Pakazucha ir kovidinės Kalėdos || Laikykitės ten || S05E14

  Peržiūros 76,227

LaisvėsTV

Prieš mėn

Šį kartą laidoje Irma Bogdanovičiūtė apžvelgia pagrindinius praėjusius savaitės įvykius, o čia ryškiausiai švietė Saulius Skvernelis su pakazucha, kažkur matyta programa ir kitais reikalais.
Covid-19 melagienų rubrikoje pasakojame apie sąmokslo teorijas, susijusias su vakcinomis. Dėmesį skiriame ir būsimoms karantininėms Kalėdoms. Jos bus kitokios. Kaip joms pasiruošti?
Laida rengiama kartu su JAV Ambasada Lietuvoje. Daugiau informacijos galite rasti: vilnius.usembassy

✅ Palaikote „Laisvės TV“ idėją?
Prisidėkite prie mūsų veiklos Laisvės TV Patreon platformoje - www.patreon.com/laisvestv
#LaisvesTV #LaikykitėsTen
___
🔥FACEBOOK „Laisvės TV“: laisvestv
🔥INSTAGRAM: laisves_tv
🔥LTpost SUBSCRIBE - bit.ly/PrenumeruokLaisvesTV
🔥SPOTIFY Podcasts - bit.ly/LaisvesTVSpotify

Komentarai
Jolita Ribinskaitė
Jolita Ribinskaitė Prieš 16 dienų
Oi sunkiai žiūrisi. Labai jau agresyvi vedėja :D trūksta balanso tarp kritikos, šmaikštumo, ironijos ir informacijos pateikimo. O dabar į vienus vartus jau taip kapoja, kad net žiūrovui norisi kažkaip gintis. Tikrai nesakau, kad čia kažkuris už kitą geresnis, bet nu šiai vedėjai kažkaip nurimt tikrai reiktu, nes dabar tai jau tokia netoli marozo komunikacija.
Vaidas Jukavicius
Vaidas Jukavicius Prieš 20 dienų
Na kai išrinkta tinkama valdžia laisvės TV, tai galit krautis visi "čemodanus" ir skirstytis. Negi kritikuosit dabar savus? Negi komentuosit nekompetenciją esamų ministrų ir jų praeities darbeliais, dėl kurių reikėjo ir postus palikt. Negi analizuosit vyriausybės programą, kurioje išties vien tik demagogija. Šiaip video jovalas senų atsibodusių "keliuko" istorijų, nes daugiau nėra ką ir rodyti. Supraskit mane teisingai, aš nesu ir už buvusius jokiu būdu, tačiau šita varoma demagogija, kokie vieni blogi, o kiti tai aukščiausios moralės, tai net pykina. Kaip ir pykina vien Tapiną pamačius. Linkiu "pasveikti" visiems nuo šio "fenomeno" ir kritiškai pradėti vertinti visus.
Eglė Ratkevičiūtė
Eglė Ratkevičiūtė Prieš 23 dienas
Darius Biliunas
Darius Biliunas Prieš 23 dienas
Socialiniuose tinkluose plačiai pasklido faktas, kad Džordžo Sorošo Atviros visuomenės fondas 2018 metais skyrė 124 800 dolerių A. Tapino Laisvės TV projektui R.I.T.A. Tačiau Sorošo investicijos į Lietuvos visuomenės auklėjimą daug platesnės ir Lietuva čia nėra išskirtinė. Visame pasaulyje savosios „atviros visuomenės“ populiarinimui Sorošas jau yra skyręs virš 30 milijardų dolerių ir yra didžiausias kairiųjų politinių tikslų mecenatas pasaulyje. Nieko keista, kad su juo susiję daugybė legendų ir ginčų. ltpost.info/down/o3nSbH2alYGy1Jc/vaizdo-ra-as.html
tadas stonkus
tadas stonkus Prieš 24 dienas
Čia vyras ar moterys vedančioji ir vedantisis??????
