Tiek žinių: COVID-19 naujienos + patarimas | Krizės valdymas | JAV Teismas | Pandemija pasaulyje

  Peržiūros 23,918

LaisvėsTV

Prieš 28 dienų

Spalio 27 dienos „Tiek žinių” vedėja Irma pasakoja apie pandemijos padėtį, griauna mitą apie koronavirusą maiste ir duoda patarimą, paaiškina nesutarimus dėl pandemijos valdymo strategijos ir apžvelgia prastėjančią situaciją koronaviruso situaciją pasaulyje.
0:00 Tiek žinių
0:14 Koronaviruso naujienos
1:21 Patarimas
2:23 Nesutarimai dėl COVID-19
4:11 Koronavirusas pasaulyje
7:02 BLIC naujienos
Laida rengiama kartu su JAV Ambasada Lietuvoje. Daugiau informacijos galite rasti: vilnius.usembassy
#LaisvesTV #TiekŽinių
✅ Palaikote Laisvės TV idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Arbatta
Arbatta Prieš 11 dienų
Korona, korona... Aš turiu tik vieną ligą, ir jos vardas Irma 🥵
Shrekas 2
Shrekas 2 Prieš 11 dienų
Irma, aš dėl tavęs apyvarpę pasitrumpinčiau ir transformuočiaus į žydą.
Evaldas Majauskas
Evaldas Majauskas Prieš 26 dienų
Aisiu į turgų :D
AM Vilnius
AM Vilnius Prieš 26 dienų
Kam meluoti? Rodo 83 010 atvejų o sakoma kad 84 000. Gal su matematika negera :)
Nijole Ly
Nijole Ly Prieš 26 dienų
Kas cia dabar ? Siulau vakcinuotis patiems , as nesergu ir nesiruosiu vakcinuotis nebutom vakcinom! Vakcinos gali buti geriausiu atveju kitu metu ketv . ketvityje Negazdinkit ir nedizinfouokit zmoniu , jei neprieinate prie tikslios informacijos . Zinios panasios i juokdariu sou !!!
Jonas Paliukas
Jonas Paliukas Prieš 26 dienų
Jai kas nors man pagimdys sūnu, aš jį pavadinsiu Irma 😍
Julius Norkūnas
Julius Norkūnas Prieš 27 dienų
Baikit simpint del tos Irmos! Jau daros creepy... :D
Arthur K
Arthur K Prieš 27 dienų
Tai ar karantinas bus atnaujintas?
saule stiline
saule stiline Prieš 27 dienų
Vokietijoje nuo kovo men prekybos centruose kaukiu privalomas nesiojimas. Jokia naujiena apie Berlyna. Nu bet praneseja tikrai labai grazi.
Žygimantas
Žygimantas Prieš 27 dienų
Nesiskundžiu Irma, bet kur kiti vedėjai?:D
Deivydas Indriulis
Deivydas Indriulis Prieš 27 dienų
Kodėl niekas nešneka apie Lenkija ,kas čia per...??
Bambim
Bambim Prieš 25 dienų
O kas Lenkijoj?
Mantas Idk
Mantas Idk Prieš 27 dienų
Irma tu esi nuostabiai graži
Adelija Spakoviene
Adelija Spakoviene Prieš 27 dienų
Kalbek lietuviskai 🙄 ko jus ten visi iterpiat angliskus zodzius .....
Julius Norkūnas
Julius Norkūnas Prieš 27 dienų
Why? Cuz you don't understand? :D
Kalabokas
Kalabokas Prieš 27 dienų
Nežinau kaip jūs, bet kai Irma veda žinias, aš žinių net negirdžiu ❤️
Marijus Ramanauskas
Marijus Ramanauskas Prieš 27 dienų
Jooo geriau but negali best ❤️
Vanyska V
Vanyska V Prieš 27 dienų
Kur Timūras su Dominyku dingo?
