Kova dėl Pasaulio lietuvių | II turas | Armonaitė | Asanavičiūtė || Laisvės TV

  Peržiūros 26,176

LaisvėsTV

Prieš mėn

Pirmoje antrojo turo kovoje dėl vienmandatės - Aušrinė Armonaitė (Laisvės partija) ir Dalia Asanavičiūtė (TS-LKD), kovojančios dėl Pasaulio lietuvių apygardos.
Tiesioginis eteris šiandien, 19:00 valandą.
Debatus moderuoja Rita Miliūtė.
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #SeimoRinkimai
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Jurate Reed
Jurate Reed Prieš mėn
Dalia iš patirties žino ko reikia lietuviams išeivijoje. Ji skiria pirmenybę problemų sprendimui ir jų šalinimui, bet ne kalbėjimui Pasaulio lietuvių vardu. Šaunuolė Dalia!
BoyMarihuana
BoyMarihuana Prieš mėn
Abi kandidatės atrodo stiprios, tačiau manau, jog Aušrinė turės daug mažiau laiko įsigilinimui į būtent užsienio lietuvių interesus. Prie to pačio, jeigu balsuojame už Aušrinę, tai realiai balsuojame už 9+ eilėje Laisvės partijos narį, - dar net neaišku tiksliai kurį (priklausomai nuo vienmandačių antro turo rezultatų). Jeigu balsuojame už Dalią, tuomet balsajuome už žmogų, kuris tikrai turės noro ir laiko spręsti užsienio lietuvių klausimus (nes ji nėra partijos vedlė/potenciali ministerijos vadovė). Taip pat, sustiprintume galimybes centro-dešinės koalicijai, nes didžiausia partija (šiuo metu konservatoriai) turėtų dar vieną papildomą narį seime.
Darius Biliunas
Darius Biliunas Prieš mėn
Žmonės, jokiu būdu nebalsuokite už NELAISVĖS partiją! Ji propaguoja narkotikus, šešiaspalvius nuokrypius, įvairaus nukrypimo paleistuvystes ir visokias nuodėmes bei nuodėmingus gyvenimo būdus, psichinių ligų (lyties tapatybės sutrikimo) išbraukimą iš ligų sąrašo, įvairių beprotybių ("lyties keitimo") realizavimą už mokesčių mokėtojų pinigus, vaikų žudymą motinų įsčiose, vaikų atiminėjimą iš tradicinių šeimų ir visokį kitokį neomarksistinį blogį ir visą tai privers įstatymu mylėti ir jus, suvaržant žodžio laisvę, praplaus jūsų vaikų smegenis, prikišdami neomarksistinio šlamšto, pavers juos begėdžiais mankurtais. 《-Antipolitinė reklama-》
Vaida Elena
Vaida Elena Prieš mėn
Dvi motyvuotos politikės! Abiems sėkmės darbuose :) o Asanavičiūtė jaučiasi, kad gyvenusi užsienyje. Netgi sakyčiau kalbos sklandumu ir užtikrintumu primena Grybauskaitę! Valio!
Lina Gulbinė
Lina Gulbinė Prieš mėn
Gerb.Armonaite, prašau pasitikslinkite dėl Neįgaliųjų reikalų departamento darbuotojų su negalia skaičiaus. ;)
Julius
Julius Prieš mėn
Priminimas: balsuojant už Armonaitę balsuosit už tą, kas Laisvės partijoje liko už brūkšnio, nes gerbiamoji jau pateko. Pasidomėkit atitinkamų asmenų kompetencijomis, nes jie gali specializuotis kur nors kitur, ne pasaulio lietuvių reikaluose.
Tabula Rasa
Tabula Rasa Prieš mėn
Nebūtinai užsienio lietuviai turi probleminių santykių su Lietuva. Svarbu, kad lėktuvai skraidytų. Užtenka, kad Lietuva būtų sveikesnė, geresnė.
Edvardas
Edvardas Prieš mėn
Partijos programa: 1. Legalizuos V+V santuokas 2. Galesite stumbdyt zolite mazais kiekiais (gal ir vartot leis, nezinau) 3. Pensija nedidins bet ras kokios nors "idomios" veiklos Jusu seneliams 4. Rinks is musu papildomus mokescius uz automobilius nes Lietuva yra super tersianti pasauli valstybe 5. Turesime super reprezentacine partija Seime, bet be tikrosios valdymo patirties, "sauganti Lietuvos istorija", ir dar labiau rusofobiska seima.
mnerijus
mnerijus Prieš mėn
Ramai cia tu?