Wolfiukaz
Wolfiukaz Prieš 25 dienų
Super laida. O Skvernelis didžiausias pakazuchos darytojas.😂Kaip ir visi žalieji😂😂😂
Arturas Orzekauskas
Arturas Orzekauskas Prieš 26 dienų
Didesnio nusišnekėjimo nesu girdėjas. Apie kalėdas šeimos susiburimus.
dita ditoss
dita ditoss Prieš 27 dienų
kai nuo pirmadienio įsigalioja vyriausybės griežtinimai , puikiai ir pasakė S,Skvernelis - pakazucha. Ar covido plitimui nepadarė paslaugos ponas A.T . su savo akcija - kai kalbam apie akropolius ,apsipirkimus , plitimą ir tokius skaičius , kai turim sugadintas šventes - dabar galima suprasti koks neatsakingas buvo žingsnis
Dovydas Petrauskas
Dovydas Petrauskas Prieš 27 dienų
Sveiki, pažymėkite kiekviename video kur kalbate apie skiepus nusibodo klausyt tą patį per tą patį. Dar viena samokslo teorija . Gal ši reklama jums naudinga :) geriau kurkie apie tai ;)
trapas pas
trapas pas Prieš 27 dienų
nelimpa..
Dan U
Dan U Prieš 28 dienų
Kokia baidykline boba sia laida veda
Airidas Pelakauskas
Airidas Pelakauskas Prieš 29 dienų
Kas cia per propagandinis slamstas
Ponas ir Ponia
Ponas ir Ponia Prieš 29 dienų
Skvernelis: "Turit naują valdžią, klausinėkit kitų", nu blia, nesuprantu, jisai gi visą karantino situaciją eskalavo, nieko nesuvaldė, visokių kiaulių valdžioj konservams prikaišiojo, tu žmogau, bent duok komentarą žiniasklaidai, kalbėt turbūt ir temoki.
juozas sakavicius
juozas sakavicius Prieš 26 dienų
jeigu nesuvalde, tai ko tavo konservai ta pati kartoja? gi ejo su nauju planu gelbeti Lietuva... ar tai tebuvo pasakos menko intelekto rinkejams, kurie uz juos balsavo?
Klaudijaus malūnas
Klaudijaus malūnas Prieš 29 dienų
Jokia valstybė necyptelėjo apie privalomas vakcinas - na žinoma, tokie įstatymai, kaip ir visi normalūs dideli nusikaltimai, paprastai prastuminėjami paslapčia. Gal tuomet galit paaiškinti ir paneigti šitą lenkišką dokumentą, ypač 36 str., kuriame nurodyta būtent prievartos panaudojimas ir suvaržymas diržais beigi tramdomaisiais marškiniais - isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/download.xsp/WDU20200001845/T/D20201845L.pdf
Vejas Nupustas
Vejas Nupustas Prieš mėn
Teta piso baisu bet tiesa sako
nbaronas
nbaronas Prieš mėn
Irma labai faina, bet jai reiktų atrasti savo individualų vedėjos formatą
Piggy Kitty
Piggy Kitty Prieš mėn
touj pradesim #kurtapinas... patiko vienas komentaras is apacios, mazdaug, kad sykart per daug aiskino karp gyventi.. aij tebunie, bet deti vien tik pliusus ant pirkimo internetu - cia jau janutienes lygis sakyti tik puse tiesos
Daenerys
Daenerys Prieš mėn
Nesupykit, bet juokeliai pasidarė tokie lėkšti, kad klausydama jaučiu svetimą gėdą (kaip pasakytų secondhand embarrassment). Liūdna labai, nes būdavo mėgstamiausia laida su politinėm aktualijom. Taip pat labai trūksta Tapino. Sakau ne iš pykčio, o kaip ištikima laidos gerbėja, ir linkiu tik tobulėjimo.
Regina Liutkiene
Regina Liutkiene Prieš mėn
Baisesnė laida nebegali būti
Andrius Kunigiškis
Andrius Kunigiškis Prieš mėn
reiktu nuimt dali atlyginimo skvarneliuj su veryga, gi vistiek nk neveikia tik tamposi... ir netgi kenkia. Beto dar 1 pastebejimas jus laidoje galetut panaudot tokia minti: dievo, nieks nera mates, nera sutikes bet visi tiki, o va korona paciantu pilnos ligonines bet visi kalba kad to nera :D
Silvija Sp.
