Ligoninėms reikia Tavo rankų | TŽ: kalba ekspertas || Laisvės TV

  Peržiūros 5,119

LaisvėsTV

Prieš 29 dienų

Jeigu pirmojo karantino metu sugebėjome susitelkti ir saugot vieni kitų gyvybes - atėjus antrajai bangai situacija tampa panaši į Italijos pavasarį - ligoninėse tragiškai trūksta pajėgų rūpintis sergančiais, trūksta kraujo, o medikai pervargę.
Šiandien kalbamės su Santaros klinikų savanorių koordinatore Jurgita Juozaityte apie kiekvieno iš mūsų galimybę prisidėti prie situacijos ligoninėse suvaldymo.
„Tiek žinių: kalba ekspertas“ šiandien tiesiogiai, 14:00 valandą.
✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #KalbaEkspertas
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Privatus
Privatus Prieš 28 dienų
šiaip įdomu, gal kiguolis eis padėti...
Atominisdeguonis
Atominisdeguonis Prieš 28 dienų
Pasitaisyki aprašyma : "..pavasarį - ilgininėse..". Be to, 1,5 min intro tikrai nereikalingas ;)
Ed Jan
Ed Jan Prieš 28 dienų
Santaros klinikos skelbia kad turi 6275 darbuotojus. Ir ~200 covid pacientų. Ar tarp tų 6 tūkst. visai ne atsirado savanorių, norinčių padėti covid skyriuje? Ir kitas klausimas - apie tai, kad šiame padalinyje prireiks dešimtimis kartų daugiau lovų, negu pavasarį, buvo šnekėta iš pat pradžių. Ar ne vienam žmogui Santarose ne atėjo į galvą, kad tuo reikia iš anksto pasirūpinti?
Lina Plesneviciute
Lina Plesneviciute Prieš 28 dienų
Labai gražiai vedėja pasakė, nueikite pasavanoriaut ir pamatykite visą situaciją... Kartais tiesiog neįsivaizduojam realaus vaizdo...
Jedi's garage
Jedi's garage Prieš 28 dienų
Negi taip sunku apkarpyti ikeliamus video? Man net kaip megejiskam video kurejui kazkaip nezapadlo nukirpti pusantros minutes tuscio video...
Same Main
Same Main Prieš 28 dienų
Jeigu valdžia elgtųsi kaip tikros demokratinės šalies valdžia, tai tikrai nuoširdžiai svarstyčiau padėti, bet po to, ką pamačiau šiandien vykstant Lietuvoje, js keliuose, tai norisi tik pasiųti rusiškai visus į vieną vietą. Šiandien mūsų demokratija yra žudoma, ji miršta O dar premjerė, už kurią aš balsavau, kalbėjo apie būtina žmonių pasitikėjimą vieni kitais. Deje, bet iškilus minimalioms bėdoms mes įjungėmę isteriją ir pramušė totalinis homo sovieticus. Sienos, plytos, gelžbetoniai, kontrolės. Kokia gėda pries normalias demokratines šalis, jei sužinotų. Kokia gėda prieš Švedija, Šveicariją, Suomiją ir kitas. Mes 30 metų kalbėjome apie demokratiją ir be jokio sąžinės graužimo ją sunaikiname. ir vardan ko? Galite tikėti, galite ne, bet didžiausia tragedija bus tai,kad žmonės absoliučiai nustos tikėti demokratija. Tai demokratijos tragedija. Mane nuvylė šita valdžia per savaitę nepilna turbūt. Aš balsavau už laisvę, bet ne už priespaudą nurodinėjant, kokiame mieste privalau būti. Sveiki atvykę į SSRS. Aš tikrai nesiruošiu kažką daryti, kai valdžia priima tokius sprendimus. Nes valdžia mane pažemina. Ji laiko mane paskutiniu gyvuliu.
Darius Rakickas
Darius Rakickas Prieš 28 dienų
KMUK siūlo vakcinuotis nes gabūt neturint vakcerio paso atleis nuo darbo . Tipo pyzdink nach...
Darius Rakickas
Darius Rakickas Prieš 28 dienų
Tamsta rusų kalbos neniekinkitije
Privatus
Privatus Prieš 28 dienų
apie ką čia bliuznijat? kokia demokratija? Ar jus matėte, kas darėsi parduotuvėse paskutinę savaitę? Kas apskritai darėsi mieste, kai buvo prašoma sėdėti namie? Deja, tačiau būtent tas homo sovietikus ir pakišo koją, dėl to priemonės reikalingos pačios grieščiausios, nes nei aš, nei mano tėvai nepasiruoše šendien mirti dėl tavo iškreiptai suprantamos demokratijos... ir niekur tu niekad neitum padėti, galėčiau pimpi padėti nupjauti..
Julius Majauskas
Julius Majauskas Prieš 28 dienų
Same Main, nenusišnekėk. Draudimai vien savaime nėra blogis. Tiesiog reikia žiūrėti į priežastis, kontekstą ir tų draudimų tikslą. Pvz., Airijoje irgi buvo karantino metu draudimai ir policija stabdė. Bet airiai dėl to neburbuliavo, nes jie sovietmečio nesužaloti ir supranta, kodėl tokie draudimai reikalingi - ogi stabdyti žmonių judėjimą, kad mažėtų viruso plitimas. Jeigu žmonės būtų atsakingesni ir labiau pasisitikėtų bei gerbtų vyriausybės ir medikų prašymo, tai ir griežtų draudimų nereikėtų. Bet lietuviams dar trūksta sąmoningumo.
Lina Plesneviciute
Lina Plesneviciute Prieš 28 dienų
Na tą situaciją susikūrėm patys, kažkam reikėjo į parduotuvę kilogramo bulvių nusipirkti, kažkas neišgyveno be megztinio, kažkas šiaip norėjo su draugais pabūt, kažkas bijojo darbą prarasti ir melavo, kad jaučia simptomus, iki kol visus darbuotojus reikėjo izoliuoti ir dar klientus užkrėstus informuot... valdžia nekalta, kad mūsų mąstymas keistas... ir kokia išvis demokratija bus be žmonių???... O valdžia stengiasi gyvybes gelbėti, kai žmonėms dzin, kas belieka daryt?... Su ta žmonių laisve mes turim labai liūdna statistiką šiuo metu...
Raimundas Jankauskas
Raimundas Jankauskas Prieš 28 dienų
Visada prašom..20 min iki onkologinio pêsčiomis.kiemsargis,šešiasdešimtmetis.tikrai noriu tą daryti!
Darius Rakickas
Darius Rakickas Prieš 28 dienų
Savanorių dėka galima sumažinti pagalbinio personalo atlyginimą .
PVS #106 SKIRMANTAS MALINAUSKAS (Pareik ant švenčių)
1:55:37
Pralaužk Vieną Šaltą
Peržiūros 95tūkst.
I Bought Everything In 5 Stores
14:14
MrBeast
Peržiūros 30mln
Teroristas Vladimiras Putinas
1:00:40
Skirmantas Malinauskas
Peržiūros 83tūkst.
,,Greiti pietūs'': Kaip jums karantinas Nr.2?
42:43
Žinių radijas
Peržiūros 5tūkst.
I Bought Everything In 5 Stores
14:14
MrBeast
Peržiūros 30mln