„Visada mėgau krizes. Tai yra galimybė”, - Dalia Grybauskaitė || Laikykitės ten pokalbiai

  Peržiūros 55,828

LaisvėsTV

Prieš 22 dienas

Šventinis pokalbis su kadenciją baigusia prezidente Dalia Grybauskaite apie pasikeitusią valdžią be bebrų, ant Vatikano laiptų pirmą kartą sutiktą Joe Bideną, kalėdinį norą ir ateinančius metus.
➤ Kalėdinė „Laikykitės ten“ laida: ltpost.info/down/X6urio3azrPJpqc/vaizdo-ra-as.html
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #LaikykitėsTen #Pokalbiai
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Higgins Marlene
Higgins Marlene Prieš 5 dienų
ఆ ఆi love u girl.
Andrius Rudenas
Andrius Rudenas Prieš 7 dienų
Paprasta, nuoširdi, puikiai nuteikianti kalba. Ačiū Prezidentei.
Rimantas Juozelskis
Rimantas Juozelskis Prieš 8 dienų
nei verkti nei juoktis
Yes No
Yes No Prieš 8 dienų
Prezidente, kurios uzsienio politika buvo su visais susipykti
Manfred Elektrik
Manfred Elektrik Prieš 9 dienų
Tai gal vis dėl to, buvusi prezidentė? 🤔
Saule Stan
Saule Stan Prieš 10 dienų
Aiksciojancios krizes
MEDEINA RADASTA
MEDEINA RADASTA Prieš 11 dienų
O kaip susigrazinti ja atgal?
Tomas Lovkis
Tomas Lovkis Prieš 13 dienų
atsirado mat šnekėtoja apie galimybes, žodžio latvių žurnaliūgai suregzt nesugebėjo be špargalkės...
goga gaga
goga gaga Prieš 16 dienų
Российские "миротворцы" заминировали весь Донбасс, а теперь и Карабах. Кто еще хочет русскага мира???ЖЫВЕБЕЛАРУСЬ..
Sandra Sad
Sandra Sad Prieš 17 dienų
Ačiū Prezidentei
Rima Kavaliauskyte
Rima Kavaliauskyte Prieš 18 dienų
Kiek drasos, motyvacijos ir ikvepimo!!! Puikus pokalbis. Aciu!
Silvestras Kučinskas
Silvestras Kučinskas Prieš 18 dienų
Kodel ponia Dalia negali buti musi prezidente dar karteli?
Tomas Lovkis
Tomas Lovkis Prieš 13 dienų
ruskyne galėtų..
k2
k2 Prieš 16 dienų
Reikia?Bus.
Vidmantas Sabaliauskas
Vidmantas Sabaliauskas Prieš 18 dienų
Klausiau Prezidentės ir vis nedavė ramybės mintis:"tokios Prezidentės Lietuva gal niekad daugiau neturės ". Liūdna darosi pažvelgus į mūsų Aukštą ir Gražų, apie jo klausymą, net nekalbu. Ačiū, Prezidente Dalia, kad esate aktyvi. Jūs mums labai reikalinga.
Super Mania
Super Mania Prieš 18 dienų
„Visada mėgau krizes. Tai yra galimybė” NKVDistų palikuonims ir KGBistams užgrobti valdžią Lietuvoje!
k2
k2 Prieš 16 dienų
Partizanai vartosi kapuose.
Lietuvis 1
Lietuvis 1 Prieš 18 dienų
Kas gavo pinigų iš Džordžo Soroso www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/soroso_tinklas_lietuvoje_ka_rase_respublika_apie_dzordza_sorosa_pries_15_metu/
Audrius Petrikas
Audrius Petrikas Prieš 19 dienų
Nu ką Sorošas padarė iš Lietuvos kartais reik juk pasižiūrėt..... Europos Sąjungą gyvuos, juk jei liks ir trys valstybės ten , tai bus Europos Sąjunga.
MrMinusas
MrMinusas Prieš 19 dienų
Dalia, come back please!!!