Silvija Sp. Prieš mėn
Jūs esate šaunūs, šmaikštūs ir labai reikalingi ypač šiuo metu! "Prigriebėte" pačią esmę - nurinkote visas "vyšniukes nuo torto"! Labai ačiū! Pasidalinau su būreliu draugų!
Tadas Pranckevicius
Tadas Pranckevicius Prieš mėn
Na del kognitivynio disonanso "Kaip jos gali neveikti ir buti kenksminos" tai nesutinku, sie du teiginiai nepriestarauja viens kitam. p.s. as tikiu vakcinu veiksmingumu ir ju nekensmingumu :)
Saulius Bruklys
Saulius Bruklys Prieš mėn
_Atostogos skirtos tam, kad atostogauti_ Galvojau koks liumpenas pasakė. Pasirodo Skvernelis čia savo išmintimi dalinasi.. Dar labai įdomu, kaip Veryga su Skverneliu ateinančioms kartoms paaiškins sprendimą apriboti auto statymus į aikšteles ir kaip tai mažina covida?
Laurynas K
Laurynas K Prieš mėn
nupirkit kas nors jai leidimą dalyvauti kaziuko mugėje, labai derės Irma su savo mediniais bajeriais ir kiti kaziukininkai su dirbiniais iš medžio
Tom Ku
Tom Ku Prieš mėn
Tas malimas kažkaip nervina. Išimkite iš jos tas baterijas!!!
Darius Teišerskis
Darius Teišerskis Prieš mėn
nu bėk mažiuk... :D
tomi
tomi Prieš mėn
Karbausli skverneli veryga nachui gaudyti ir ir sodinti arva siusti i baltarusij
tomi
tomi Prieš mėn
ZMONES KUOM TAPO LIETUVA??? BLATARUSIJA RUSIJA ZURNALISTAI NEPAKLAUSE PER VISA LAIKA VERYGOS SLVERNELIO APIE KAIP ATSIRADO PROGRAMELE I TELEFONUS SEKANCIA DIENA PO RINKIMU? KAI TOKIA PROGRAMELE KURTI REIKIA 4 MENESIUS? ZURNALSITAI JUOKAUJA IR NIEKO NEYZDUODA KURVKLAUSIMAI KUR EUROPOS PINIGAI UZ PIRMA BANGA BANGA? ANGLIJOJE STATYBINNINKAI GAVO TIA KARTUS 3CMENESIU MINIMA 100 80 80 TAI YRA VIDUTIS STAYBININKAS GAVO PO 15 SVARU ISMOKASVOKIETIJOJE IKI 5 DARBUOTOJU FIRMA GAVO PO 9000 WUR SEKANCIA DIENA KAS CIA VYKSTA ZMONES
Šarūnas S.
Šarūnas S. Prieš mėn
Šį kartą jau kiek per daug aiškinimo kaip gyvent..
Dalia Lauceviciene
Dalia Lauceviciene Prieš mėn
Papuošiam eglutes.....ir susikibę rankomis einam įBaltijos kelią!!!!!!!!!!
LDKВКЛ SG
LDKВКЛ SG Prieš mėn
Seseline ekonomika...dabar dar ir vyriausybe😮😄
Marius Kaunietis
Marius Kaunietis Prieš mėn
Liūdna, kad yra žmonių, kuriems tokius dalykus reikia aiškint. Galima per TV per kiekviena reklamą po biški pasakyt common-sense dalykų, bet čia atrodo kaip Laisvės TV auditorijos pažeminimas.
James Bond
James Bond Prieš mėn
Užpirko Laisvės ruporėlius vakcina promotint'i...piguva
Aldona Žemaitytė
Aldona Žemaitytė Prieš mėn
Moterie, Kalėdos ne apsiėdimas. šv. Kalėdos tai Kristaus gimimas.
Laisvidas Striška
Laisvidas Striška Prieš mėn
Kokio ribotumo tas Skvernas , net truksta zodziu,
evaldis andrijauskis
evaldis andrijauskis Prieš mėn
Laida suoliais i apacia varo
Mantas Šlekys
Mantas Šlekys Prieš mėn
Bajeriukai covid mitu nedekonstruoja
Robertas Rb
Robertas Rb Prieš mėn
www.tv3.lt/m/naujiena/lietuva/1063207/simonyte-atsauktu-automobiliu-tarsos-mokesti-jis-su-tarsa-neturi-nieko-bendro nieko apie tai nenorit papasakot? Ce ne politikavims?
