai nė kiek manęs nestebina, žinant kuom jis dirbo.
Simonas Žadeikis
Simonas Žadeikis Prieš mėn
@Linas N. Labai primityviai parašiau savo nuomonę tai atsiprašau už tai. Man patiko turinys, kad pasakoja apie tai, jog neparodė visų pajamų, bet pats pateikimas buvo neskanus ir toks kaip propogandistai mėgsta pateikt, tai nekelia žavesio, tikiuosi ateityje šiek tiek lengviau pateiks su daugiau detalių, dabar jų pritrūko.
Linas N.
Linas N. Prieš mėn
Sutkaus šuniukai loja. lyg pinigų gavę.
Simonas Žadeikis
Simonas Žadeikis Prieš mėn
Pagalvojau tą patį, toks jausmas, kad žiūrėčiau propagandino tipo turinį.
Regis T.
Regis T. Prieš mėn
Gal galėtų ponas Tapinas tuo pačiu ir savo slaptus rėmėjus įvardint? Šiais metais jo vykdoma Hario Poterio rinkiminė kampanija aktyvumu nenusileido Nausėdos kampanijai. Oficialiai Laisvės TV nėra gavusi jokių įplaukų už šią antikampaniją. Ar tik nebus nuslėpti mokesčiai ir tikrasis kampanijos užsakovas? Noriu patikslinti, jog pats nei truputėlio nesimpatizuoju lenkų partijai, bet mane smarkiai neramina vis labiau rinkimų rezultatus įtakojanti ir savo raumenis besiauginanti mūsų "objektyvi ir nešališka" žiniasklaida.
Regis T.
Regis T. Prieš mėn
mechadrake, Tikrai taip, aplink patį vieni troliai, vatnikai ir acto garintojai sukasi. Laisvės TV įplaukas tai deklaruoja, bet iš tų įplaukų nematyt, kas ir kiek finansavo Hario Poterio rinkiminę kampaniją. Matyt kaip ir Gitano atveju, nemokamai padirbėta buvo.
mechadrake
mechadrake Prieš mėn
spotted a troll. arba kazkas nemato kaip visada deklaravo laisves tv visas iplaukas
Ano nimas
Ano nimas Prieš mėn
"Varykim verslus iš Lietuvos, viena korupcija, Sutkus - velnio reinkarnacija žemėje!" ar kažkaip panašiai potringaujat, nors tuo tarpu Tapinas turi savo "Pinigų kartą". Jei taip norėjo Tapinas leftistinio rojaus Lietuvoje, tai kaip tik reikėjo agituoti už visokius Zbignevus, Valstiečius rinkimuose, kurie norėjo apmokestinti bankus ir didinti pašalpas daugiavaikėms ir pensininkams ir kurti savo vizijos sacnocą. Kodėl taip nedarėt? Sakot, kad Nausėda suvedinėja sąskaitas su neįtikusiais, bet toks jausmas, kad pats Tapinas ne geresnis. Tyrimas - pilstymas iš tuščio į kiaura, bandant kažką užkabinti, nors kas realiai pabaigoje gaunasi savo bias nuomonės piršimas ir spekuliacijos, nors pats Pancerovas savo Q&A pasakojo, kad žurnalistinis tyrimas yra nešališkas faktų pateikimas pačiai visuomeniai susidaryti nuomone, nors realiai patys padarė bias nuomonės piršimą šiuo video.
Benjaminas Dagys
Benjaminas Dagys Prieš mėn
Niekaip nesuprantu, tai kodėl P.Tamulionis išrašė sąskaitą apmokėjimui tik 9 tūkst., o ne 100 tūkst. eurų? Tai gal G.Nausėda būtų apmokėjęs ir 100 tūkst.? Laida - pilstymas iš tuščio į kiaurą :(
Mantas Stulgaitis
Mantas Stulgaitis Prieš mėn
kad čia gali būti kažkokių nuolaidų tai ir be tyrimo aišku, bet man užkliuvo tai ar tyrimo rengėjai tiksliai žino kokios paslaugos buvo suteiktos? ir kad toks paslaugos kainavo būtent 100 tūkst. pasigedau konkretumo ir analizės kokios konkrečiai paslaugos suteiktos, pasakyti, kad buvo teiktos komunikacijos paslaugos bendrai neužtenka, tai kodėl 100 tūkst? tai gal 200..