Šarūnas K
Šarūnas K Prieš 27 dienų
Laisvės TV, ar turit pamąstymų/planų netolimoje ateity, kad reikėtų pradėti objektyviai vertinti ir pateikti informaciją, be akivaizdžiai rodomo nuolankumo dešiniesiems ? Suprantu, jog dar rinkimų euforija pas daug ką asmeniškai nesibaigė, bet ar nemanot, kad tai neigiamai atsiliepia Laisvės televizijai ?
Bambim
Bambim Prieš 27 dienų
Jau daug kas sakė jiem tą patį, čia lost cause. Išsako savo subjektyvią nuomonę per debiliško sarkazmo prizmę ir toliau save stumia kaip kažkokį patikimą ir modernų sprendimą į nepatikimos Lietuvos žiniasklaidos problemą. Kas man įdomiausia yra tai, kad jų visas kolektyvas tą patį kartoja, net žodis į žodį kartais, tas pačias mintis. Tai kaip čia gaunas? Čia toks bendras, subjektyvus organizacijos kolektyvo požiūris ar kaip?
Doggy Jara
Doggy Jara Prieš 27 dienų
Tiek žinių laidos teigimu, tik tie, kurie kaip avys aviganio klauso valdžios nurodymų koronaviruso klausimu, yra racionalūs. Veryga - velnias, nes bando valdyti virusą. JAV respublikonų partija kažką blogo padarė, nes paskelbė konservatorių pažiūrų teisėją per greitai. Man jau sunku suprasti ar jie, kaip savo puslapyje teigia, pilietinė organizacija (kad ir ką tai reiškia), ar savo politines pažiūras skleidžiantis kanalas.
Doggy Jara
Doggy Jara Prieš 27 dienų
@Airidas Buitkus Aha, klasikinis teiginys „tiesiog nežiūrėk”. Visų pirma, aš nesu heiteris, mano nuomone mano komentaras puikiai atitinka būtent šios laidos šiandieninį turinį. Visų antra, įdomu ir žiūriu, čia tik tiek. Įdomiausia žiūrėti, kaip gąsdina nuo koronos ir sako saugotis kaip tik valstybė lieps. Net prisimenu, sakė eiti į vakarėlį pagal WHO rekomendacijas. Būkime atviri, visiškas absurdas. Mes ne avys, mes žmonės. Dar labai įdomu kaip pasišaipys iš LVŽS narių. Čia jau beveik kiekviena išleista jų serija tą turi. Na, o ko gi jau ne? Konservatoriai fanai aukoja į patreoną, juos ir patenkina.
Bambim
Bambim Prieš 27 dienų
@Airidas Buitkus Pastovumas atmeša rezultatus. Heiteriai stums tol, kol nebebus "ignoruojami". Aišku, dar viskas priklauso nuo to ar tas heitas racionalus, bet atrodo, kad viskas lyg ir proto ribose kol kas.
Airidas Buitkus
Airidas Buitkus Prieš 27 dienų
@Bambim šiaip pritariu, viskas nebus teigiama, bet iš kitos pusės galvojant, ok viena karta numeti kazka, antra ir viskas, o čia toks žinai ištisas hate ir toks galvoji, kam gaišti savo laika už tai kad stumti kiekviena karta.
Bambim
Bambim Prieš 27 dienų
@Airidas Buitkus Jei iš čia dingtų heiteriai, komentarų sekcija taptų echo chamber. Dabartinis variantas geresnis, logiškai mąstant.
Povilas Kairiūkštis
Povilas Kairiūkštis Prieš 27 dienų
na pasidomėkite jūs tos teisėjos paskyrimu ir kaip buvo beveik identiška situacija Obamos kadencijai einant į pabaigą... tiek , kad tada respublikonai visai ką kitą giedojo.
Giedrius K.
Giedrius K. Prieš 27 dienų
o, ir vel au au ant valstieciu? :) lojam lojam toliau. beje, ir vel trinsit komentara, konservu cuciukai? :)
Tomas Dambrauskas
Tomas Dambrauskas Prieš 27 dienų
naijs bebras :) šaunuolis pupa! parduodu dviratį.