Aleksas Bc
Aleksas Bc Prieš mėn
23:36 ayyyy 3 savaites jau
Vytas R
Vytas R Prieš mėn
Ne tik kad laida gana trumpa, bet dar ir pilna video istrauku. Ar jau daug scenaristu karantinuotis turi? Ar jus iki paaugliu lygio ritasites? O reklamos tai viena po kitos. Kokybe mazeja, o komercializavimas kyla. Bajeris del BMW vairuotoju galvosukio labai smagus. Tik netapkite kaip kokia FOX - nusistate ir tik ant vienos puses varo. Pamirskite tuos zaltiecius. Yra nauja valdzia. Negi dabar 4 metus visus ju darbus po kilimu suslavinesite ir atpirkimo oziu ieskosite?
Tomas Kozlovskis
Tomas Kozlovskis Prieš mėn
tas monologas nuo 6:22 - tiesiog, aš tave įsimylėjau, Irma
romas Tionte
romas Tionte Prieš mėn
vemt vercia jau tos nesamones apie covid greiciau nutilsit greiciau baiksis
BITPLAKIS
BITPLAKIS Prieš mėn
Bravo!^^,)
Rūta G.
Rūta G. Prieš mėn
Ačiū, mama, už pamokslus, bet ne to čia susirinkom. Taip nusivažiavo ši laida... Lėkšti nejuokingi bajeriai ir penkiamečiams skirti patarimai. Būdavo tikrai laukiama laida kiekvieną sekmadienį, dabar nebeištvėrėm pažiūrėti iki galo.
Deividas Davailis
Deividas Davailis Prieš mėn
Skvernelis atėjo į valdžią kaip normalus bičas, o tapo vaflis.
Juozas Urbanavicius
Juozas Urbanavicius Prieš mėn
Skvernelis visada buvo vaflis.
Arnas
Arnas Prieš mėn
prasau pasakykit kas nors jai kaip kirciuojasi misraine
Tinas Askus
Tinas Askus Prieš mėn
12:48 rusiska vakcina "noviciok" skirta tik uzsienio salims :D
O Kedai
O Kedai Prieš mėn
Brangūs laidos prodiuseriai ir vedėjai - jūs tikrai gerai mokat išsišaipyti iš rusiškos “pakazūxos” ir kalbos. Ir tai sveikintina. Bet čia truputi gaunasi kad juokiasi puodas kad katilas juodas. Taigi kas pasišaipys iš jūsų angliškos kalbos naudojimo “ant kiekvieno kampo”? Kad pamatytumėte patys kaip vaikiškai ir kvailai tai skamba, ir plius kai pusė jūsų žiūrovų nelabai pagauna jūsų angliškus juokus (it’s an educated assumption). Aišku kad čia YT ir darai ką nori - bet jūs vis tiek brainwashinat savo lengvaj impressiblančius žiūrovus. Gal iš viso paprasčiausia visa laidą įrašykite tiem kas be angliškų žodžių negali, o tai dabar kažkoks motley crew gaunasi - keli visiški angliški žodžiai kiti lietuviški? Gal darykit taip, exempli gratia: “And it is known, that this is exactly how Big Pharma mafia operates - it creates diseases because they require pharmaceuticals”... This would sound so much more straightforward and intelligible, and the viewers would surely appreciate your linguistic skills and scathing, albeit amusing reporting. They’d also take advantage of refining their vocab beyond your current, few and far between, gems. And subsequently, it could also be proposed to contemplate onboarding those other poor (or short-sighted?) Lithuanian souls that did not learn English at school or studied abroad, and do a show in a Russian tongue too. Just envisage, how incredible and appreciated would that be?! Just think about it! Просто подумайte об этом?! O tai dabar slightly, nei dog - nei кошка, tai kažkoks Meh (Hope it made sense. It was a juokas)
konsvento
konsvento Prieš mėn
O galima be Irmos? Maldauju :(
Giedrius K.