Stasė Galvosaitė
Stasė Galvosaitė Prieš mėn
Armonaitė yra radikali ( gal ir liberale). Ji kviečia užmiršti praeitį dėl ateities. Ką tai reiškia? Gal istoriją ruošiasi Armonaitė uždrausti dėstyti moksleiviams ir studentams?
Žygimantas Bruzgys
Žygimantas Bruzgys Prieš mėn
Uždraus gyvent plokščioj žemėj ir privers visiems su Masko erdvėlaiviu skrist į apvalią! Viską, kad neliktų mūsų ištakų!
Vitalij Zilinskij
Vitalij Zilinskij Prieš mėn
Vistiek bus kaip landsberginiai nuspres
gymclass h3ro
gymclass h3ro Prieš mėn
Nupirk močiutei ginklą, nes Landsberginiai ir jų Neliečiamieji puola akligatviuose pensininkus ir atima pensijas.
Vincentas Linkevicius
Vincentas Linkevicius Prieš mėn
Uz laisves partija iki pat finiso tiesiosios😍 Kuo didziausios sekmes Ausrinei❤️
tom1s retail
tom1s retail Prieš mėn
Už Valstiečius balsuoju ir balsuosiu, jau geriau nei šitie visi iškrypėliai ir ganjamanai. Nebūk durnas ir balsuok už VALSTIEČIUS!
Žygimantas Bruzgys
Žygimantas Bruzgys Prieš mėn
:D kokius valstiečius? Tu bent pasižiūrėjai, kas pateko į antrą turą šioj apygardoj?
tom1s retail
tom1s retail Prieš mėn
@jeremy reddan Niekas niekur nemoka, pamirškit rusų laikus ir mažiau klausykit ką per televizorių ir žurnalistai plepa, nes jiems reikia kažką sugalvot ir visus patraukt... Nebūkit tos sistemos dalimi, nebūkit patikliais. Būkit savimi ir priimkit savo sprendimus už save. Aš priimu sprendimą, kad Valstiečiai turi būti valdžioje, nei tie kurie kuria darinius ale kitokius, bet iš esmės tie patys konservatoriai "Laisvės partijos" darinys. Daugiau nieko nekomentuosiu, visą kitą čia jau jūsų nuomonė. Ačiū.
jeremy reddan
jeremy reddan Prieš mėn
kiek tau moka jie?
kokonis112
kokonis112 Prieš mėn
Kodel siulote tai, kuo pats neesate?
Ed Jan
Ed Jan Prieš mėn
36:40 apie ką šitos mėrgaitės kalba??? - "Turėtų verslas keisti savo kultūrą..." Ar jiems nesuprantama kad klausiama - ar būtent jos, tapus seimo nariais, turi minčių kaip tą padaryti? - Ar turi kokių svertų, kad priversti verslą elgtis kitaip? Nes verslas veikia pagal objektyvius ekonominio naudingumo principus ir jam nemotais jūsų visos tos jūsų kalbos apie kultūrą, jei tai neša tik nuostolius. Ir aplamai - pakalbėta apie visokausius trečiaeilius dalykus, o kas pasirūpins pagrindu - kad normalus visais požiurias žmogus (turiu omenyje: baltas, sveikas, gerai išsilavinės, materialiai aprūpintas, vyras, neturintis jokių specialių poreikių), galėtų sėkmingai dirbti ir kurti biznį ir toliau sugabėtų išlaikyti savė, savo šeimą ir savo šalį? Kada bus sugrąžintas PVM bent į 18%? Kada bus atmestas draudimas dirbti pusė etato? Kada bus panaikintos tos nesąmones su GPM? Nei vienas išvažiavęs lietuvis, savo noru negrįš į šalį, kur valstybė lupa nuo biznio 3 kartus daugiau, nei verslininkas uždirba sau ir kloja už tos pinigus trinkeles miškuose bei asfaltuoja keliukus premjerams.
Giedrius
Giedrius Prieš mėn
@Ed Jan Vokietija, Prancūzija, Lenkija, Austrija ir t.t. Jeigu netikite, vadovaukitės ES oficialia informacija: PVM - ec.europa.eu/taxation_customs/sites/taxation/files/resources/documents/taxation/vat/how_vat_works/rates/vat_rates_en.pdf, pelno mokestis - europa.eu/youreurope/business/taxation/business-tax/company-tax-eu/index_en.htm, gyventoju pajamų mokestis - europa.eu/youreurope/citizens/work/taxes/income-taxes-abroad/index_en.htm. Dabar yra XXI a., todėl tikrai nesunku susirasti informaciją, o ne tik kaukti, kaip viskas pas mus blogai.
Ed Jan
Ed Jan Prieš mėn
Eugenijus Dolgovas ar aš prašiau tavo patarimo? Jei tau nepatinka kapitalizmas, gali agituoti už komunizmą, bet kitiems ne aiškink, ką jiems daryti!