Grazina Gražina
Grazina Gražina Prieš 12 dienų
Come come, mes visi dabar jau šnekam kita kalba ir nebeturim litų, vesk muuuus.
Vitalijus Vitalijus
Vitalijus Vitalijus Prieš 19 dienų
Tikrai taip, Prezidente. Dabartinių valdančiųjų sprendimai susiję su karantinu ir žmonėms atiduotos dvi dienos iki sprendimai turėjo įsigalioti, kuomet akropoliuose masiškai migravo žmonės, mums kainavo nemažai gyvybių.
Jurgita Kupstiene
Jurgita Kupstiene Prieš 19 dienų
Labai malonu klausytis tokių pokalbių ❤️. Ačiū 🙏
Dav Beck
Dav Beck Prieš 20 dienų
Labai nuoširdus ir šiltas pokalbis. Labai gerai, kad vedėjas Tapinas nepertraukinėjo ir leido kalbėti. Mėgavausi klausydamas. Minčių dėstymas, konkretumas ir atvirumas sužavėjo. Ačiū.
Dav Beck
Dav Beck Prieš 20 dienų
Dėkoju Prezidentei. Prie to paties pasisakysiu, kad džiugu, kad ji turi daug palaikytojų. o čia tekstas tiems, kurie sako, kad nėra viruso: Nausėda visiems gražus. Gaila tik kad gražus. Veiksmų nulis. Skystalas. Bet rinkėjams gražūs patinka. Šimonytė - nėra jau labai graži, bet bent jau imasi būtinų sprendimų, kurie gyvybiškai reikalingi. Veryga - su ribojimais truputį pavėlavo. Per daug tikėjo atsilikusias Lietuvos gyventojais. Buvo klaidų, bet savitvarda, komunikacija man jo patiko. Arūnas Dulkys - na jis žadėjo, kad sieks, kad bus 200 atvejų per dieną. Tik nesupratau ar 200 tūkstančių per dieną ar 200 atvejų Šiauliuose per dieną... Skystalas. Laimei turime moterų - jos šiuo nelengvu metu yra ryžtingesnės už vyrus. Dėkoju tarnyboms, policijos personalui - kurie saugojo kelius, kad nelakstytų nusmauktakaukiai iš vieno miesto į kitą tik tam, kad aplankytų tėvus, kurių niekada nelankė. Per Lapkričio 1 į kapus brovėmės taip, lyg per išpardavimus. Nuo tada ypatingai pradėjo didėti susirgimų skaičiai. Bet juk galėjome aplankyti kapus ir spalio 20 ir lapkričio 5. Ai, tiesa, ką kaimynai pagalvos... Nusmauktakaukiai žinoma kaltins Verygą, kad liepė užsidėti kaukes. Brangieji, ne ministras kaltas, kad jūs nesaugojate savo artimųjų. Ši liga labai klastinga. Blogai ne tai, kad Jūs numirsite. Blogiausiai tai, kad jūs turėdami besimptomį atvejį pasloguosite kelias dienas ir viskas. Ir net neįtardami užkrėsite tuos, kurie dar nori gyventi, tačiau turi lėtinių ligų ar vyresni. Tie, kurie sakote, kad nėra viruso - sudarykite sutartį, kad atsisakote gydytis. Bet nesudarote, nes vos tik pajusite slogą - lėksite pas gydytojus ir stebėsite iš kur tokios eilės didelės. Ir kodėl ministras Jūsų laukiamąjame nepasitinka su karšta arbata ir sumuštiniais. Gerbkite medikų darbą. Talonėlių laisvų nėra. Daugelis gydo kiek įmanoma nuotoliniu būdu. (gal todėl poliklinikos ir tuščios). Negi norime toliau turėti uždarytas poliklinikas ir apribotą poliklinikų darbą? Negi nenorime kad visa tai greičiau pasibaigtų? Dėl vaikų darželių - jeigu nemoki pasirūpinti vaikais, kai darželiai užsdaro... tai kas tau svarbiau? Karjera ar vaikas? Iš vis nereikėjo gimdyti. Karo metu žmonės griebdavo vaikus ir bėgdavo be nieko, be jokių daiktų. ir užaugino vaikus ir tremtyje. O čia su iphone, su bmwx5, visokios nusi pusios vištos važinėja ir vaikais pasirūpinti nesugeba. Tu esi ė , nieko verta. Paskutinis žodis kirpėjoms. Vištos jūs neatdubastintos. Visas Pasaulis pandemijoje, o Jums mat reikėjo atskiro įspėjimo apie nepaprastą padėtį? EKA neturit, mokesčiai mažiausi Lietuvoje. O skundžiatės daugiausiai. Niekis, per karantiną bent nereiklesni vyrai patys apsikirpti išmoks. Kirpimo mašinėlė ne tokia ir brangi šiaip jei ką. Norite apmokamų atostogų? biuletenių? Darykit uab`ą. Dirbkit pagal darbo sutartį. Sakysit negalit? Nes esat nepratusios prie didelių mokesčių? Nieko, priprasit. Saugokime ne tik save, bet ir savo artimuosius. Būkit sveiki.