Antanas Prušinskas
Antanas Prušinskas Prieš 27 dienų
Kas blogo, kad paskyrė konservatoriškų pažiūrų teisėją? Ar Trumpas ir Senatas kažką pažeidė? Taip kalbate lyg buvo koks nors įstatymo pažeidimas :)
Povilas Kairiūkštis
Povilas Kairiūkštis Prieš 27 dienų
blogo tik tiek, kad labai panaši situacija buvo prieš Obamos kadencijos pabaigą ir tuomet visas respublikonų elitas visom keturiom stojo, kad naują teisėja turi paskirti naujai išrinktas prezidentas, dabar gi beveik identiškoje situacijoje pamiršo savo žodžius ir teisėja paskyrė prezidento rinkimams dar neivykus. Kitaip sakant įstatymiškai nieko blogo, tiesiog gan dviveidiškai pasielgė ...
IABI TV
IABI TV Prieš 27 dienų
tipo nesenai mirusios narės paskutinis noras buvo kad jos nepakeistų nebent perrinks dabartinę valdžią. neišpildė to noro Trump'as, neišpildė :(
Doggy Jara
Doggy Jara Prieš 27 dienų
O tu aukšto lygio žurnalistikos iš jų tikies? (:
GOD
GOD Prieš 27 dienų
Bukit atviri... PYZDIEC JAU ARTI... Tuoj bus po 1000 susirgusiu Covid-19 Ir tada galės Armanaitė su Lansbergiu iskleisti 🌈🌈🌈Vaivorykste😂😂 😂
SVIMAZfromD5
SVIMAZfromD5 Prieš 27 dienų
Irmos antakiai ir lūpų kampučiai N U O S T A B Ū S:)
Mantas Chabibulinas
Mantas Chabibulinas Prieš 27 dienų
Simp
Giedrius K.
Giedrius K. Prieš 27 dienų
o jei dar paziuretum i antakiu plauku galiukus, tai isvis apsaltum. :)
Chrissie K
Chrissie K Prieš 27 dienų
Irmos "Verygos" balsas 🤣
Ar Mil
Ar Mil Prieš 27 dienų
kas per melagiena,tai gal saltiena LT
Nerijus Gaucas
Nerijus Gaucas Prieš 27 dienų
gripa pavadino corona
MartaVdz
MartaVdz Prieš 24 dienas
@Nerijus Gaucas Norėčiau Jus matyti su tokia stoiška ramybe sakant, kad vis tiek visi mirsime, jei Jūsų tėvas būtų Covid-19 susirgęs. Mano tai yra. Aš gyvenu Čekijoje, kur dabar daugiausia užsikrėtusių pasaulyje, ir vis tik girdžiu, kad šis draugas jau 10 dienų karščiuoja, šio draugo tėvui sunku kvėpuoti, šiam draugės draugui sunku kvėpuoti, ši ponia ligoninėje su rimta forma, seselių neužtenka ir jos labai pavargusios. Fabriką, kuriame sesuo dirba, reikėjo laikinai uždaryti, nes ten daug darbuotojų sirgo. Labai nesmagu, net per gripo epidemijas taip nebūna. Nelinkėčiau tokioje situacijoje būti.
theGreenLine
theGreenLine Prieš 27 dienų
@Nerijus Gaucas Tai pasiūlyk tada man kokį gerą šaltinį, kokius pats skaitai? Iš kur pats gauni tokią patikimą informaciją, kad prieštarauji realiai visom pasaulio valstybėm, mokslininkais, žurnalistais ir medikais? Gal čia koks slaptas visažinių tinklas, kuris pasako kiek iš tikrųjų yra užsikrėtusiųjų? Nes kaip supratau iš tavęs tai kai realiai visi medikai sako kad tuoj nebeliks lovų ligoninėse tai jie kalba nesamones ir nežino tikros situacijos ligoninėse.