Ed Jan
Ed Jan Prieš mėn
Giedrius Žemaitis gal nusileistum iš debėsų a suskaičiuotum, kiek iš 200 valstybių pasaulyje yra tokių, kur mokesčiai didesni?
Eugenijus Dolgovas
Eugenijus Dolgovas Prieš mėn
Gal Jus likite prie savo "let's play" video ir toliau svajokite, apie klestinti kapitalizma, be jokiu ribu. Situacija Lietuvoje yra per daug sudetinga, kad uzduotumete kruva klausimu ir neturetume ideju atsakymams.
Giedrius
Giedrius Prieš mėn
Jau tik nereikia lia lia apie Lietuvos mokescius. Lietuvoje mokesciai yra vieni maziausiu is civilizuotu saliu. Galime kalbeti apie korupcijam biurokratija ir pan., bet jau tikrai nereikia skustis mokesciais, kurie Lietuvoje yra ir mazi, ir paprasti.
Lina Berškytė
Lina Berškytė Prieš mėn
Ačiū. Padėjo apsispręsti.
d3viam
d3viam Prieš mėn
Neturiu nieko prieš Dalią, bet tas valstiečių apygardų taktikos naudojimas - pirkit vieną, gausit du. Nežinau. Jei manęs neišrinko ir nepasitikėjo, tai eisiu kitų darbų daryti, kur labiau gal bus vertės. 🤔🤷‍♂️
Monika Zukauskaite
Monika Zukauskaite Prieš mėn
Aš didžiuojuosi, kad esu lietuvė žiūrėdama šiuos debatus, nes klausau dviejų nuostabių kandidačių pokalbį ir jos jau dabar mąsto kaip viena komanda. Toks turėtų būti visas seimas.
Arūnas Sabaliauskas
Arūnas Sabaliauskas Prieš mėn
Tiesos yra Aušrinė JAU seime ir JAU gins emigrantu teises. Tai jei tikėti Jomis abiejomis tai vienintelis protingas pasirinkimas balsuoti už Asanavičiūtę taip užsitikrinant mažiausiai 2 seimo narius kurie ištiesų kovos už pasaulio Lietuvių teises Lietuvoje :)
Luke K
Luke K Prieš mėn
Nebent overall palaikai laisvės partiją ir nori jai daugiau mandatų - tada reik už Aušrinę balsuot
Jonas St
Jonas St Prieš mėn
Tiesiog į vienus vartus. Pažiūrėkite ir nuspręskite patys, kas labiau įsigilino į Pasaulio Lietuvių bendruomenės reikalus. O jau esant seime kas turės daugiau laiko ir galimybių spręsti PLB problemas.
Linas Maknavičius
Linas Maknavičius Prieš mėn
Aiškiai Dalia!
Jurate B.
Jurate B. Prieš mėn
Abi atrodo protingos
Vincas Stankevičius
Vincas Stankevičius Prieš mėn
man labiau iš kalbos protingos taip atrodė, bet true irgi
Skoo
Skoo Prieš mėn
Viena prelegente bendrai atsakineja, kita matosi turi izvalgu, konkreciai vardina atvejus ir grindzia skaiciais. Apie ja nebuvau girdejes bet paliko labai gera ispudi! Saunu!
jeremy reddan
jeremy reddan Prieš mėn
apie kuria?
Александр Невзоров/ Светлана Тихановская. Беседа.
20:32
Lil Nas X - HOLIDAY (Official Video)
2:48
LilNasXVEVO
Peržiūros 30mln
7 didieji klausimai Lietuvai || Laisvės TV
2:05:16
LaisvėsTV
Peržiūros 33tūkst.
Pagonių kiemas su Edmundu Jakilaičiu
1:55:25
LaisvėsTV
Peržiūros 32tūkst.
Sweden. How to love life in a poor climate. Big Episode
56:00
Антон Птушкин
Peržiūros 7mln
Александр Невзоров/ Светлана Тихановская. Беседа.
20:32
Lil Nas X - HOLIDAY (Official Video)
2:48
LilNasXVEVO
Peržiūros 30mln
DEKONSTRUOJAM: Rusišką internetą su Henry Match
1:24:40
Klajumo Kanalas
Peržiūros 102tūkst.
Coca-Cola Christmas Commercial 2020
2:31
Coca-Cola
Peržiūros 4,1mln
Другу доверяй, но проверяй! Mercedes Benz E-Class
42:12
Therefore I Am
2:55
Billie Eilish - Topic
Peržiūros 7mln
КОПЧЁНОЕ МЯСО с ФАСОЛЬЮ. ENG SUB
11:35