Giedrius K. Prieš mėn
Eilinikart pigus humoras, nuvalkiotos temos ir rimtai nesiziurinti pamaiva vedeja. jei taip toliau, tuoj dislike'u bus panasiai kaip like'u.
Ewillx
Ewillx Prieš mėn
Nu jau kelinta laida vis nusiviliu.... Tilrai jau jei neturit nieko daugiau papasakot ydomiai o tilk apie virusa kalbet daugiau nei pause laidos, tai gal tilrai nebedarykit ir eikit kalediniu atostogu....
Andrius Andrius
Andrius Andrius Prieš mėn
Gerai gydo cia
Vytautas Truncė
Vytautas Truncė Prieš mėn
Irma tiesiog spindi:)
Mindaugas Vasiliauskas
Mindaugas Vasiliauskas Prieš mėn
Lyginant pirmus sezonus su dabartiniu, tai lyg roko radijas būtų prdėjęs transliuoti pop muziką. Bijau, kad dar po poros metų, laidos tūrinys bei jos pateikimo būdas nebesiskirs nuo TV3 ar LNK. Tie "užpildantys video"..rimtai? Yra vietu kur jie tikrai pagyvina, nu bet gal nereikia jų pridėti kas kelias minutes.
Vytautas P
Vytautas P Prieš 28 dienų
sutinku su jumis
Akvilė Esmantienė
Akvilė Esmantienė Prieš mėn
12 min turinio apie politiką, o visa kita tikrai ne apie tai, ką tikisi girdėti šios laidos žiūrovai. Nemanau, kad vedėjos čia problema, o greičiau turinio... Gaila...
Remigijus. A.
Remigijus. A. Prieš mėn
Viskas gerai! Kitas kartas (kaip visada) bus daaaaaug geresnis!
Rolandas T
Rolandas T Prieš mėn
Iškenčiau tik pusę laidos. Pilstymas iš tuščio į kiaurą, tema jau iki skausmo atsibodusi. Na kodėl negalima vietoj plaukimo pasroviui paimti kokią nekovidinę temą. Juk buvo laidos apie kriptovaliutas, pasaulio diktatorius, Lietuvos karioumenę, ekologiją...
Marius MAČYS
Marius MAČYS Prieš mėn
Smarkiai nusivažiavot.
Povilas Butkevičius
Povilas Butkevičius Prieš mėn
Irma būkite savimi, Jūs ne -Tapinas ir nemokinkite visų gyventi, tam per jauna:)
Remigijus. A.
Remigijus. A. Prieš mėn
Tas su Andrium tai geras !!!!!👍👍👍
ramas b.
ramas b. Prieš mėn
saunuole Irma gerai isvarto 😉
Darius Lukauskas
Darius Lukauskas Prieš mėn
Bravo Irma !!!! ;)
StafasLT
StafasLT Prieš mėn
Nesuprantu ko čia visi nepatenkinti, man kaip tik geriau, nei su Tapinu susižiūrėjo. Viskas super, dibkit ir toliau ;)
Vilius S
Vilius S Prieš mėn
Nusivaziavo laikykites ten komanda.. Atsibodo zmonem tos naujienos apie Covida kaip jus nesuprantat? Tie kas netiki tai ir nebetikės juo, tie kas saugojosi ir toliau saugosi. Nebus vienos tiesos ir supraskit jus tai pagaliau. Paskaitykit ir savo gerbeju komentarus, jog paskutiniu metu kuriat delfi lygio kontenta
ugosamo
ugosamo Prieš mėn
Netinka ir nepatinka šita vedėja. Nedera jai scenarijus. Nejuokinga. Sarkazmo per daug, vulgaru, neskanu. Tapinai, grįžk prašau.. 🙏
Vytautas Milius
Vytautas Milius Prieš mėn
Man Irma kažkodėl nelabai šitam vaidmeny... (nepaisant tikrai reprezentatyvios išvaizdos). Nesueina jos kalbėjimas, ir tiek. Subjektyvi nuomonė :)
Dmitrij Jasukovskij
Dmitrij Jasukovskij Prieš mėn
Gal ir tinka, bet atrodo, jog perspaudžia tiesiog:)
Rūta G.