Shadow Blade
Shadow Blade Prieš mėn
Koks čia žurnalistinis tyrimas? "Kainavo 10k paslaugos Idea Prima, nors turėjo kainuoti 100k." - ir tik tiek? Čia bet kuris kas googlinasi kainas ir gilinasi į rinkimų niuansus klausdamas tai galėjo atrasti, o visą kitą nepagrįstos spekuliacijos. Nusivyliau nauju tyrėju darbu, sorry. Čia Tapino vėl kažkoks noras įkąsti Nausėdai, nes nesutampa nuomonės kai kuriais klausimais? Na taigi Lietuvos žmonės išsirinko žmogu, kuris nebuvo absoliučiai politikoje tą ir turim. Geriau padarykit tyrimą apie "kompetentingus" ministrus, kuriuos Šimonytė stumia.
Darius S
Darius S Prieš mėn
Šiandien Jakilaičio vestame Delfi politikos forume, reikia pastebėti, tikrai gan objektyviai apžvelgtos ne tik Karbauskio dramos, bet ir naujų valdančiųjų siūlomų ministrų situacija. Norėtųsi tokios, sugrįštančios kokybės ir iš Laisvės TV.
neprivalges
neprivalges Prieš mėn
Kaimietukai prabalsavo uz Gitana, gan greit suprato, jog prasove, bet ju ego tokie dideli, kad dar iki dabar sau to nepripazysta :] Nieko keisto, jog tu 'Piktuciu' cia tiek prisirinko :]]]
sigutisss nerlikas
sigutisss nerlikas Prieš mėn
Gvazdikas o ne prezidentas
Darius S
Darius S Prieš mėn
Itin silpna laida. Kaip kažkas minėjo primena Krivicko stilių - grėsminga fono melodija ir stori pasakotojų balsai, nors turinys artimas nuliui. Ir be to eilinį kartą bandymas išspaust kažką iš nieko apie tiesiog neįtikusį valdantiesiems prezidentą. Kas vyksta su Laisvės TV? Na ok kokie vėjai ir iš kur čia pučia akivaizdu, bet kad laidų kokybė pasidarė visiškų pimpačkiukų lygio, net bandant susidoroti su tais, kurie jums neįtinka.
Valdas Steponaitis
Valdas Steponaitis Prieš mėn
Su LaisvėsTV viskas gerai! Tapinas&Co stebuklus daro, kalnus verčia, bet kai komanda pasipildė kai kuriais tiriamosios žurnalistikos 'specais' tai nieko gero iš to ir nesitikėjau.
Julie Kore
Julie Kore Prieš mėn
Pirmas blynas isejo... nu, kaip pirmas blynas. Truput padeges, truput prisvyles, bet kaip ir valgomas. Task failed successfully, kitaip sakant. Lauksim daugiau ir geresniu :D
Robertas Rb
Robertas Rb Prieš mėn
Ce ispejimas Nausedai del ministru paskirimo? 😄
scepticism
scepticism Prieš mėn
sakyciau raganu medziokle
Letsmakethishappen
Letsmakethishappen Prieš mėn
Jo, čia kaip "Trumpas nenuginčyjamai laimėjo". Tau rodo faktus, o tu jų vistiek nematai.
Vidas M
Vidas M Prieš mėn
O tai Šimonytė tukstančius ištaškė ir jokių pasiekimų rinkimuose.dabar abejotina premjerė su silpna komamanda ar datrauks iki šviežių bulvių?klausymas
Jonas Vaitkus
Jonas Vaitkus Prieš mėn
Pilstymas iš tuščio į kiaurą...
Kęstas Treigys
Kęstas Treigys Prieš mėn
@MetalinLT 😂👍👍👍😂
Ramūnas Sungaila
Ramūnas Sungaila Prieš mėn
Lakoniškai - "Aukštą ir Gražų", papigiaja - už 90k € konfederacija įsidėjo sau į kišenę, iš tenai ir bus jiems (ne mums) gerovės valstybė ..
MetalinLT
MetalinLT Prieš mėn
nes labai myli Nausėda ar ne? Čia labai ne į kiaurą ir ne iš tuščio, nes Gitukas gi toks fainas, o realiai liumpenas ne valstybės vadovas. Jau girdėt, kad jam netinka į SAM postą Arūnas Dulkys, o netinka dėl ko, visi žinom, nes buvo jo sesutės konkurentas ir lyg vadovas. Dabar keršija už seserį. Visur kur Dulkys eis ar bus kviečiamas, Nausėda jį blokuos. Jau vien tai, kad Nausėda blokuoja Tapino, Miliūtės, Bruverio ir Valatkos patekimus kažkur yra bobiška ir žema, kaip Prezidentui. Nes Prezidentas išrinktas tokia persvara turėtų būti teisingas visiems, bet jis kaip ir komunistbebrai elgiasi pagal geriausias tradicijas. Niekaip jis man su jaunatviškumu ir modernumu nesusieina, yra lygiai toks pats sisteminis kaip ir dauguma. Kur jis girdisi dėl santykių su JAV? Niekur. Aušra Maldeikienė jį labai puikiai apibūdino ir puikiai suvarė. Aišku, jis irgi apie ją pasakė tiesą, bet Gitanui ta tiesa skaudesnė, nes jis įsivaizduoja, kad yra kitaip.