Grazina Gražina
Grazina Gražina Prieš 12 dienų
Niekas nesako kad nėra viruso, niekas. Tik gripu sirgdavo dar daugiau - ir nieko. Svarbu tikrovė. MANO atsakymas apie tai, KOKIA JI YRA: "Viskas išparduota. Meilė - išduota. Ir, žalčiams kvatojant, merdėja tauta. Rauda palei krantą kruvina puta, Kojomis ją mindo alkana valdžia. Vėl aukas sau renka netikri dievai, Į Armagedoną renkas slibinai. Tik mažoj trobelėj mirtina tyla... Verkia motinėlė. Meldžias apleista.... " (Aš) Džiaukitės ir toliau.
k2
k2 Prieš 16 dienų
Iš kur tiek daug kliedesių?Gal pakilo temperatūra?
Darius Ambrazas
Darius Ambrazas Prieš 20 dienų
"Mėgau krizes", "krizė yra viskas tvarkoj", "gali daugiau pasiekti", "gali suvienyti žmones", "padaryti drąstiškesnius dalykus". Daug tiesos. Bet liūdna, kad Lietuva po 2008 m. prarado net apie 0.5 mln. gyventojų. Jaunos šeimos išvykdamos išsivežė ir vaikus. Moksleivių skaičius per 10 metų susitraukė per pusę. Lietuva krito į visišką demografinę bedugnę. Lietuviai- sparčiausiai nykstančių pasaulio tautų trejetuke. Turėjome labai gerą Prezidentę. Dėl Ukrainos ir Maidano. Bet kodėl mes demografiškai taip nukraujavom stipriai. Kodėl apie tai tylėjo mūsų politikai. Lietuva juk neturi tų neišsemiamų milijoninių gyventojų rezervų, kad būtų galima juos taip lengvai praradinėti. Gerai, kad galų gale pavyko prieš porą metų sustabdyti emigraciją.
Fujina
Fujina Prieš 16 dienų
@k2 tavo problema ta, jog tu nori paprasto atsakymo į sudėtingą dalyką, tipo: "jei prezidentė buvo tuo tarpu, tai čia jos kaltė...", esmė tokia, kad ji labai panašių vertybių ir pažiūrų kaip Šimonytė arba vice versa. Todėl nereikia čia ieškoti kaltų ir išviskodėl negalima pažiūrėri į praeitį kaip įvykusius dalykus, be kažkokio nusistatymo ar kaltų ieškojimo. + niekam nenaudinga emigracija
k2
k2 Prieš 16 dienų
Teisingai.Per krizes gali prastumti savus įstatymus ir pavogti daugiau pinigų.Kas buvo Prezidentas nuo 2009 iki 2019?Ir kam naudinga emigracija?