Rūta G. Prieš mėn
Pritariu, ne tik jums taip atrodo. Tapiną pakeisti tikrai ne taip paprasta :)
Marius Plycius
Marius Plycius Prieš mėn
Vat sustapdziau video 13:54 nes isgirdau kazka, kas mano nuojauta nera visiskai teisingai. Bet kadangi tai tik nuojauta, nes siek tiek apie tai zinau, pasigilinau siek tiek daugiau ir stai ka papasakosiu. Truputeli izangos is vikipedijos: According to the Copenhagen interpretation, material objects, on a microscopic level, generally do not have definite properties prior to being measured, and quantum mechanics can only predict the probability distribution of a given measurement's possible results. The act of measurement affects the system, causing the set of probabilities to reduce to only one of the possible values immediately after the measurement. This feature is known as wave function collapse. Vertimas i lietuviska zmonems suprantama kalba: teorija siulo, kad daleles gali egzistuoti dviejose skirtingose busenose vienu metu. Ir uztenka tik karta atlikti ju stebejima, kad daleles igautu viena arba kita busena. Srodingeris sake, kad sita teorija yra nesamoninga. Jis pasiule eksperimenta - uzdaryti katina i deze. I ta pacia deze ideti maza gabaliuka radioaktyvios medziagos tokios, kad po vienos valandos egzistuotu lygiai tokia pati tikimybe vienam tos medziagos atomui isirti arba neisirti. I ta pacia deze idedamas jonizuojancios radijacijos matuoklis, kuris gali pamatuoti ar ivyko atomu irimas. Prie matuoklio yra pritaisytas plaktukelis, kuris yra pakabinamas virs stiklinio indelio su nuodingomis dujomis. Tad jei matuoklis uzfiksuos atomo isirima, tada plaktukelis sudauzys stiklini indeli ir pasklidusios dujos po dezute nukilins katina. Na.. kadangi dezute yra uzdaryta, nera jokio budo nuspeti ar numatyti, kas gali ivykti. Kadangi atomui suirti arba ne yra vienoda tikimybe, mes negalime zinoti ar katinas yra gyvas ar padveses, tol, kol neatidarysime dezutes. Snekant kvantines mechanikos terminais: Kol dezute yra uzdaryta, tol katinas egzsituoja dvieju busenu superpozicijoje: gyvas ir negyvas vienu metu. Atidarius dezute, atomu bangu funkcija kolapsinasi ir igaunama tik viena busena. Srodingeris sake, kad toks rezultatas yra absurdiskas, nes tu niekaip negali tureti vienu metu gyvo ir negyvo katino. Tai buvo pavizdys parodyti kopenhagos fizikams, kokie prasinelnkientys su realybe yra ju teorija, kuri kvantiniame lygmenyje niekaip nesusirisa su dideliais objektais. Siek tiek sypsena kelia ir tai, kad daznai zmones nezino ir to pasekoje daugelis mano, kad srodingeris buvo tas, kuris palaike kvantines superpozicijos koncepcija. Is tikruju - buvo priesiskas tokiai teorijai. Beje Einsteinui irgi patiko shrodingerio katino pasiulytas eksperimentas, tad jis sugalvojo savo versija su sprogmenimis. Tad, Irma, Srodingerio katinas negali vienu metu ir buti ir nebuti :) Del Londono desreliu - nezinau :D
tomas bolve
tomas bolve Prieš mėn
Nekraipykit tiesų zubergas driežas muskas iš simuliacijos atkeliavo, čia jam feisbukas koja kisa
Efka kurmis
Efka kurmis Prieš mėn
Mokina visus nesiburiuot. Bet prezidentas gražus ir fainas rengia pokalbių vakarėlį.... :) Vedėja išmok galvot, netik skaityt svetimus tekstus.... Kaip papugele....
Simonas Žadeikis
Simonas Žadeikis Prieš mėn
Puse laidos buvo įdomi, kita pusė nuobodi, juk ir taip kas žiūri šią laidą manau supranta, kad reikia saugot save ir kitus bei nevažinėti po gimines, tie patarimai per ilgai užsitęsė.
Julius G
Julius G Prieš mėn
Su Covid-19 vakcina yra nemažai neatsakytų klausimų. Tikrai neverta skubėti - pažiūrėsiu, kokios komplikacijos kyla kitiems, data nuspręsiu, ar skiepytis.