eduardas 76
eduardas 76 Prieš mėn
Lietuva-stebuklų šalis,aukštas ir gražus pone prezidente.Šukuokitės povo plunksnas dažniau :)))
Karolis R
Karolis R Prieš mėn
Silpnas video. Nelaimėjo savų partijos, tai dabar kabinsis prie nugalėtojų. Anonimiški pranešėjai skelbė, kad galėjo kainuot 100000, o kodėl ne 200000?
Karolis R
Karolis R Prieš mėn
@Rytis K. Tas nepartinis nugalėjo partinius žinomus ir stirpius politikus. Tai gal jie nėra tokie stiprūs, tik pasitelkdami skirtingas media'jas stengiasi tokie atrodyti. Kada negali būt geresniu ir aplenkti, tada pasitelki visus išteklius ir "savus" kanalus, kad sumenkintum konkurentus taip juos tempadamas žemyn iki savo lygio. Senai aišku kurie kanalai, ką palaiko ir taip yra įprasta visose šalyse, negali aplenkt, tai kišk pagalius į ratus kitiems. Lietuvoje Valdas Adamkus buvo prezidentu dvi kadencijas. Dalia Grybauskaitė dvi kadencijas. Jei Gitanas Nausėda padarys išvadas po pirmų metų ir likusią kadenciją didelių klaidų nebus, galima spėt, kad jo reitingai nebus maži ir galima tikėtis jo pretenduojant antrai kadencijai. Dabar Koncervatoriams išbandymų metas, turi valdžią, galės parodyti ką gali. Pavasarį buvo dingę visi, dabar visi mato padarytas klaidas ir kaltina kitus, lauksim jų veiksmų. Tikėkimės bus gera valdančioji ir nebus jokių problemų su visokiais ministrais kaip Teisingumo ministerija ar Aplinkos apsaugos. O dėl kainos, įmonės vadovas pasakė, kad gali. Galima įvairiai interpretuoti šitą paaiškinimą :) Mano komentaras pirmas tik apie tai, kad tikėjausi įdomesnio tyrimo ar bent jau "gilesnio", o ne anonimiški pranešėjai, kurie sako, kad turėjo kainuoti 100 tūkst.
Darius S
Darius S Prieš mėn
Daug paprasčiau būtų turėti nuosavą marionetinę prezidentę TIEMS, kuriuos pagaliau išrinko. O Nausėda juk buvo per diplomatiškas ir neužsiėmė bendra agresyvia propoganda, kai reikėjo, prieš karbauskininkus. T.y nepakluso. Be to dar yra įsižeidęs už nuolat ant jo pilamą š iš "laisvos" ir "nepriklausomos" "žiniasklaidos" pakankamai atvirai pučiančios tik į vieną dūdą. Žodžiu šitas prezidentas, anot populiariosios purvasklaidos grandų ir jų pimpačkiukų, buvo ir yra bestuburis ne už tuos už kuriuos bestuburiu pagal juos reikia būti. Tai va dabar ir darys tyrimus iš kavos tiŕščių.
Rytis K.
Rytis K. Prieš mėn
Prie ko čia partijos? Kalbama apie nepartinį prezidentą. O dėl kainos, pats įmonės vadovas jai neprieštaravo.
Vilius Z
Vilius Z Prieš mėn
kai iš 3 sakinių bandai išspaust 10 minučių. idėja kaip ir yra, bet laidos nėra. vizualas toks kaip mokinio skaidrės, viskas sukasi išsivarto susivarto atgal. ir krivickas style naratyvas su pauzėm tarp žodžių.