Fujina
Fujina Prieš 18 dienų
Tiek buzz wordu, kad ar zinai ka jie reiskia?
vexomana
vexomana Prieš 20 dienų
ištrins TAP-IN-ASS tavo komentarą :D
Ernesta Stankevičienė
Ernesta Stankevičienė Prieš 20 dienų
Nuoširdi, tikra ir drąsi mūsų prezidentė❤️ Ačiū kad esate 🌸
k2
k2 Prieš 16 dienų
KGB mokykla.
Alvydas Vaino
Alvydas Vaino Prieš 20 dienų
Aciu uz KGBizma Lietuvoje. Imuniteto mafija isteigta 2017 metais . Uz Imuniteto skyriaus kalejmo departamento is manes Turto prievartavima pinigu ir daiktu vagyste. Kalejimo papartamento zudima manes Lukiskiu kalejime pilant dujas i kamera kita karta imetus panetnika kad nuzudytu. Kreipiausi i Jus taciau tik per galva dar dar gavau. Uz seimos sudauzyma . Uz sudaryma Isaack Samuel vagiui Londone pavogti visa turta nama dokumentus masina ir t.t Uz Lietuvos piliecio pazeninima padarant benamiu ir ubagu . Uz kysiu padidinima teisesaugoje. Jus nekenciate disidentu . Nekenciate lietuviu. Jusu Valys veike pagal jusu KGB masyma ir kartu primeslavot kad ilgai Lietuviu tauta nekaltai kentes. O nekalti zmones sedes kalejime. Bus dauzomi , nuodijami ir prievartaujami taip kaip mane. Jums rusu KGB mokykla buvo labai naudinga bet Lietuviu Tautai ne. Lukosenka jums labiau nei Obama prie sirdies. Geda turi buti Zemaitijai ! Aiskia nuomone ir isgyvenimus parasiau . Nelaiziau KGBistams tarybiniais laikais nedarysiu to ir dabar. Mano nuomone tai geda atnesusi prezidente Lietuvai.
Lietuvis 1
Lietuvis 1 Prieš 20 dienų
Soroso agentas ir nkvedisto dukra neiskiriama pora
vexomana
vexomana Prieš 20 dienų
deja to LT zombiai nesupranta.
Netfeel
Netfeel Prieš 20 dienų
Apart rusai puola ir pykcius su kaimynais nieko gero nemaciau :) O Tapinas toks jausmas, kad apmokamas konservatoriu. Ju klaidu niekad nemato
k2
k2 Prieš 16 dienų
Gal žinote kam jis dirba?Tikriausiai ir atspėjote.
Teresė Plečkaitytė
Teresė Plečkaitytė Prieš 20 dienų
Mūsų puikioji PREZIDENTĖ.
Lietuvis 1
Lietuvis 1 Prieš 18 dienų
Kas gavo pinigų iš Džordžo Soroso www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/soroso_tinklas_lietuvoje_ka_rase_respublika_apie_dzordza_sorosa_pries_15_metu/
Gabrielė Dubrovinaitė
Gabrielė Dubrovinaitė Prieš 20 dienų
"Neturiu baimes jausmo"
Dratas
Dratas Prieš 20 dienų
Geras ir įdomus interviu, bet prieš jį galėjo ir geresnę kamerą privežti jai
Klaudijaus malūnas
Klaudijaus malūnas Prieš 20 dienų
@Dratas Na gerai, apsišviečiau, visai panašu į tai :)
Dratas
Dratas Prieš 20 dienų
@Klaudijaus malūnas Jūs manote, kad Sorošas yra toks skrega, kad samdė pradinikus atlikti tikrai prastos kokybės deepfake, ant valstybės ex-prezidentės? Nors, turiu pasakyti, dabar visai užsimaniau driežo, tai gal lizard-people visgi neblogai įterpė savo pasleptą žinutę... Juokas juokais, pasigoolinkit kas yra "zoom background"
Klaudijaus malūnas
Klaudijaus malūnas Prieš 20 dienų
@Dratas O manot, kad dėl kameros kokybės atsiranda tokie dalykai, kodėl pvz. kairė ausis/skruostas susilieję su švarko apykakle? Neatrodo fonas priklijuotas, o ne nufilmuotas kartu?
