Tiek žinių: Dobrovolskos darbo pokalbis | Audinių ferma | R.I.P. Maradona | Karas Etiopijoje

  Peržiūros 17,831

LaisvėsTV

Prieš mėn

Ketvirtadienio (lapkričio 26 dienos) „Tiek žinių” pasakoja apie Evelinos Dobrovolskos susitikimą su Prezidentu, koronavirusą audinių fermoje, netektį Pasaulio futbole ir bręstantį pilietinį karą Etiopijoje.
0:00 Tiek žinių
0:17 Darbo pokalbiai: Evelina Dobrovolska
1:51 Koronavirusas pasiekė Lietuvos audines
3:30 Pasaulis neteko Maradonos
5:04 Pilietinis karas Etiopijoje
7:02 BLIC naujienos
#LaisvesTV #TiekŽinių
✅ Palaikote Laisvės TV idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Kšištof Sokolovski
Kšištof Sokolovski Prieš mėn
- "Viešpatie, kada tie metai baigsis?", atsakymas paprastas: "2020-12-31 23:59:59, sekundė po to prasidės 2021-eji. ;)"
Testamenas
Testamenas Prieš mėn
Mielų, šie labai labai mieli, gražuoliukus, šitų grąžuolių, šių mielų gyvunėlių, šiems meilučiams, šie pupuliukai, grąžūs ir mieli. Klausykit, gal užtenka vieno super mielo, grąžaus pupuliuko, mažuliuko ir visokio kitokio myliuko kiekvienos serijos pabaigoje? :)
Ruta's Challenge
Ruta's Challenge Prieš mėn
Aš tai su kiekvienu meilybiniu vardu vis stipriau ir stipriau jaučiau atotrūkį nuo realybės - jei audinės tokios mielos ir t.t., kodėl jas auginame žudymui? Toks žiaurus realybės neatitikimas - kalbam apie audinių FERMAS, kur jos baisiom sąlygom auginamos vien dėl kailių, o kalbant apie tai vadinam jas pupuliukais ☹
Kostas 90
Kostas 90 Prieš mėn
1:30 tai dabartiniai kandidatai ir yra bulviu maisai. LaisvesTV jei jums tai tinka tai ka zinau...🙄
Samanta Šimaitytė
Samanta Šimaitytė Prieš mėn
Įvedus į google žodį AUDINĖ tikrai turi mesti audinių nuotraukas, o jūs šeškų prikėlėt, neklaidinkit. :)
Martynas Vitkauskas
Martynas Vitkauskas Prieš mėn
Pradžioje aš jumis taip tikėjau kaip laisva ir nepriklausoma laidele, o pasirodo kompromituodami kitus, patys susikompromitavę esat, Sorošo parsidavėliai: www.opensocietyfoundations.org/grants/past?grant_id=OR2018-48145 Kodėl parsidavėt senam pirdylai Sorošui? Kodėl, Tapkinai?!!!
Ricardas1978
Ricardas1978 Prieš mėn
Maradona :) Ir by..s zino kaip ten yr del to viruso )
Chrissie K
Chrissie K Prieš mėn
Tai vistiem toms audinems butu xarakiri, ar dabar, ar uz keliu men... Tik sitas reiks utilizuoti turbut o ne kailiukus dirti...ar Dominykas pamirso, kam tie mieli plesruniukai auginami
lattenoisette
lattenoisette Prieš mėn
Jupi, plius visą gyvenimą gyvena narveliuose :( Būtų gera proga atsisakyti tokios ekonominės veiklos Lietuvos teritorijoj!!
IABI TV
IABI TV Prieš mėn
Pilietinis karas Etiopijoje... o kad tin kas nors baisiai blogo nenutiktų Eskedar buvusiai gimtinei :/
Saulius ST
Saulius ST Prieš mėn
Kad nuotraukoje ne AUDINES O SESKAI
Šarūnas Falkauskas
Šarūnas Falkauskas Prieš mėn
Etijopijoje regionai tarpusavyje konfliktuoja nuolat , beveik pries kiekvienus rinkimus, nes kaip jau ir minėjo pries išrenkant Abby valdžia priklausė Tigray ''genčiai'' buvau 2011, 2015 ir 2018 metais tai 2015 metais buvo daug konfliktų iš studentų pusės nes studijų kvotos buvo skirstomos ne pagal norus ar individualias būsimo studento galimybes bet pagal valstybės poreikį, baigusysis žmogus tarkim medikas buvo paskiriamas arba į kaimą į provincinį miestelį arba į regioninį miestą. ir priklausomai nuo to reikėdavo atidirbti metus du arba tris valstybei. Tada valdžia pasikeitė bet daugiau niekas nesikeitė , 2018 išrinko Abby (buvo daug riaušių ir neramumų) kuris ėmėsi medžioklės kas ką pavogė kas ką negero padarė. Esmė kad Abby nori išnaikinti regionų savivaldą tai tam labai gerai pasinaudojo visa ta korupcijos medžioklė nes kai buvau tuo metu pranešdavo apie dingusius generolus su krūva pinigų arba atrastus valstybinius (Ethiopian airlines) boingus privačiose rankose arba 100tą autobusų kokiam parkinge . Anyway o regionai neturėdami savo kultūrinio indentiteto (yra vidinės kalbos dialektai kažkokie didesni ar mažesni papročiai) ir nuolat kaip galėdami jo ieškodami Abby sumanymui