Tiek žinių: Eglučių šou | Gražulio neliečiamybė | Subliuškę pažadai | Prezidentas | Švietimas

  Peržiūros 21,199

LaisvėsTV

Prieš mėn

„Tiek žinių” komanda šiandien paruošė daug naujienų, kurias Dominykas žaismingai pristato: eglučių įžiebimą Lietuvos miestuose ir miesteliuose, Petro Gražulio neliečiamybės klausimą, „valstiečių” Vyriausybės subliuškusius pažadus, Prezidento darbo dieną ir prašymą pereiti prie nuotolinio mokymo.
0:00 Tiek žinių
0:19 Gražiausia Lietuvos eglutė
2:07 Gražulio neliečiamybė pakibo ant plauko
3:51 Rinkimų pažadai subliuško
5:55 Prezidentas priėmė kandidatus
8:01 Pradinukus vėl namo?
9:21 BLIC naujienos
#LaisvesTV #TiekŽinių
✅ Palaikote Laisvės TV idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
fatyma fatyma
fatyma fatyma Prieš mėn
Nematė eglė nes savo namuose kakala valė kur kažkas apmėtė,o švietimas taip greit smunką kad košmaras.....O jai testai būtu ne brokuoti tokiu skaičiukai būtu maži.....
burtininkas burtininkas
burtininkas burtininkas Prieš mėn
Visiška tragedija, krenta žinių lygis vaikai tampa apatiski ir praranda norą mokytis žodžiu, grystam į viduramžius laikus.
Martynas ltu
Martynas ltu Prieš mėn
Kauno graži eglute
Robertas Rb
Robertas Rb Prieš mėn
Tai jei sake turi nusprest seimas del tos 13 pensijos ir jie nebeturi daugumos seime. Kaip gali tai patvirtint? Ce su logika viskas gerai jums? 😄 Ir kaikas pries rinkimus gi sake naikins tarsos mokesti. Kazkaip dingo tas pazadas. Ce ne populizmas?
Vidmantas Sabaliauskas
Vidmantas Sabaliauskas Prieš mėn
Niekad negalvojau, kad Gargžduose tiek daug nevispročių, vėl renkančių savo karalių! Man tai jis apgailėtinas menkysta.
Rūta Stasytytė
Rūta Stasytytė Prieš mėn
Ne Gargždai, apylinkiniai kaimai :))))))))
EKON
EKON Prieš mėn
Pasižiūrėkit Bergen/Norvegijos eglę, 10 metu ta pati👍😊
Gediminas Danilevičius
Gediminas Danilevičius Prieš mėn
Galėtu leisti ir dvyliktokus visur į mokyklas, nes egzaminus kažkaip reikės išlaikyti
Mary Ge
Mary Ge Prieš mėn
Saulius melagis! A cia vadinasi naujiena? Cia - diagnoze
Rimantas Bajoras
Rimantas Bajoras Prieš mėn
Dirbom iš namų. Vaikai parnešė iš mokyklos. Serga visa šeima. Nusprendėm, kad visą gruodį nei vieno neleisim nei į mokyklą nei į darželį. Beja vaikai prasirgo per "5minutes". kažkas pakosėjo, kažkam temperatūra iki 37,5 o tėveliai kelias dienas kankinosi :)
Viktorija
Viktorija Prieš mėn
@D. NOX nežinau, jūs čia pasigirt norėjot, ar kaip?
Saulius Orvidas
Saulius Orvidas Prieš mėn
Dominykai, ką tu ten darai?...
Ona Vinkeviciene
Ona Vinkeviciene Prieš mėn
Juk Judex yra Grazulio...
MEISZET
MEISZET Prieš mėn
Gražiausia Eglė - ta kuri pabučiuoti gali... Nes Eglė.
thom break
thom break Prieš mėn
Būtų Valstiečiai kaip daugumą ir būtų tos 13 pensijos ir kitą, bet kai kai išsirinko "Geresnius", tai tegu jie ir sprendžia. Juk Valstiečiai buvo nustumti nuošali, tai kam čia dar kažką daryt jog tuo metu būtų tie "Geresni" geresniais ne jų nuopelnais. Dabar nuo konvesvatoriu klano visi kentės vėl.
Vidmantas Sabaliauskas
Vidmantas Sabaliauskas Prieš mėn
Nejuokinkit kačiukų su ta trylikta pensija. Kažkaip nemąstote, kad niekas iš niekur neatsiranda. O praskolint valstybę daug proto nereikia, kas ypač aktualu gandriniams.
Paulius Pariokas
Paulius Pariokas Prieš mėn
Miela redakcija, šiųmetės Vilniaus eglės grožis buvo vertintas pagal pernykštės Vilniaus eglės nuotraukas. Taip jau supainiojo konkurso rengėjai. Tikrai, šiandien per žinias sakė. O Kėdainių ligoninėj tik 4 šaldytuvai, tai visiems klientams ir neužtenka. Skaitykite daugiau nei antraštes, please.