Dratas
Dratas Prieš 20 dienų
@Klaudijaus malūnas net nebegaliu suprasti, ar zmogus prikolina ar gal istikro rimtai taip galvoja...
Klaudijaus malūnas
Klaudijaus malūnas Prieš 20 dienų
Pastebėkit atidžiau, kur galva ribojasi su fonu, kodėl kairėj pusėj ryškesni lopai kartais išlenda, o dėšinėj išplaukę, ar nebus čia ne šiaip kamerytė pavargus, o lietuviško deepfake pavyzdys? :)
Urtė Survilaitė
Urtė Survilaitė Prieš 21 dieną
Dėl tokių žmonių kaip jūs būtų gėda nusivilti gyvenimu.
Same Main
Same Main Prieš 21 dieną
As nezinau, kiek kartu ji geriau uz Nauseda, bet zinau,kad tu kartu yra itin daug daugiau.
Nepartinis
Nepartinis Prieš 21 dieną
Geriausia Prezidentė! Koks charakteris!
Arturas XX a.
Arturas XX a. Prieš 21 dieną
„Visada mėgau krizes. Tai yra galimybė” taip komunistė "iki paskutinio atodūsio" pasinaudoja galimybe, tampa prezidente,..... ir kaip prezidentė apdovanoja medaliukais disidentus.....imkit, durneliai, nešiokit....
Viktorija Ta Pati
Viktorija Ta Pati Prieš 21 dieną
Dalyte yra lyderis numeris 1, netgi po kadencijos. Gerų Jums švenčių ekselencija. 👌🎄🎀🙂
Jane Narviliene
Jane Narviliene Prieš 21 dieną
Šaunus Andrius-visada labai įdomios laidos....
Lietuvis 1
Lietuvis 1 Prieš 20 dienų
Soroso agentas
Paulius Maslianikas
Paulius Maslianikas Prieš 21 dieną
Ačiū Laisvės Tv komandai už šiuo laikotarpiu taikliausią ir labiausiai įkvėpiantį pašnekovą! Nuoširdus ačiū Prezidentei Daliai Grybauskaitei už tokį įkvėpimą, nuraminimą ir vilties bei ryžto suteikimą tokiu sudėtingu laiku!!! ❤️
Vidas Miniotas
Vidas Miniotas Prieš 21 dieną
P. Prezidente, mes tris metus dar pakentėsim.
Linas Kvedaras
Linas Kvedaras Prieš 21 dieną
Busit suskiepyti ir bus viskas aptvarkyta jie jau turejo tas vakcinas ir viskas afrikoij buvo ismeginta.
Linas Kvedaras
Linas Kvedaras Prieš 21 dieną
Na pakalbam ka b geitsas sako - populiacijos mazinimas!
Linas Kvedaras
Linas Kvedaras Prieš 21 dieną
O kur gripas dingo? Ner tos koronos zmonem smegenis gerai praplove!
Algir2liz Nwm
Algir2liz Nwm Prieš 13 dienų
@k2 o zinot kas suteikia pinigam verte? :D tavo isipareigojimas atiduoti paskola su palukanomis ir ant to sukasi wisas pasaulis :D paradoksas toks kad jei wisi wienu metu noretu atiduosi skola tai pasauly nebutu tiek pinigu :D kad wisom skolom grazinti tavo turimas pinigas tavo kisenej yra kazkam skolintas :D
k2
k2 Prieš 16 dienų
Viskas dėl pinigų.Kam ten rūpi tautos sveikata.
Algir2liz Nwm
Algir2liz Nwm Prieš 20 dienų
nu kad korone yra tai faktas bet kiek ji paplitus :) wa cia tai klausimas :) o zmones ziniasklaida nebepasitiki nes ziniasklaida pati sugadino poziuri i ja :) paimkit delfio pwz jie parasys bet ka :D kad tik tu paspaustum ant straipsnio :) stai ir turim gausybe nebetikinciu pilieciu tiek politikais tiek ziniasklaida.