Angry Pizza
Angry Pizza Prieš mėn
bekiausis ir bestuburis prezidentas
nepop uliarus
nepop uliarus Prieš mėn
apie nieka :D cia Jusu tas video klounai
Rudy
Rudy Prieš mėn
Kaip Laisvės TV gali toki žurnalistinį šūdą talpinti, " tokie darbai", "tiek kainuoja", "neoficialiomis žiniomis", "kažkieno žiniomis", "kažkokie žmonės", žodžiai iš konteksto. Fakto nei vieno. Labai primena rusu žurnalistiką, eikit dirbt į NTV, trūksta tik nežinomo eksperto kuris išaiškina kaip sučipavo ir rėmė nemokamai
jackyse
jackyse Prieš mėn
Slabnai labai jau pavarėt. Atmestinai. Dar ne tokių dalykų galima atrasti labiau pasistengus. Plius kodėl tik dabar parūpo rinkimų kompanijos subtilybės? Atrodo kad kažkas iš Laisvės tv turi didelių nuoskaudų. Pradėsit tokias nesąmones kelt ne iki galo paruoštas manau pradės mažėt remėjų gretos. Negalvojau, kad Pancerovas su Davidonyte tokį žemo lygio darbą galėjo išleist. Taip jau užHype`inot šitą briedą, kad patapo fail`u.
Mindaugas
Mindaugas Prieš mėn
Jau pabodo klausyti kaip visi plauna pinigus. Galėtų parodyti kokios pasėkmės po demaskavimo ir to sunkaus tyrimo. Ar tuo ir baigiasi švaistūnų istorijos? Keli % nuo prasuktos sumos ir laisvas. Norėtųsi rezultatų ne vien tuščių kalbų
Fint Fintas
Fint Fintas Prieš mėn
Teisti,demaskuoti čia jau valstybės reikalas.Kaip gali Laisvės tv nubausti?
edgaras zombis
edgaras zombis Prieš mėn
Net patys skaidriausi žmones turi apie save kompromata, idomu ar Panceravas užsakyma vygdo ar iš širdies šita daro
Egle
Egle Prieš mėn
Ačiū už aiškiai ir logiškai pateiktą informaciją.
Fint Fintas
Fint Fintas Prieš mėn
Nausėda yra bestuburis bankų statytinis.
Linas U
Linas U Prieš mėn
Prisidėk prie Patreon ir padėk Andriukui susidoroti su jam nepatinkančiais politikais.
Vaidotas Daukša
Vaidotas Daukša Prieš mėn
Silpnai. Perfrazuojant garsią patarlę - This video should have been a FB post Money not well spent
Tadas Kaučikas
Tadas Kaučikas Prieš mėn
Silpnai? Blecha antro turų kandidatų išleisti vpinigai skiriasi DVIGUBAI, atrastas viso to patvirtinimas ir atsiranda "mocartų drąsiai teigiančių silpnai? Mūsų prezidentas silpnas! Ir dar gana suktas pasirodo
DONATAS URBONAS
DONATAS URBONAS Prieš mėn
reklamos daug o rezultate tik ir lieka reklama
Linas Vereikis
Linas Vereikis Prieš mėn
Černiauskas už abortus (ten kažką Nausėdienė lenkijoje), Pancerovas vėl kažką rado (blogas Nausėda), Gritėno laukiam su blogas Nausėda, bet greičiausiai kunigai kažką vėl prisidirbs. Kaip kažkas jau rašė fb ultrakairysis demokratų flangas (sorosiniai) darosi labai nuspėjamas.
Linas Vereikis
Linas Vereikis Prieš mėn
@gintarė Stanytė jeigu tau Nausėda prie kairiūjų, tai žėgnokis, o šiaip tai valink nx bbz kieno troli
gintarė Stanytė
gintarė Stanytė Prieš mėn
Pala, visai pasimečiau. Tai, kad Nausėda pats prie kairiųjų, tai čia saviškį drožia? Ir šiaip, kiek girdėjus, kad ant konservatorių, kad sorošiniai šaukia...? Ar dešnieji ir ultrakairieji yra sorošiniai, o centro kairieji "normalūs"?
AU MA
AU MA Prieš mėn
Kodel Tepinelis ir KO apie Grybauskaite nieko nekure?
Nijole Ozelyte
Nijole Ozelyte Prieš mėn
Šaunuoliai. Valykimės oagaliau :)
Marius
Marius Prieš mėn
Skystokas startas.
Simas Kliusenkovas
Simas Kliusenkovas Prieš mėn
Tik Tamulionis? Tai, kad ten daugybė žmonių "nemokamai" jam padėjo.