Nerijus Gaucas
Nerijus Gaucas Prieš 27 dienų
Pasinaudok savo patarimu sau. Ir maziau ziurek tv . Tavo argumenai tokio lygio kaip mano. Tai gero vakaro su delfi
theGreenLine
theGreenLine Prieš 27 dienų
@Nerijus Gaucas Jau baigėsi visi argumentai kuriuos perskaitei iš abejotinų Facebook postų? :D Kitą kartą pasidomėk tema giliau, pasiskaityk oficialius duomenis ir straipsnius, kad paskui nebūtų gėda parašius komentarą.
Nerijus Gaucas
Nerijus Gaucas Prieš 27 dienų
@theGreenLine su tikinčiu ginčytis neverta, visada ras pateisinima savo tikėjimui. Visi mirs , kaip pats minejai , ir visa tai perdėta
Street interviews with Remi
Street interviews with Remi Prieš 27 dienų
Kokie blogi Amerikos konservatoriai, kad remia konservatorių prezidentą, kuris skiria konservatyvią teisėją, DEVE DEVE. Respublikonai laimėjo senatą su šūkiu, kad netvirtins Obamos liberalių teisėjų ir laikėsi savo žodžio.
Povilas Kairiūkštis
Povilas Kairiūkštis Prieš 27 dienų
blogai tik tiek, kad labai panaši situacija buvo prieš Obamos kadencijos pabaigą ir tuomet visas respublikonų elitas visom keturiom stojo, kad naują teisėja turi paskirti naujai išrinktas prezidentas, dabar gi beveik identiškoje situacijoje pamiršo savo žodžius ir teisėja paskyrė prezidento rinkimams dar neivykus. Kitaip sakant įstatymiškai nieko blogo, tiesiog gan dviveidiškai pasielgė ...
Doggy Jara
Doggy Jara Prieš 27 dienų
Sutinku. Na bet kokybės iš Laisvės TV nesitikėk. Manau, tik „Laikykitės ten“ gera laida iš jų.
Vytautas Grašys
Vytautas Grašys Prieš 27 dienų
Irma kaip kokia šventoji iš senų religinių ikonu su tuo burbulu aplink galvą :D
Robis9267
Robis9267 Prieš 27 dienų
Gal kas turit jos numeriuka? :)
Bambim
Bambim Prieš 27 dienų
Kas čia na per simpų epidemija? wtf
Kid Bear
Kid Bear Prieš 27 dienų
Baik Simpint
Algirdas Kurmanskis
Algirdas Kurmanskis Prieš 27 dienų
bus naktinė transliacija laukiant JAV rinkimų rezultatų????
Arcan
Arcan Prieš 27 dienų
Suklysta arba teksta sakant arba skaičiuje, 5:42 JAV rodoma 83010, o sakoma beveik 84 tūkst. atvejų. Man neklūna, bet tuoj jus užpuls nekentėjai, kurie sakys kad pučiat skaičius.
LaisvėsTV
LaisvėsTV Prieš 27 dienų
Taip, Jūs, teisus. Teisingas tas skaičius, kuris nurodomas apačioje. Atiprašome ir vertiname jūsų pastabumą :)
MIŠKE NE VIENAS
5:05
Safas
Peržiūros 126tūkst.
BTS (방탄소년단) 'Life Goes On' Official MV
3:51
Big Hit Labels
Peržiūros 120mln
VAIDAS IR KLAJUMAS 02: Mums jau grasina teisininkais
1:42:58
Klajumo Kanalas
Peržiūros 29tūkst.
Sweden. How to love life in a poor climate. Big Episode
56:00
Антон Птушкин
Peržiūros 7mln
MIŠKE NE VIENAS
5:05
Safas
Peržiūros 126tūkst.
BTS (방탄소년단) 'Life Goes On' Official MV
3:51
Big Hit Labels
Peržiūros 120mln
Coca-Cola Christmas Commercial 2020
2:31
Coca-Cola
Peržiūros 4,1mln