Joana Pribušauskaitė
Joana Pribušauskaitė Prieš 21 dieną
Ačiū, PREZIDENTE! Sveikatos Jums!
k2
k2 Prieš 16 dienų
Pagal išvaizdą nelabai sveika,tad palinkėjimas tinka.
Lietuvis 1
Lietuvis 1 Prieš 20 dienų
Nkvedisto dukra
Kastytis Stalioraitis
Kastytis Stalioraitis Prieš 21 dieną
Lietuvai pasisekė. Turėjome beveik visai neblogus Prezidentus, atstovavusius ir atstovaujančius Lietuvą užsienyje. Vytautas Landsbergis, Dalia Grybauskaitė, Gitanas Nausėda, net Valdas Adamkus ir Algirdas Brazauskas (pastarojo prezidentavimo metu Lietuva įstojo į NATO). Su Rolandu Paksu šiek tiek nepasisekė.
k2
k2 Prieš 16 dienų
Ar visi parsidavėliai išvardinti?
Dav Beck
Dav Beck Prieš 20 dienų
o Gitanas prie ko ? : DDD tai juk nesulyginami dalykai su Adamkumi, Grybauskaite.
Sigitas Zilius
Sigitas Zilius Prieš 21 dieną
Pagarba Prezidentei!
Vida Wagner
Vida Wagner Prieš 21 dieną
Aciu Jums uz idomia laida. Labai padrasinanti. Ir geru Jums svenciu visiems.
Akvilė Stankevičiūtė
Akvilė Stankevičiūtė Prieš 21 dieną
Labai faina mūsų Prezidentė. Labai patiko interviu. Miela, malonu širdžiai Prezidentės tikrumas, nuoširdumas, išmintis ir ramybė. Kažkas labai, labai gražaus ir švelnaus žmoguje yra. Žiūriu su pasigėrėjimu.
Birute Sapkauskiene
Birute Sapkauskiene Prieš 21 dieną
Pagarba Prezidentei . Linkejimai visai LAISVES TV is JAV. Jums taip pat PAGARBA UZ TIKRUS DARBUS.
Genovaite Urbietiene
Genovaite Urbietiene Prieš 21 dieną
O mano nuomone,nebutų dviejų tiesų, jeigu butų daugisu savikritikos ir neigimas tų kurie valde prieš, Mes prasčiokeliai matome ir pergyvenam, Kas nedaro, tas neklysta!
Genovaite Urbietiene
Genovaite Urbietiene Prieš 21 dieną
Ir Kubilius meeeeeego krizes, tik diržus veržtis ,reikejo
Martyna Milieškaitė
Martyna Milieškaitė Prieš 21 dieną
Kas Andriaus viršutinei lūpai? :)
vexomana
vexomana Prieš 20 dienų
čiulpia daug juk gėjus pats prisipažino :D
Dav Beck
Dav Beck Prieš 20 dienų
gal nuo botulino ??? : DDD
Genovaite Urbietiene
Genovaite Urbietiene Prieš 21 dieną
O vis tik prieš prisiimanyt atsakomybe butina pradeti sakyt, kad krize krize, krize, ir kad tie kas valde dare viską blogai, labaaaai blogai, na mes gelbrsime,tik susivetžkite diržus,
Valerija Kirklienė
Valerija Kirklienė Prieš 9 dienų
Namlsėda Pone Tapinai ar neprisimsite atsakomybės užjaunimo organizavimą susikibus rankutėmis ksrantino metu.Juk nuo to meto šoko apsirgimų skaičius.
Apolonija Virginija Ribokienė
Apolonija Virginija Ribokienė Prieš 21 dieną
Linksmų Šv Kalėdų, Prezidente. 💝🎀🌲🎀💝
Grazina Gražina
Grazina Gražina Prieš 12 dienų
Ar komunistai jas švenčia?