priešinasi na bent jau priešinosi 2018tais nes Abby irgi atstovauja kitai vidinei etninei grupei Amaros regionui kurie kaip ir nori sujungt visus tuos regionus ir įgivendinti vienos nacijos politika. Mano matymu kad didžiausia bėda yra tame kad tų genčių yra labai daug ir su įvairiais savaip matomais poreikiais ir ponui Abby sustatyt savo vizija visi jie tikrai neleis, na ar bent norėtų neleist. Dar yra tokia didžiulė užtvanka kurią statant buvo praplautos (ar gal pratvenktos:)) didžiulės šaibos esmė, kad ta hidroelektrinė turėjo užtikrinti pastovų elektros tiekimą Etijopijos regionams, bet elektra parduodama už centus kaimyninėms valstybėms o perkama kurios trūkta irgi iš jų:D not funny. Blogumas tos užtvankos ateityje o gal ir dabar bus kad ji tvenkia Nilo ištakas to pasekoje Egipte upė pakankamai nusėdusi dėl ko Egiptas labai pykta. O Eritrėja, pridėt reiktu, būdama šiaurine kaimyne šiaip yra atsiskyrusi nuo Etijopijos dalis pasiskelbusi nepriklausoma vėlgi esmė, kad Tigray ir Eritrėja turi daug bendro ir ten veikia kas kieno nes tiek pačioj Ertirėjoje yra daug Tigray genties žmonių ir atvirkščiai be to ten antras pasaulyje didžiausias minų laukas tam pasienyje. Va tokį tekstą suraizgiau , teko dirbt ten tai etijopai vadinasi habeša yra labai liuks žmonės :)
Rima Petrauskaite
Rima Petrauskaite Prieš mėn
Įdomu buvo skaityti. Ačiū už įrašą.
John Scott
John Scott Prieš mėn
0:18 dirk-girl.com
lukas gabalis
lukas gabalis Prieš mėn
ltpost.info/down/iZ7RiITF0qy6o5s/vaizdo-ra-as.html
Morkus Jankauskas
Morkus Jankauskas Prieš mėn
Pietų Afrikos ne tą vėliavą panaudojote.
Kamile Rastene
Kamile Rastene Prieš mėn
Taip! Ta, kurią pavaizdavo yra iš kolonijinių laikų ir nebenaudojama nuo 1915 (jei neskaičiuojam to, kad ji buvo inkorporuota į vėliavą 1915-1994m) Čia tipo Laisvės TV nepripažįsta nei Pietų Afrikos 1994 išsilaisvinimo, nei kolonijos perėjimo iš olandų pas britus XXa?
Ramūnas Sungaila
Ramūnas Sungaila Prieš mėn
Partijoms, laimėjus rinkimus, ministerijos joms patampa kaip nuosavais UABais, kur direktorių galima paskirti eilinį pėstininką vadovauti bendrovei ... ministras VADOVAUJA ministerijai, kaip gali ministerijai vadovauti, kuri absoliučiai jokios vadovo patirties neturi? O gal ministerija praktikantams, kur galima įgyti vadovavimo praktikos?
lukas gabalis
lukas gabalis Prieš mėn
dominykai, prasau, apseikime bent viena laida be statistiniu skaiciuku, kaip anksciau norejome bent vienos seimo kadensijos be grazulio... ps, vienas ledinis, kas yra seimas? seimas tai: sauja etatiniu idijotu mastanciu apie save!!!
SketOG
SketOG Prieš mėn
Turėtų būti Lietuvoj įvesta konstitucinė teisė, kad telefono ryšių ir interneto valstybė negalėtų atjungti žmonėms kilus bet kokiems konfliktams.
Kostas 90
Kostas 90 Prieš mėn
Jau yra 25-tam straispny: "Žmogui neturi būti kliudoma ieškoti, gauti ir skleisti informaciją bei idėjas."
Chrissie K
Chrissie K Prieš mėn
Tai kai konfliktai kyla, konstitucija nebūna skaitomiausių knygų dešimtuke
Ed Jan
Ed Jan Prieš mėn
Verčiau paminėtum, kad šis legendinis sukčius, kai buvo jaunas, laimėjo Brazilijai pasaulio čempiono titulą, įmuštudamas įvarti ranką, o kai paseno išprotėjo tiek, kad pradėjo šlovinti tokius diktatorius kaip Purinas, Kastro, Čavesas, Artego ir pan.
НОВЫЕ ВАЙНЫ (#gan_13_)
6:04
GAN_13_
Peržiūros 600tūkst.
Tragic Bronson Alert! | Shaqtin’ A Fool Episode 3
1:58
Bali and why everyone is crazy about it. Big Episode.
1:02:15
Антон Птушкин
Peržiūros 16mln
CIAO, 2020! Полная версия
53:05
Вечерний Ургант
Peržiūros 8mln
PVS #108 GIEDRIUS SASNAUSKAS (Uspaskicho Scamas)
2:12:15
Pralaužk Vieną Šaltą
Peržiūros 33tūkst.
НОВЫЕ ВАЙНЫ (#gan_13_)
6:04
GAN_13_
Peržiūros 600tūkst.
Tragic Bronson Alert! | Shaqtin’ A Fool Episode 3
1:58
Food Theory: MrBeast Burger Is NOT What You Think...
11:11
Testing VIRAL TikTok Gadgets To See If They Work!
11:24
Stokes Twins
Peržiūros 478tūkst.
I Built a SECRET Gaming Room in my House! *PS5*
15:18
SIDEMEN 5 SECOND CHALLENGE
23:34
MoreSidemen
Peržiūros 2,3mln