Julius G
Julius G Prieš mėn
@templar684 Bet kokiu atveju, tikrai nebūsiu vienas pirmųjų eilėje :-)
templar684
templar684 Prieš mėn
Nekyla komplikacijos, juk daryti tyrimai su savanaoriais, galų gale Didžiojoje Britanijoje jau skiepyja. Tol kol pas mus atsiras vakcinos matysi jau, yra ar nėra komplikacijų.
Mindaugas Baranauskas
Mindaugas Baranauskas Prieš mėn
super formatas :DD keeeeep it going!!!
Joseph Krizauskas
Joseph Krizauskas Prieš mėn
I like it, too.
Digital IceTea LT
Digital IceTea LT Prieš mėn
Aaaa, kaip tik dabar pamačiau video su jumis, jūsų klausantis neina atsitraukti nuo video. Mano nauja idol , I love you Irma :D
Don Jc
Don Jc Prieš mėn
Pirma laida kurią turėjau prasukinėti, labai jau neorganiškas pateikimas. Lauksim grįžtančio Tapino.
Ainaras
Ainaras Prieš mėn
o man atvirksciai Irma labiau suejo nei Tapinas. Tik galas "ko nereikia daryti" buvo nedaziuretas nes nusibodo
Darius S
Darius S Prieš mėn
Kažkokių lėkštų patarimų epizodas patiems kvailiausiems sėdmaišininkams kaip paklusniai ir neburnojant ant valdžios (naujosios, be abejo) švęsti artėjančias šventes. Matyt nusiteikta kad paramos ir taip iš draugiškos valdžios pakaks tai kam stengtis dėl kokybės kaip anksčiau :/
mindaugas kvietkauskas
mindaugas kvietkauskas Prieš mėn
Puikiai einasi Irmai
Egidijus Kutra
Egidijus Kutra Prieš mėn
Puiki vedėja. Ačiū
Ieva Kymantė
Ieva Kymantė Prieš mėn
Geriausia laida, puikios įžvalgos. Ačiū Jums labai
mingalll
mingalll Prieš mėn
Praskraidrino sekmadieni, aciu uz gera turini ir juoko doze. :D
Julius juliukas
Julius juliukas Prieš mėn
13:45 chebra, žiūriu, nepėsti, žinote savo kvantinę fiziką :D
Marius Klusevičius
Marius Klusevičius Prieš mėn
Robin Sherbacky 😂
Margarita Gimbutyte
Margarita Gimbutyte Prieš mėn
Visą komandą sveikinu su nuostabia vedėją ! Jūsų Kalėdine dovana!
Ed Jan
Ed Jan Prieš mėn
11:00 ka čia pasakysi, žalieji žmogeliukai nori užvaldyti ne tik Lietuvą, bet ir visą pasaulį.
bithuthe
bithuthe Prieš mėn
Irma, tu zjbs ❤️
lukas gabalis
lukas gabalis Prieš mėn
ltpost.info/down/pIW5rYbfsoiWk2g/vaizdo-ra-as.html
Tashkis
Tashkis Prieš mėn
Gal pagalvokit apie "time stamp'us"? būtų patogiau praleisti nedominančias vietas. Pusė laidos kažkoks "filleris"..
lukas gabalis
lukas gabalis Prieš mėn
aciu Irma uz toki isamu kaledini senariju:D ps 5 zmones gali buti tame burbule, o kiek kaciu galiu pakviesti nepasakei:D
крошка Енот
крошка Енот Prieš mėn
kodel Tapkinas suda apie KAVIDA nevaro . Irma pakiso
Tomás de Torquemada
Tomás de Torquemada Prieš mėn
vieni sukčiai pakeičia kitus .! Ačiu liberalams kurie taip arsiai kuovoja uz laisve ,kad Simonite paskelbe 6 savaiciu namine aresta .Valstibes tarnautojai jau metus laiko ne dirba bet gauna alga .
Ieva
Ieva Prieš mėn
visada džiaugiuosi matydama Irma
Jedi's garage
Jedi's garage Prieš mėn
Pirma Laikykites ten laida kurios neisziurejau iki galo... Biski pravalas...