Milda Rain
Milda Rain Prieš 21 dieną
Motyvacijos bomba!!! Dar kartą reiks klausytis :) Ir atsargai pasidėti, kai nuosava motyvacija voliosis ant grindu... :)
Audrius Raipa
Audrius Raipa Prieš 21 dieną
Tai kur buvot sausio 13?...geda apie praeitį kalbėti?Gražu, kai komjaunuole bažnyčioj ant kelių klupi..
k2
k2 Prieš 16 dienų
Tada ji buvo raudona ir veikė pagal sau naudingas aplinkybes.
Ausra Ausrine
Ausra Ausrine Prieš 21 dieną
Bukit geras,eikit išsiplaut galvos ir tik stipriai plaukit🙈🙈🙈
Inga Krajauskaite
Inga Krajauskaite Prieš 21 dieną
Pozityvumo pliūpsnis! Šiluma, nuoširdumas, sąmoningumas, taktiškumas, tikrumas.. viskas, ko dabar reikia. Nuostabus pokalbis, nuostabūs žmonės.. ačiū! ❤️
viktor lt
viktor lt Prieš 21 dieną
Aciu ir su Sventem!!!
Saulius Cepkauskas
Saulius Cepkauskas Prieš 21 dieną
Grįžkit Dalia, jūsų reikia Lietuvai...
k2
k2 Prieš 16 dienų
Dar šiek tiek palaukit,pasiruoš ir sugrįš.
Zhu Thor
Zhu Thor Prieš 21 dieną
Kaip žavi toks požiūris, kad reikia stoti baimėms prieš akis ir matymas, kad iš krizinių situacijų galima išspausti naudos. The true President!
k2
k2 Prieš 16 dienų
Naudos kam?Sau?Tai ir spaudžia.
Utenos Neįgaliųjų Draugija
Utenos Neįgaliųjų Draugija Prieš 21 dieną
Siūlyčiau dabartiniam valstybės vadovui pasižiūrėti ir pasimokyti. Niekada nėra blogai mokintis ir imti pavyzdį. Ačiū Prezidentei už palaikymą ir ačiū Andriui už viską ką daro dėl mūsų. Gražių švenčių.
Karolis
Karolis Prieš 21 dieną
Wow, tikroji prezidentė tarė žodį. Autoritetas.
Aspiraz
Aspiraz Prieš 21 dieną
Nebūk kaip Lobojobas... Būk kaip DALIA!!!
Sigita Ganžienė
Sigita Ganžienė Prieš 21 dieną
Tikra vadovė, prezidentė, moteris 🧡💚💛
Nijole Ozelyte
Nijole Ozelyte Prieš 21 dieną
Super :) ! Labai vertinga !
Donatas Abromavičius
Donatas Abromavičius Prieš 21 dieną
Įdomus pokalbis.👍 Šaunuolė yra Dalia Grybauskaitė, kad ragina visada eiti į priekį. Ir aš linkiu visiems žmonėms visada ryžtingai, atkakliai siekti savo svajonių.
Lukas Margelis
Lukas Margelis Prieš 21 dieną
Per 27 min suteike daugiau vilties ir drasos negu koks Nauseda per prezidentavimo laikotarpi.
he.prefers.nightswimming
he.prefers.nightswimming Prieš 12 dienų
@Lietuvis 1 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Lietuvis 1
Lietuvis 1 Prieš 18 dienų
Kas gavo pinigų iš Džordžo Soroso www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/soroso_tinklas_lietuvoje_ka_rase_respublika_apie_dzordza_sorosa_pries_15_metu/
Mindaugas
Mindaugas Prieš 21 dieną
Nausėda nebent tik sau į kelnes suteikė vilties
Lukas Drulia
Lukas Drulia Prieš 21 dieną
Tas žmogus, kurį galima įvardinti kaip didžiausią autoritetą bei žmogų, kuris daro daugiau už mūsų dabartinį šalies vadovą. Sveikinu LaisvėsTv už tai, kad pasirenka neeilinius svečius.
denveroidas LT
denveroidas LT Prieš 19 dienų
:D
Laima Staniene
Laima Staniene Prieš 21 dieną
Ačiū Prezidentei už padrąsinantį žodį, ačiū Andriui už šį interviu. Ir visus su Šv.Kalėdom!