Ed Jan
Ed Jan Prieš mėn
Kuo čia visi staiga prisikabino prie eglučių įžiebimo ceremonijos?! Ten, pastovėti šaltame ore, aš spėju, nebuvo atėję žmonės, kurie pajujo bet kokio peršalimo simptomus, (o kol nėra simptomų, žmonės nėra aktyvus viruso platintojai). Be to, veiksmas vyko atvirame ore, kur kiekvieno žmogaus iškvėpimas iš karto tūkstančius kartų skiedžiamas šviežių oru. Ir beveik visi, kas ten buvo laikosi saugaus atstumo. Tokių, kurie priartėjo arčiau nei per metrą vienas prie kito, buvo vos kelios dešimtis ir tai - vos kelioms sekundėms, kol fotografavo eglutę. (O tam, kad gauti reikiamą dožė, reikia praleisti toli gražu ne vieną minutė, kvėpuojant tu pačiu oru.) Mano galva, užsikrėsti tokiomis sąlygomis yra absoliučiai neįmanoma. Net, jei padaryti prielaida, kad iš tų kurie atėjo, 1% vis dėl to užsikrėstų, tai būtų viso labo +30 žmonių prie tų 2000 kurios turim kasdien. Tikrai ne toje eilutėje yra visos Lietuvos bėdos. ...O vat, kiek žmonių susirinko stumdytis parduotuvėse per juodąjį penktadienį ir kaip jiems pavyko išlaikyti saugų atstumą - apie tai kažkodėl visi tyli. ...Ir apie mokinukus, kurie kiekvieną dieną susigrūsta po 25 ankštose klasėse, kur nėra ir niekada nebuvo jokio mechaninio vėdinimo - tai irgi įdomus klausimas...
Aa Bb
Aa Bb Prieš mėn
@D. NOX visiškai pritariu nereikia iš proto kraustytis, ir kas toliau? Na prisivarė baimės kažkur kaime, ne išeina metus į lauką, prie ko čia liberalas Šimašius kuris šildo savo reitingus pasiėmęs iš katalikų, krikščionių namų žaislą ir žaidžia kaip koks vagis su svetimu žaislu, nors jis liberalas..
Aa Bb
Aa Bb Prieš mėn
@D. NOX tai kas dabar vyksta labai geras įrodymas ką reiškia atsipalaiduoti, ir jeigu tarkim Lietuvoje kvaili žmonės taigi nesunku pasidomėt kitomis valstybėmis. Ta pačia Čekija. O ir garsioji liberastinė Švedija. Tai jeigu mes matome, kad kemšasi ligoninės, ir ne vienetais, kaip pvz. per karą su plėštinėmis žaizdomis, kur užtenka daryt operacijas, o sunkiais, ilgalaikiais ligoniais, kuriems reikia ilgalaikės priežiūros, tai dėl to ir ta statistika ne tokia "įspūdinga". Mirtingumas procentais, vienetais ir pan. O mums tikrai reikia to įspūdžio? labai reikia, kad mirtų pvz. Lietuvoje 50 tūkst.? 150 t.? o gal 300 t.? Šiek tiek žinių pačiam - "serga" tai liga, o užkrėstas, ir užkrečia, ar užsikrėtęs tai ne "serga", tai ne "liga". Pvz. Aids ir živ. Dėl to iš esmės tik blogiau, nes jeigu su ebola ligos sklaida buvo nedidelė (sąlyginai), būtent dėl ligos "sunkumo", tai su sąlyginai lengvesniais virusais viskas kitaip, jis paprastai ir efektyviai skleidžiasi per populiaciją ir rezultate vienetais daugiau nužudo, viena, ir antra sukelia žymiai sunkesnes pasekmes.
Aa Bb
Aa Bb Prieš mėn
paprastas dalykas, koks būtų mirtingumas nuo šio viruso 1920 metais, 1820 metais?.. Aš ne tik apie pagalbinius kvėpavimo aparatus, ir apskritai visą medicininę įrangą, o apie medicinines žinias, vaistus ir pan. Tai jeigu dėl progreso mirtingumas nesulyginamas su tuo pačiu ispaniniu gripu, tai tai jau ne problema? Jos nereikia pripažinti, nereikia apie ją galvoti?
Aa Bb
Aa Bb Prieš mėn
@D. NOX apie ką ginčas? kad mirtys netikros? ir ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje? Antra, o tokios šalys kaip UK ir panašios, irgi maudosi ES piniguose? Gi akivaizdu, problema tikrai yra.. p.s. šiuolaikinės medicinos lygis, valstybių situacijų valdymo lygis, informacijos, žinių, kompetencijos sklaida neturi įtakos pandemijų vystymuisi? t.y. lyginam su praeitimi tik tai kas mums tinka/patinka, o praleidžiam specialiai/nespecialiai esminius dalykus.