Gargamel
Gargamel Prieš mėn
netinka netinka netinka netinka šita vedėjaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!
Mantas Belex
Mantas Belex Prieš mėn
mišraĩnė mokomės kirčiuoti
Arnas
Arnas Prieš mėn
aciu, nukrito ausys
Lukas Rasimas
Lukas Rasimas Prieš mėn
Vienas zodis: kurtapinas?
Lukas Rasimas
Lukas Rasimas Prieš mėn
Abu su grazuliu nutile kotais 😂👍 siaip jo, girdejau, kad kaitaliosis. Neheitinu, bet priprates su tapinu prabust sekmadieniais. (No pun intended)
Linas Endrio
Linas Endrio Prieš mėn
Pas gražuli spintoj laukia dar vis. o jeigu konkrečiai. tai pats tapinas sakė jog laikykites ten ves nebe jis vienas o pakaitomis su jį pavadavusiems kol sirgo korona nes gerai atlaikė :)
Majus Mat
Majus Mat Prieš mėn
Sudinas ep
Tomas Kavaliauskas
Tomas Kavaliauskas Prieš mėn
Užpisot jau su tuo Covid-19, lyg nieko daugiau be to nevyktų.
Ponas ir Ponia
Ponas ir Ponia Prieš 29 dienų
Nu o kas daugiau vyksta šiuo metu 😂😂
stereozo
stereozo Prieš mėn
Freken Bok, tau virtuvėj pienas išbėgo.
O Kedai
O Kedai Prieš mėn
It iz noun... that not many are overly familiar with ..big farma.. terms watching your show;)
O Kedai
O Kedai Prieš mėn
@Joseph Krizauskas jūsų anglų žinios, kaip ir visos angliškai mokančios lietuvių mažumos, yra - impeccable! Bet reika tikėtis kad ir šie žmonės subręs vieną dieną ir nustos naudoti bereikalingus anglicizmus, kaip kad ankščiau nustojom naudoti rusicizmus - nes jokio skirtumo tarp jų - nietū. Nes “It’s not cool at all, it’s rather lame” - jaunieji lietuvaičiai ir lietuvaitės. Saugokit kalba nes ne tiek daug pasaulyje ja kalbą, ir nepalikite tų vargšų už borto kurie neturėjo laimės išmokti anglų kalbos. это известно kad mums reikia удачи;)
Joseph Krizauskas
Joseph Krizauskas Prieš mėn
@O Kedai TYPO! I still enjoy this show. We need more satire to get us through this.
Joseph Krizauskas
Joseph Krizauskas Prieš mėn
It is also known that many more people than you think ARE familiar with big pharma terms. By now, it's common vocabulary.
O Kedai
O Kedai Prieš mėn
@Joseph Krizauskas *than
Gedas Jurevicius
Gedas Jurevicius Prieš mėn
Irma +
churchmanas
churchmanas Prieš mėn
Šaunuolė Irma, puiki laida, natūraliai išeina juokauti, teisingas lygis sarkazmo. Vienintelis pastebėjimas - šiek tiek per didelis kiekis šalutinių "video juokelių". Jums ir taip puikiai sekasi vesti, nereikia tokios didelės dalies laiko užpildyti išoriniais video, jie šiek tiek blaško dėmesį. Jūsų turinys yra aukštesnio lygio nei dalis šių intarpų (gal įmanoma rodyti langą lange arba pan.). Bet viskas tobulėjimo link, šaunuoliai! :)
bithuthe
bithuthe Prieš mėn
Tie video intarpai kaip pas Skirmantą Malinauską, užknisa :D
Jimmy Kimmel on Angry Trump Mob Storming the Capitol
9:30
Be Bajerio #6 Jarutis vs Merūnas
17:51
Negyvas Eteris
Peržiūros 29tūkst.
Kai Patenki Į Šauktinių Sąrašus
5:26
Emilis Jokūbas
Peržiūros 46tūkst.
ПАЦАНКИ!!!ВСЕ СЕРИИ!!!
1:19:16
DANIEL BOY
Peržiūros 416tūkst.
ЧТО В ТЕЛЕФОНЕ У МИШИ ВАЙСА!
24:18