Fluffy Ninja Llama
Fluffy Ninja Llama Prieš mėn
Ir dar tokie kaip Zabarauskas asmenines santaupas investavo :D
T M
T M Prieš mėn
Lašas jūroj...
morethan
morethan Prieš mėn
nejuokinkit su tokiais tyrimais
Pavel Iv
Pavel Iv Prieš mėn
Puiku, dabar padarykit apie "Laisvės TV geros draugės" ir būsimos Teisingumo ministrės Evelinos Dobrovolskos (Evelinos Baliko) teisinę patirtį. Pati MRU bakalaurė nenurodė kur būtent 9 metus dirbo advokatės padėjėja, nes ta vieta yra Lilijos Semaško kontora (Lilija joje vienintelė advokatė) kurios biuras yra tarybinio daugiabučio rūsyje ir dar neaišku ar Evelina ten išvis dirbo, nes nėra jokių įrašų apie jos dalyvavimą darbe. Panašu į įprastą kitiems lenkų atstovams "po znakomstvu" schemutę, kai įdarbiną pažįstamus tiesiog kad eitų darbo stažas.
Ramūnas Sungaila
Ramūnas Sungaila Prieš mėn
@Pavel Iv Bendrai pažiūrėjus, tai dabar išrinktos moteriškės primena marionečių teatrą. Šimonytė paklusniai net necyptelėjusi pritarė, vietoj Tarptautinio valiutos fondo, Kubiliaus komercinei paskolai Lietuvai, kitos dvi, man niekaip netelpa galvoje kuom joms prasikalto Karbauskis, kad tokius cirkus jau valdymo pradžioje išdirbinėja .. keršija Karbauskiui tai tikrai ne tos moteriškės ...
Pavel Iv
Pavel Iv Prieš mėn
@Ramūnas Sungaila Man labiau primena marionečių teatrą, kuriame buvęs Teisingumo ministras ponas Š. išsirinko žmogų, kurį bus galima be jokių problemų valdyti taip, lyg to žmogaus net neegzistuotų, o pats ponas Š. būtų šėšėlinis Teisingumo ministras, kas yra žymiai patogiau, nes nesėkmių atveju visa atsakomybė kristų ant MRU bakalaurės pečių.
Ramūnas Sungaila
Ramūnas Sungaila Prieš mėn
Teisingumo ministrės Evelinos Dobrovolskos skyrimas primena pokarį - ką nutvėrė iš gatvės, tą prie valdžios pastatė, arba garsųjį sovietinį vladuko posakį, kad valstybę gali valdyti kiekviena melžėja. :D
Ramūnas Sungaila
Ramūnas Sungaila Prieš mėn
Kaip ir aiškiu ... verslui ir banditų verslui bus gerovės valstybė. Mokykitės kaimiečiai, kaip banko klerką panaudojo jūsų mulkinimui. :D
Algirdas Navickas
Algirdas Navickas Prieš mėn
Oi Andriui nuoskauda ant Aukšto ir Gražaus :))) bet gerai, reikia tyrimus nuo aukščiausių postų pradėt. Lauksim tęsinių ;)
saulius
saulius Prieš mėn
Tai Davidonytė su Pancerovu išėjo iš 15min ar ne?? Kodėl šitas pats tyrimas lygiai 10h pasirodė ir 15min? Koks tikslas tada buvo išeiti, jei toliau bendradarbiaujama?
Tomas K
Tomas K Prieš mėn
Manau tyrimą pradėjo dar dirbdami 15min, o čia užbaigė. Todėl ir pasirodė abejuose medijose.
Lukas Klusis
Lukas Klusis Prieš mėn
Išėjo, Dovydo žodžiai Facebook'e: "Šį tyrimą pradėjome dar 15min, o baigėme Laisvės TV. Todėl išsamų tekstą rasite ir portale, va čia: 15min.lt/n1410592"
Saulė Klimantavičiūtė
Saulė Klimantavičiūtė Prieš mėn
Labai gera ir įdomi laida
Mindaugas Spukas
Mindaugas Spukas Prieš mėn
Aukštas ir gražus, o daugiau mažai kas kam rūpi...
Lietuvaičiai  - Amžinai (2021 NAUJIENA)
3:52
Lietuvaičiai Official
Peržiūros 142tūkst.
2Kvėpavimas - Kukliai pasėdėsim
3:40
2Kvėpavimas
Peržiūros 130tūkst.
PVS #108 GIEDRIUS SASNAUSKAS (Uspaskicho Scamas)
2:12:15
Pralaužk Vieną Šaltą
Peržiūros 33tūkst.
Alkoholiko išpažintis
56:59
Skirmantas Malinauskas
Peržiūros 167tūkst.
Sweden. How to love life in a poor climate. Big Episode
56:00
Антон Птушкин
Peržiūros 11mln
Lietuvaičiai  - Amžinai (2021 NAUJIENA)
3:52
Lietuvaičiai Official
Peržiūros 142tūkst.
2Kvėpavimas - Kukliai pasėdėsim
3:40
2Kvėpavimas
Peržiūros 130tūkst.