Aa Bb
Aa Bb Prieš mėn
beje o kur dingo pažadas daugiau nebežiūrėt? Kiek tų pažadų apskritai buvo?
vyne teisybė
vyne teisybė Prieš mėn
5 su trupučiu naujienų laidą sugebate ištempti iki 11 min. Ai, ir parašykite komentaruose, ką galvojate apie tai.
Simas Proo
Simas Proo Prieš mėn
2:07 Gražulio neliečiamybė pakibo ant plauko siaubas
Toma Ramoškaitė
Toma Ramoškaitė Prieš mėn
Na Šiauliai dar nespėjo pasiruošti, palaukit mūsų prieš nuspresdami 🥺🙏🏻
Chrissie K
Chrissie K Prieš mėn
Sian isprasiau, kad po darbu apsuktume garbes rata masina aplinkt rotuses a 😊😊😊 labai grazi Kauno eglute 🎄
linas rimtas
linas rimtas Prieš mėn
Jonavos gražesnė
Lukas Wask
Lukas Wask Prieš mėn
Ant kiek turi būti debilai žmonės, kurie balsuoja už Gražulį? Juos galima vadinti lietuviais? žmonėmis?
Chrissie K
Chrissie K Prieš mėn
Gargždiškiais jie šiaip tai vadinami 😏 nors dar vieni tokie rinkimai, ir tikrai galės Gražuliškiais persivadint, kad jau čia toka jų nepamainomas atstovas... Ar specialiai išbalsuoja į Vilnių, kas nustotų po visas laidotuves ir kas antras krikštynas trintis ten vietoje 🤭
Evaldas Ruginis
Evaldas Ruginis Prieš mėn
Kauno eglė vienareikšmiškai. 😻
IABI TV
IABI TV Prieš mėn
nu labas Dominykai
Paulius Grigaliūnas
Paulius Grigaliūnas Prieš mėn
Domai gerai varai!
Lard is Lard
Lard is Lard Prieš mėn
Veryga=Baryga Gražulis=Bybulis
Vidmantas Sabaliauskas
Vidmantas Sabaliauskas Prieš mėn
Perdaug garbės tokiems būt.
shark ******
shark ****** Prieš mėn
Von tą Gražulį. Gėda...
Andy Zav
Andy Zav Prieš mėn
@ESC Life nu tai tavo argumentai sh verti, nes ir as tau pasakysiu eik susirasi pilna info apie Grazulio machinacijas. Pilna info ir apie Trumpo melagingus nusisnekejimus apie "pavogtus" rinkimus, teismuose nieko neirodo, tai gal tu gyvenk savo tam isplautam pasaulelyje, viskas OK :)
ESC Life
ESC Life Prieš mėn
Norėsi pats susirasi info aš nebūsiu kaip šitą tapke kurią žiūri kazdien.oi brolyti trumpas laimės "landslide"virš 400 rinkėjų turi jis.naxui man tuos bokštus deginti? Klaipėdieti mano info ne iš Rusijos jei ką .jei esi rusofobas aš ne kaltas
Andy Zav
Andy Zav Prieš mėn
@ESC Life nu tai mesk kelis linkus kur ta tavo info yra geresne apie grazuli. ir dar lauki Trumpo pergales? 5g bokstu dar nedeginat?
shark ******
shark ****** Prieš mėn
@ESC Life man info pakanka į valias. Aš pats iš Klaipėdos rajono. Patikimiausia info tiesiog ranka pasiekiama.
ESC Life
ESC Life Prieš mėn
Oo protinguolis atsirado tik laukia purvo į galvą įsidėti. matau niekur pats info neieškai niekuom nesidomi o tik smaukai žiūredamas nelaisvės TV.degsi jei šitais parsidavėliais pasitikėsi.jau akivaizdžiai matos kad tapinui ir jo chebrai užpakalis dega .kai trump laimės rinkimus žiūrėsim ką jie sakys tada kai ant trumpo tiek daug purvo privarė
Eligijus Masiulis: Sapnavau Šimašių ir Seimą
1:27:32
Skirmantas Malinauskas
Peržiūros 90tūkst.
Samsung Galaxy S21 Ultra Impressions: Redemption Time!
9:32
Samsung Galaxy S21 Ultra Impressions: Redemption Time!
9:32
Cat Addicted To Catnip
3:21
Daily Dose Of Internet
Peržiūros 6mln
They Lost A Bet...
0:24
MrBeast Shorts
Peržiūros 2,1mln
socksfor1 hospital update
7:14
Socksfor1
Peržiūros 1,9mln
Ryland Adams ENDS Shane Dawson’s return plans...
14:58
TikTok's terrifying vegan teacher responded and I'm disturbed
10:01