Lietuvis 1
Lietuvis 1 Prieš 18 dienų
Kas gavo pinigų iš Džordžo Soroso www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/lietuvos_politika/soroso_tinklas_lietuvoje_ka_rase_respublika_apie_dzordza_sorosa_pries_15_metu/
MrZebanas
MrZebanas Prieš 21 dieną
Klausau ir nervas ima, kad pasitrauke is politikos.
k2
k2 Prieš 16 dienų
Matosi,kad niekur nepasitraukė.
vexomana
vexomana Prieš 20 dienų
bent 1 normalus komentaras šitam propogandos kanale už valstybinius pinigus.
Karolis
Karolis Prieš 21 dieną
grynai
fatyma fatyma
fatyma fatyma Prieš 21 dieną
Kiek yra seimo nariu tegul visi ir duodą kraują,tegul gelbsti tautą.....Gauna oru atlyginimą tai vitaminu turi už ką nusipirkti .Tikėti kaip meluoją naikiną tauta žmonis badauja ,skursta ne gauna pasliaugu sergą lėtinėms ligomis.Ko plurpti ne sąmones dirbkit
Whatever ...
Whatever ... Prieš 21 dieną
Nėrą lengvą suprasti, ką parašėte. Yrą bėdą su ą nosinę?
Aušrinė Vilimaityte
Aušrinė Vilimaityte Prieš 21 dieną
Vot per tokius berasčius, nesugebančius suregzti sakinio ir akivaizdžiai nesiorientuojančiais realybėje ir sergam😆
Sharunas Verseckas
Sharunas Verseckas Prieš 21 dieną
:D
Anzelmas Matutis
Anzelmas Matutis Prieš 21 dieną
@fatyma fatyma Ką?
Arunas Pleckaitis
Arunas Pleckaitis Prieš 21 dieną
Šaunuolė Prezidentė, malonu klausyti:))!!
Nerijus Murauskas
Nerijus Murauskas Prieš 21 dieną
Best prezidentė!
Vaikiss
Vaikiss Prieš 21 dieną
only*
valaityte14
valaityte14 Prieš 21 dieną
Oho... Jūs gavot iš Prezidentės interviu... Vau :)
k2
k2 Prieš 16 dienų
Čia juk sava chebra.
PVS #108 GIEDRIUS SASNAUSKAS (Uspaskicho Scamas)
2:12:15
Pralaužk Vieną Šaltą
Peržiūros 33tūkst.
Tech top 2020: Ateities Įkrova
1:34:36
ELITAZ
Peržiūros 103tūkst.
Taip ir ne - žaidžia Andrius Tapinas
39:51
Augustinas Žemaitis
Peržiūros 11tūkst.
Ignoruoti blogį reiškia tapti jo dalimi
50:39
Skirmantas Malinauskas
Peržiūros 25tūkst.
PVS #106 SKIRMANTAS MALINAUSKAS (Pareik ant švenčių)
1:55:37
Pralaužk Vieną Šaltą
Peržiūros 95tūkst.
Draugiški pokalbiai. Donatas ir Gediminas
1:12:16
platformA
Peržiūros 1,1tūkst.
I'm MOVING! **Pack With Me**📦🏡 | Piper Rockelle
14:43
Piper Rockelle
Peržiūros 635tūkst.
Frenemies Is Under Attack - Frenemies #16
1:16:19
H3 Podcast
Peržiūros 1,3mln
The Dumbest Lines from EVERY Fast & Furious Movie
32:25
AMONG US В РЕАЛЬНОЙ ЖИЗНИ!
28:35
Lesha Maisak
Peržiūros 906tūkst.
CIAO, 2020! Полная версия
53:05
Вечерний Ургант
Peržiūros 8mln